Skocz do zawartości

Ciężki przypadek?


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba mi znana, udało mi się dowiedzieć w końcu godziny urodzenia. Przyznam, że tak jak wcześniej już wiedziałam o układach planet, tak położenie w domach dodatkowo zmiotło z planszy. 

Co ja tu widzę? Alkoholizm. Ascendent w Rybach, władca asc w domu 12, skupienie półkrzyża na Neptunie w Skorpionie w ósmym. Ogromny konflikt wewnętrzny - prawie wszystkie planety kontra dumny Księżyc w Lwie. Ale też bardziej sobie tłumaczę to, co i tak wiem ;) co tu jeszcze można zobaczyć?

Screenshot_20210219-193338~2.png

Edytowane przez martynamarzena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, martynamarzena napisał:

Osoba mi znana, udało mi się dowiedzieć w końcu godziny urodzenia. Przyznam, że tak jak wcześniej już wiedziałam o układach planet, tak położenie w domach dodatkowo zmiotło z planszy. 

Co ja tu widzę? Alkoholizm. Ascendent w Rybach, władca asc w domu 12, skupienie półkrzyża na Neptunie w Skorpionie w ósmym. Ogromny konflikt wewnętrzny - prawie wszystkie planety kontra dumny Księżyc w Lwie. Ale też bardziej sobie tłumaczę to, co i tak wiem ;) co tu jeszcze można zobaczyć?

Screenshot_20210219-193338~2.png

Bardzo podobny radic do znanej mi osoby. Nie znam godziny urodzenia ale rybny jest bardzo mozliwy. Tylko u tej osoby to jeszcze oprocz alko to schizofrenia, ale na lekach dobrze funkcjonuje i brak realizmu.  Tam tez uran we lwei a neptun w skorpie wiec moze i rok podobny. Tylko tam ksiezyc w rybach a nie we lwie.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wildwood napisał:

Bardzo podobny radic do znanej mi osoby. Nie znam godziny urodzenia ale rybny jest bardzo mozliwy. Tylko u tej osoby to jeszcze oprocz alko to schizofrenia, ale na lekach dobrze funkcjonuje i brak realizmu.  Tam tez uran we lwei a neptun w skorpie wiec moze i rok podobny. Tylko tam ksiezyc w rybach a nie we lwie.

Tutaj księżyc w Lwie jest o tyle kluczowy, że w opozycji do reszty, więc dodatkowy konflikt. I cierpiące ego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Władca Asc w domu VIII ( Neptun). Owszem stary władca w domu XII. Buntownik z tyloma planetami we Wodniku. Pewnie się czuje totalnie nierozumiany. Emocjonalnie to tu jest bardzo poryte, Neptun rozwala system, żyje w swoim własnym świecie- aspekty zwłaszcza do osobówek. Jakby żył na oparach jakiś substancji i własnych imaginacji.

Przebywał na odwyku, odosobnieniu, szpitalu? Matko, prawie wszystkie planety w domach VI- XII, zdrowie i zdrowie.

Ponadto na pewno widać skłonności do depresji- Księżyc same opozycje praktycznie, w tym z Saturnem XII domowym. Nie uznaje autorytetów, sam wie najlepiej, indywidualista wielki. Romantyk z niego może i jest - Asc w Rybach, trygon Wenus- Neptun. W związkach zazdrosny, lubi kontrolować - opozycja Wenus - Pluton.

Ekscentryk, bardzo nerwowy- opozycja Słońce- Uran. Trochę typ artysty, patrząc na tego Neptuna, Asc i Wenus w Rybach, koniunkcję Słońce- Wenus i trygon Wenus - Neptun. Ponadto lubi bardzo ubarwiać rzeczywistość - kwadratura Merkury - Neptun. Na pisarza by się nadawał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lianna napisał:

Władca Asc w domu VIII ( Neptun). Owszem stary władca w domu XII. Buntownik z tyloma planetami we Wodniku. Pewnie się czuje totalnie nierozumiany. Emocjonalnie to tu jest bardzo poryte, Neptun rozwala system, żyje w swoim własnym świecie- aspekty zwłaszcza do osobówek. Jakby żył na oparach jakiś substancji i własnych imaginacji.

Przebywał na odwyku, odosobnieniu, szpitalu? Matko, prawie wszystkie planety w domach VI- XII, zdrowie i zdrowie.

