Skocz do zawartości

Dzisiaj ZWERYFIKOWANE


Hilia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Sprawiedliwość jest jedną z tych kart w Tarocie z którą mam problemy. Ostatnio doszłam do wniosku, że karta pokazuje mi sytuacje pod gasły: „Co zasiejesz to zbierzesz”. I często są sytuacje gdzieś jesteśmy rozliczani z naszych „niedoróbek” i trzeba ponieść konsekwencje. 
Ba jednej z moich talii Sprawiedliwość jest przedstawiona jako mama z dzieckiem przełożonym przez kolano - kobieta bierze zamach by dać klapsa. W dołączonym opisie do kart, kwintesencja Sprawiedliwości zawarta jest w tym zdaniu: „Wszystko zależy od Ciebie - czy będziesz lizać słodkiego lizaka czy pocierać obolały tyłek”. 
W połączeniu z Głupcem - może coś tego dnia Ci się upiecze? Może skończy się na czyjejś pogadance(Papież)?

Daj znać :) 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hilia napisał:

Jak minie dzień?

Sprawiedliwość + głupiec

podsumowanie - kapłan

 

Niefrasobliwe podejście do obowiązków zawodowych?

Brak wiedzy na jakiś temat i konieczność konsultacji ze specem?

Miganie się od obowiązków, wiesz, że masz coś zrobić, patrzysz prawdzie w oczy (Sprawiedliwość), ale Głupiec buja w obłokach. Kapłan z podsumy mówi o tym, że podejdziesz dojrzale do tematu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Hm, właśnie zostałam poproszona o konsultację, wystąpiłam w roli specjalisty, pomogłam młodemu człowiekowi (za pośrednictwem jego mamy) w stworzeniu czegoś wg ścisłych norm. Mama zachwycona, a czy nauczyciel się zachwyci, nie wiem ;) Też trochę pasuje do kart :D 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gringe napisał:

 I często są sytuacje gdzieś jesteśmy rozliczani z naszych „niedoróbek” i trzeba ponieść konsekwencje. 

 

No właśnie zdarzyła mi się wczoraj wieczorem mała niedoróbka i konsekwencje będę ponosiła w przyszłym tygodniu - laweta, mechanik itp. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Miganie się od obowiązków, wiesz, że masz coś zrobić, patrzysz prawdzie w oczy (Sprawiedliwość), ale Głupiec buja w obłokach. Kapłan z podsumy mówi o tym, że podejdziesz dojrzale do tematu.

Można powiedzieć, że tak wygląda większość moich niedziel ;) najpierw miganie się, a robotę i tak trzeba zrobić ;) 

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Dzisiaj ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...