Skocz do zawartości

Premia w kwietniu


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dostanę premie w kwietniu? 

 

Gwiazda XVII, giermek bulaw, królowa kielichów i sąd ostateczny XX

 

Nie ma tu kart strikte monetowych. Monety byłyby najbardziej wymowne. No ale ten sąd mam nadzieję oznacza to, że się uda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, panna.marta napisał:

Czy dostanę premie w kwietniu? 

 

Gwiazda XVII, giermek bulaw, królowa kielichów i sąd ostateczny XX

Faktycznie mocno niejednoznaczne karty, tym bardziej że na początku rozkładu jest Gwiazda, która może być złudna... z sumowania kart wychodzi Pustelnik... skłaniam się jednak do odpowiedzi, że może się nie udać. Może będziesz bardziej skupiona na emocjach, może ktoś od kogo zalezy ta premia (kontrahent) nie będzie mógł Cię wspomóc ze względu na sytuację rodzinną. Daj znać jak sie to potoczy i mam nadzieję że jednak Gwiazda przyniesie szczęście :koniczynka::D

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że się nie uda :( Gwiazda XVII odwleka i mówi o łudzeniu się. Kielichowa to też nie jest raczej zadowolona kobieta z kasą - może mówić o rozczarowaniu.

Oby jednak było bardziej pozytywnie :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Sądzę, że się nie uda :( Gwiazda XVII odwleka i mówi o łudzeniu się. Kielichowa to też nie jest raczej zadowolona kobieta z kasą - może mówić o rozczarowaniu.

Oby jednak było bardziej pozytywnie :)

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lunaria napisał:

Faktycznie mocno niejednoznaczne karty, tym bardziej że na początku rozkładu jest Gwiazda, która może być złudna... z sumowania kart wychodzi Pustelnik... skłaniam się jednak do odpowiedzi, że może się nie udać. Może będziesz bardziej skupiona na emocjach, może ktoś od kogo zalezy ta premia (kontrahent) nie będzie mógł Cię wspomóc ze względu na sytuację rodzinną. Daj znać jak sie to potoczy i mam nadzieję że jednak Gwiazda przyniesie szczęście :koniczynka::D

Dam znać oczywiście :)

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Mnie osobiście karta Gwiazda pokazała marzenia i jest bardzo „życzeniowa”. Na początku rozkładu podkreśla fakt jak bardzo byś chciała dostać tą premię, taki szczyt marzeń. 
Giermek Buław bardzo się stara jest aktywny a Królowa Kielichów zamyka się w świecie emocji i swoich uczuć. Może czuć się „skrzywdzona”, potrzebować pociechy. 
Sąd - powrót spraw które wydawały się zamknięte a w jakiś sposób związane z kasą w pracy. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Gwiazda + Sąd to może być rozmowa roczna/kwartalna i ocena szefostwa, która powinna być pozytywna. Giermek Buław i Królowa to osoby, przy czym Giermek to osoba bystra, żywa. Stojąca niżej w hierarchii niż królowa, więc możliwe, że symbolizuje Ciebie jako aktywnego pracownika. Giermki to też zaproszenia. Królowa to jakaś miła babka, bardzo wyrozumiała, oceni Cię bardzo łagodnie (i pewnie stąd Gwiazda).

 

Myślę, że dostaniesz premię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 09:12, panna.marta napisał:

Czy dostanę premie w kwietniu? 

 

Gwiazda XVII, giermek bulaw, królowa kielichów i sąd ostateczny XX

 

Nie ma tu kart strikte monetowych. Monety byłyby najbardziej wymowne. No ale ten sąd mam nadzieję oznacza to, że się uda? 

Moim zdaniem masz nadzieję na premię, widzisz ją gdzieś oczyma wyobraźni (Gwiazda + Królowa Kielichów), w Giermku jest zapoczątkowane jakieś działanie w tym temacie (Z Gwiazdą być może to start do spełnienia tych marzeń). W Sądzie Ostatecznym zapadnie decyzja, w Giermku pozytywna. Powodzenia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...