Skocz do zawartości

Marzec ZWERYFIKOWANY


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalam prawie cala interpretacje ale odswiezylo mi strone i zostala tylko 1 pozycja. Musze zaczynac od poczatku ; (

 

I dalej bezrobotna singielka z kotem

 

Aura: 3kielichy bede sie cieszyc zyciem,  swietowac, moze jakies spotkania


Praca: wieza 8 bulaw tu mam dwie interpretacje: albo nie bede szukac pracy wogole albo wydarzy sie cos co zburzy dotychczasowy lad i zmusi mnie to do poszukiwania. Zwazywszy ze cos duzo pentkli.


Finanse: 9 pentakli kochanki pierwsza karta mowi o stabilizacji materialnej. A kochanki? Moze nowych drog albo zamilowaniu do takiego zycia.

 

Pasje: 4 kielichy sad mysle ze smutek i melancholia nie beda mi chcialy pozwolic na zajecie sie pasja. Ale jak oddziele emocje od wazych spraw to jest szansa?


Uczucia: 3 bulawy 9 mieczy tu kiepsko. Kontynuacja poprzednich miesiecy


Zdrowie: sprawiedliwosc  pewnie wyjda jakies zaniedbania , sprawy dotychczas zamiatane pod dywan i bede musiala sie z nimi uporac


Otoczenie: as pentakli kaplan zawsze mam problem z kartami na otoczenie... jakas szansa na sprawy materialne. Ale kaplan zablokuje bo jest dupkiem i zawsze mam problem z tym jak go interpretowac w rozkladzie.  


Dom : krolowa denarow : stabilnie finansowo i emocjonalnie


Niespodzianka: 3 pentakle krol pentakli to ciekawe myslicie ze tu jakas umowa bedzie niosaca jakies finansowe rezultaty? 


Co robic: 4 miecze nabrac dystansu, zadbac o zdrowie i regeneracje. Szczegolnie ze na pozycji zdrowie jest sprawka.


Nie robic: umiarkowanie nie popadac w rutyne, nude i szarosc dnia.


Rada: 7 mieczy wykazac sie sprytem i logika. 

 

Tez jest troche tych pentakli.
 

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wildwood napisał:

Napisalam prawie cala interpretacje ale odswiezylo mi strone i zostala tylko 1 pozycja. Musze zaczynac od poczatku ; (

 

I dalej bezrobotna singielka z kotem

 

Aura: 3kielichy bede sie cieszyc zyciem,  swietowac, moze jakies spotkania


Praca: wieza 8 bulaw tu mam dwie interpretacje: albo nie bede szukac pracy wogole albo wydarzy sie cos co zburzy dotychczasowy lad i zmusi mnie to do poszukiwania. Zwazywszy ze cos duzo pentkli.


Finanse: 9 pentakli kochanki pierwsza karta mowi o stabilizacji materialnej. A kochanki? Moze nowych drog albo zamilowaniu do takiego zycia.

 

Pasje: 4 kielichy sad mysle ze smutek i melancholia nie beda mi chcialy pozwolic na zajecie sie pasja. Ale jak oddziele emocje od wazych spraw to jest szansa?


Uczucia: 3 bulawy 9 mieczy tu kiepsko. Kontynuacja poprzednich miesiecy


Zdrowie: sprawiedliwosc  pewnie wyjda jakies zaniedbania , sprawy dotychczas zamiatane pod dywan i bede musiala sie z nimi uporac


Otoczenie: as pentakli kaplan zawsze mam problem z kartami na otoczenie... jakas szansa na sprawy materialne. Ale kaplan zablokuje bo jest dupkiem i zawsze mam problem z tym jak go interpretowac w rozkladzie.  


Dom : krolowa denarow : stabilnie finansowo i emocjonalnie


Niespodzianka: 3 pentakle krol pentakli to ciekawe myslicie ze tu jakas umowa bedzie niosaca jakies finansowe rezultaty? 


Co robic: 4 miecze nabrac dystansu, zadbac o zdrowie i regeneracje. Szczegolnie ze na pozycji zdrowie jest sprawka.


Nie robic: umiarkowanie nie popadac w rutyne, nude i szarosc dnia.


Rada: 7 mieczy wykazac sie sprytem i logika. 

 

Tez jest troche tych pentakli.
 

1. Świętująca aura.
2. Gwałtowna zmiana zewnętrzna, która sprawi, że zaczniesz działać szybko.