Ponadto na pewno widać skłonności do depresji- Księżyc same opozycje praktycznie, w tym z Saturnem XII domowym. Nie uznaje autorytetów, sam wie najlepiej, indywidualista wielki. Romantyk z niego może i jest - Asc w Rybach, trygon Wenus- Neptun. W związkach zazdrosny, lubi kontrolować - opozycja Wenus - Pluton.

Ekscentryk, bardzo nerwowy- opozycja Słońce- Uran. Trochę typ artysty, patrząc na tego Neptuna, Asc i Wenus w Rybach, koniunkcję Słońce- Wenus i trygon Wenus - Neptun. Ponadto lubi bardzo ubarwiać rzeczywistość - kwadratura Merkury - Neptun. Na pisarza by się nadawał :P

Większość rzeczy bardzo się zgadza :) Trop z artystą jest tylko chybiony - raczej nikłe zainteresowania sztuką (choć rzeczywiście te układy artystyczne są no i Wenus w Rybach jest mocna w sumie...). 

A jestem ciekawa gdzie tu widać.. wojskowego. Bo osoba właśnie zawód żołnierza wykonywała całe życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
57 minut temu, martynamarzena napisał:

Większość rzeczy bardzo się zgadza :) Trop z artystą jest tylko chybiony - raczej nikłe zainteresowania sztuką (choć rzeczywiście te układy artystyczne są no i Wenus w Rybach jest mocna w sumie...). 

A jestem ciekawa gdzie tu widać.. wojskowego. Bo osoba właśnie zawód żołnierza wykonywała całe życie :)

 

O widzisz ! Miałam pytać o zawód, bo mnie ciekawi ten kosmogram. Ogólnie - podkreślony dom VI, jakby nie było dawniej był on nazywany domem służby. Według mnie Pluton w domu VI. Mógł traktować pracę jak swego rodzaju misję. No i czasem się zdarza, że Pluton w domu VI wprost pokazuje kogoś, kto służy.

Patrząc na aspekt koniunkcja Merkury - Pluton - jako bycie autorytetem, wydawanie rozkazów :P. Poniekąd też koniunkcja Mars - Saturn- daje to jednak zastrzyk energii.

Taka obsada domu XII mogłaby wskazywać jakieś tajne misje, czy coś w tym stylu ;).

Patrząc na rozkład żywiołów- sporo ma w ogniu :). MC w znaku Strzelca może być zawód, w którym się przewodzi, może też wydaje rozkazy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lianna napisał:

 

O widzisz ! Miałam pytać o zawód, bo mnie ciekawi ten kosmogram. Ogólnie - podkreślony dom VI, jakby nie było dawniej był on nazywany domem służby. Według mnie Pluton w domu VI. Mógł traktować pracę jak swego rodzaju misję. No i czasem się zdarza, że Pluton w domu VI wprost pokazuje kogoś, kto służy.

Patrząc na aspekt koniunkcja Merkury - Pluton - jako bycie autorytetem, wydawanie rozkazów :P. Poniekąd też koniunkcja Mars - Saturn- daje to jednak zastrzyk energii.

Taka obsada domu XII mogłaby wskazywać jakieś tajne misje, czy coś w tym stylu ;).

Patrząc na rozkład żywiołów- sporo ma w ogniu :). MC w znaku Strzelca może być zawód, w którym się przewodzi, może też wydaje rozkazy :P

O, no widzisz! Dzięki za poukładanie tych klocków :D Rzeczywiście jak teraz myślę to przecież Strzelec to przewodzenie, jakoś mi to umknęło nie wiem czemu. Pluton w Pannie w VI rzeczywiście mocno na tą służbę wskazuje. W ogóle też podoba mi się jak nazwa "Pluton" odnosi się do "plutonu" wojska, ale to już offtop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy horoskop! Przyjrzę się mu i jeśli coś "odkryję" to wrócę z wnioskami.