3. Kochankowie mówią o wyborze, z 9 denarów mówią o postawieniu na siebie.

4. Moim zdaniem to powrót do jakiegoś hobby, którego zaniechałaś.

5. Powiedziałabym, że na horyzoncie było coś widoczne, ale jeszcze będzie trzeba poczekać i to będzie Cię frustrować.

6. Zrób wyniki badań.

7. Jest szansa na coś nowego o solidnych podstawach, a Kapłan wskazuje na to, żeby postępować z własnym sumieniem i doświadczeniem, a także warto słuchać autorytetów.

8. Spokój, rozsądek i stabilność.

9. Powiedziałabym, że jakaś premia lub podwyżka.

10. Odpocząć.

11. Nie przelewać z pustego w próżne.

Rada: Nie dać się oszukać i być sprytnym.

 

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
4 godziny temu, Wildwood napisał:

Aura: 3kielichy 

Radosna, optymistyczna aura, która będzie sprzyjać nawiązaniu i podtrzymywaniu znajomości. Możliwe, że trafią się okazje do świętowania :)

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Praca: wieza 8 bulaw

Skoro jesteś bez pracy, to możliwe, że karty wskazały na ogromne zmiany :) czyli koniec siedzenia w domu, ruszysz do przodu albo karty wskazały że praca będzie już w tym miesiącu albo mocno ruszysz do przodu z poszukiwaniami i rozmowami

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Finanse: 9 pentakli kochanki

Niepełne zadowolenie ze stanu posiadania, ale będzie mozliwosc poprawy jakości finansow

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Pasje: 4 kielichy sad

Niezadowolenie z siebie, chyba wysoko postawisz poprzeczke

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Uczucia: 3 bulawy 9 mieczy

Dalsze smutki i melancholie, tu uwaga, bo sama sobie mozesz wmawiać, że nie zasługujesz na milosc ani nic dobrego... nieprawda, zasługujesz na wszystko co najlepsze 

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Zdrowie: sprawiedliwosc

Jesli bedziesz o siebie dbac to będzie dobrze, co zasiejesz to zbierzesz, mogly sie pokazać  jakies kontrolne badania

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Otoczenie: as pentakli kaplan

Szansa na pracę lub poznanie kogos wartościowego. Może też pokazały się rady dawane przez otoczenie 

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Dom : krolowa denarow

Możesz upiekszac coś w domu :)

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Niespodzianka: 3 pentakle krol pentakli

Spotkanie ze znajomymi lub propozycja pracy

4 godziny temu, Wildwood napisał:

Co robic: 4 miecze

Zregenerowac sily, odpoczac

5 godzin temu, Wildwood napisał:

Nie robic: umiarkowanie

Nie wahać się, nie być obojętna 

5 godzin temu, Wildwood napisał:

Rada: 7 mieczy

Wykazac się sprytem, przebiegloscia. Nie mówić wszystkiego co się wie :)

udanego marca! :koniczynka:

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Aura: 3kielichy bede sie cieszyc zyciem,  swietowac, moze jakies spotkania

Radość, spotkania i być może zaproszenie na jakąś rodzinną imprezę się pojawi.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Praca: wieza 8 bulaw tu mam dwie interpretacje: albo nie bede szukac pracy wogole albo wydarzy sie cos co zburzy dotychczasowy lad i zmusi mnie to do poszukiwania. Zwazywszy ze cos duzo pentkli.

Zmiana w zainteresowaniach dotyczącą pracy - możesz zacząć szukać czegoś zupełnie innego niż do tej pory albo może pojawić się jakaś propozycja, ale decyzję trzeba będzie podjąć "już" - i to właśnie może być zupełnie coś innego, niż to, o czym dotychczas myślałaś.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Finanse: 9 pentakli kochanki pierwsza karta mowi o stabilizacji materialnej. A kochanki? Moze nowych drog albo zamilowaniu do takiego zycia.

Niczego nie powinno Ci brakować - bardzo dobrze finansowo - może pojawić się dodatkowe źródło dochodu.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Pasje: 4 kielichy sad mysle ze smutek i melancholia nie beda mi chcialy pozwolic na zajecie sie pasja. Ale jak oddziele emocje od wazych spraw to jest szansa?