Nie wiem kto to, jakie stanowisko zajmuje w tym wojsku, ale psychikę ma porytą, sorki, dla mnie jest typ patologiczny, chociaż ta patologia może być starannie ukryta. Ale pod kopułą to jak dla mnie myszy ma. Facet lubi rządzić i kontrolować wszystko, nie tylko związek i już to samo w sobie jest patologiczne. Może to robić na podwładnych. co do wojskowego - wcale nie jest to takie proste, Strzelec na MC to tylko jeden wskaźnik, że osoba lubi rządzić, ale Jowisz jest w XII d we władaniu Saturna, który jest tu najmocniejszy i to wcale nie prowadzi do wojska, chyba, że jest to misja w Afganistanie, albo kapelan wojskowy ;) ale już powiązanie z VI domem może naprowadzić na ten ślad, ale szczerze mówiąc, to sama bym na to nie wpadła, przynajmniej nie od razu. Dlatego muszę się przyjrzeć, bo takie zagęszczenie do dwóch domów to jest świat skoncentrowany na pracy traktowanej jako trudna służba, albo pełna niepowodzeń albo pełna trudności do pokonania. Na pewno to się kłóci z tym, co ten człowiek sobie wyobrażał, jego ideałami (jest to typ romantycznej bohaterszczyzny) a realem, przynosi duże rozczarowania, ale mimo to on kontynuuje swoją ścieżkę, trzyma go w tym ten Neptun z Wenus i z ascendentem. Jest szalenie uparty, jemu nie sposób wybić z głowy tego, co sobie umyślił i czemu hołduje. Pięć planet w Wodniku daje mu przy okazji umysł chłodny, logiczny, planujący, nie jest to "głupi" facet, ale przez swój upór może dużo tracić jak też trudno się z nim współżyje,co jest naturalnym, jeśli ktoś uważa, że jest najmądrzejszy i zawsze ma rację. W sumie z taką obsadą mógłby zajmować się takim wojskowym sektorem, w którym wykorzystuje się pracę umysłu, zarówno w tajnych sprawach (wywiad , kontrwywiad) jak w służbach komunikacyjnych, szyfrujących albo zajmować się techniką i wynalazkami wojskowymi, jak ulepszanie broni czy wdrażanie nowych metod.

A jaka jest jego rola w tym wojsku?

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Psotnik napisał:

Bardzo ciekawy horoskop! Przyjrzę się mu i jeśli coś "odkryję" to wrócę z wnioskami.

Nie wiem kto to, jakie stanowisko zajmuje w tym wojsku, ale psychikę ma porytą, sorki, dla mnie jest typ patologiczny, chociaż ta patologia może być starannie ukryta. Ale pod kopułą to jak dla mnie myszy ma. Facet lubi rządzić i kontrolować wszystko, nie tylko związek i już to samo w sobie jest patologiczne. Może to robić na podwładnych. co do wojskowego - wcale nie jest to takie proste, Strzelec na MC to tylko jeden wskaźnik, że osoba lubi rządzić, ale Jowisz jest w XII d we władaniu Saturna, który jest tu najmocniejszy i to wcale nie prowadzi do wojska, chyba, że jest to misja w Afganistanie ;) ale już powiązanie z VI domem może naprowadzić na ten ślad, ale szczerze mówiąc, to sama bym na to nie wpadła, przynajmniej nie od razu. Dlatego muszę się przyjrzeć, bo takie zagęszczenie do dwóch domów to jest świat skoncentrowany na pracy traktowanej jako trudna służba, albo pełna niepowodzeń albo pełna trudności do pokonania. Na pewno to się kłóci z tym, co ten człowiek sobie wyobrażał, jego ideałami (jest to typ romantycznej bohaterszczyzny) a realem, przynosi duże rozczarowania, ale mimo to on kontynuuje swoją ścieżkę, trzyma go w tym ten Neptun z Wenus i z ascendentem. Jest szalenie uparty, jemu nie sposób wybić z głowy tego, co sobie umyślił i czemu hołduje. Pięć planet w Wodniku daje mu przy okazji umysł chłodny, logiczny, planujący, nie jest to "głupi" facet, ale przez swój upór może dużo tracić jak też trudno się z nim współżyje,co jest naturalnym, jeśli ktoś uważa, że jest najmądrzejszy i zawsze ma rację. W sumie z taką obsadą mógłby zajmować się takim wojskowym sektorem, w którym wykorzystuje się pracę umysłu, zarówno w tajnych sprawach (wywiad , kontrwywiad) jak w służbach komunikacyjnych, szyfrujących albo zajmować się techniką i wynalazkami wojskowymi, jak ulepszanie broni czy wdrażanie nowych metod.

A jaka jest jego rola w tym wojsku?

Bardzo dużo się zgadza, z tym uporem i romantyczną bohaterszczyzną to w ogóle w punkt :)

Akurat w pracy nic specjalnie tajnego nie robił, major wojsk lądowych po prostu, na miejscu przez całe życie. Raczej papierowa robota, szkolenia itp.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...