Właśnie ta pasja może Ci pozwolić Ci "odrodzić się" albo może warto byłoby wrócić do jakiejś pasji z przeszłości, o której już zapomniałaś.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Uczucia: 3 bulawy 9 mieczy tu kiepsko. Kontynuacja poprzednich miesiecy

3 Buław to nowe horyzonty ale zamartwiasz się, w konsekwencji ich nie dostrzegając...

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Zdrowie: sprawiedliwosc  pewnie wyjda jakies zaniedbania , sprawy dotychczas zamiatane pod dywan i bede musiala sie z nimi uporac

Jak dbałaś o zdrowie, to będzie ok, jak zaniedbałaś - to mogą pojawić się konsekwencje...

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Otoczenie: as pentakli kaplan zawsze mam problem z kartami na otoczenie... jakas szansa na sprawy materialne. Ale kaplan zablokuje bo jest dupkiem i zawsze mam problem z tym jak go interpretowac w rozkladzie.  

A tam od razu dupek :D Kapłan to przede wszystkim autorytet, więc może w Twoim otoczeniu pojawić się ktoś, kto Ci zaimponuje, a nawet powiedziałabym, że może Ci pomóc w znalezieniu pracy bądź tą pracę zaoferować - As Denarów jako dar od losu.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Dom : krolowa denarow : stabilnie finansowo i emocjonalnie

Właśnie w domu Królowa Denarów czuje się najlepiej, więc bardzo pozytywnie.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Niespodzianka: 3 pentakle krol pentakli to ciekawe myslicie ze tu jakas umowa bedzie niosaca jakies finansowe rezultaty? 

Propozycja pracy - nowego źródła dochodu.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Co robic: 4 miecze nabrac dystansu, zadbac o zdrowie i regeneracje. Szczegolnie ze na pozycji zdrowie jest sprawka.

Odpuścić sobie - tak mentalnie.

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Nie robic: umiarkowanie nie popadac w rutyne, nude i szarosc dnia.

Unikać stagnacji i "nicnierobienia".

 

W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Rada: 7 mieczy wykazac sie sprytem i logika. 

Kombinuj i... nie opowiadaj za dużo - nie zwierzaj się ze swoich sekretów.

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 26.02.2021 o 12:18, Wildwood napisał:

Napisalam prawie cala interpretacje ale odswiezylo mi strone i zostala tylko 1 pozycja. Musze zaczynac od poczatku ; (

 

I dalej bezrobotna singielka z kotem

 

Aura: 3kielichy były spotkania ale formalne. Raczej optymizmu było mało. Jak już to przeplatal się się z melancholia i pustka. Moje kontakty z otoczeniem główni ograniczały się do forum i były pozytywne. 


Praca: wieza 8 bulaw brak pracy perspektyw

czy nawet szukana.


Finanse: 9denarow kochanki tu karty zdecydowano pokazały dodatkowe źródło dochodu ale nie z pracy własnej. No istan finansów całkiem ok.

 

Pasje: 4 kielichy sad tu macie rację dziewczyny ze przypomniała mi się pasją pasją dzieciństwa. Dużo o tym myślałam zebrałem nawet przybory ale nie zaczęłam.... przestałam mieć N to ochotę. 


Uczucia: 3 bulawy 9 mieczy tak tu nic nie ma na horyzoncie oprócz mojego zamartwiania. Troche rozmawiałam o kwestii partnerstwa z Gringe w moim horoskopoe.


Zdrowie: sprawiedliwosc7


Otoczenie: as pentakli kaplan może pokazuje umowę i notariusza? Notariuszka jako kaplan? No mam pojęcia co to może oznaczac. Kontakty z otoczeniem tylko formalne.


Dom : krolowa denarow : w ddomu, no mi nic brakowało. Zrobiłam trochę zakupów przez Internet do kuchni i kremy. 


Niespodzianka: 3 pentakle krol pentakli tak tu podpisanie umowy  i dodatkowe środki finansowe. 


Co robic: 4 miecze N początku mc było łatwiej sobie odpuścić i skupic sie na pasjach i rozwoju a końcowka gorsza..


Nie robic: umiarkowanie bo niezbyt sie dobrze czuję psychicznie więc niestety nic nierobienir towarzyszyło mi często.


Rada: 7 mieczy tak zdecydowanie milczalam częściej niż się  odzywalam. Przytakiwalam. 

Dziękuję.
 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Marzec ZWERYFIKOWANY
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...