Skocz do zawartości

Powróżę w ramach ćwiczeń


Allexi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chętnie odpowiem z kart Tarota w ramach ćwiczeń na konkretne pytania pod postem. Używam rozkładu z trzech kart. Zainteresowanych proszę o imię , datę urodzenia oraz pytanie dotyczące konkretnej sytuacji. Miłego wieczoru życzę. :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć @Allexi :) Fajnie, że dołączyłaś do naszego grona i oferujesz swoje usługi. 
Idę zatem na pierwszy ogień i proszę, powiedz mi jak będzie wyglądać dla mnie miesiąc marzec według Twoich kart?

Dane podeślę na priv.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 00:18, Gringe napisał:

Cześć @Allexi :) Fajnie, że dołączyłaś do naszego grona i oferujesz swoje usługi. 
Idę zatem na pierwszy ogień i proszę, powiedz mi jak będzie wyglądać dla mnie miesiąc marzec według Twoich kart?

Dane podeślę na priv.

Witaj Gringe :) Zadałaś pytanie jak będzie u Ciebie wyglądał miesiąc marzec. Wyjęłam trzy karty: Rycerz Buław, Mag i Wisielec. Wydaje mi się, że w tym miesiącu zostanie zawieszone lub opóźnione pewne działanie lub jakaś sprawa, która może dotyczyć kogoś Tobie bliskiego np. syn który jest już dorosły (jeśli posiadasz dzieci). Rycerz Buław odnosi się również do spotkań i pewnych zmian w życiu. Więc albo chodzi tu o kogoś z rodziny z tym zawieszonym działaniem albo po prostu zwyczajnie pewne spotkanie w tym miesiacu Ci nie wypali. Dziękuję za zgłoszenie i proszę o weryfikację czy karty się sprawdziły. :) Wciąż się uczę i dzięki weryfikacjom będę mogła śledzić na bieżąco swoje umiejętności :) Życzę miłego dnia.  :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Allexi napisał:

Może ktoś jeszcze chętny się znajdzie :)

Ja bym chciała. Pisałam na prywatnym ale nie odpisałaś. Chciałabym wiedzieć czy zdam na prawo jazdy i jeśli tak to czy dużo razy będę zdawać? Czy znajdę prace w najbliższym czasie? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.03.2021 o 21:00, Allexi napisał:

Może ktoś jeszcze chętny się znajdzie :)

Ja też bym bardzo chciała :) Imię i datę urodzenia wysyłam na priv. Chodzi mi o moją sytuację zawodową, zmieniam pracę, można powiedzieć że branże. Są jednak dwa kierunki i nie do końca wiem w którym powinnam iść, oba są moją pasją. Drugie pytanie jeśli można  to kiedy się przeprowadzimy? Wiem że to nastąpi i wiem gdzie ale nie wiem kiedy, może to być niedługo albo za parę lat.  Bardzo dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
On 3/6/2021 at 1:13 PM, Allexi said:

Witaj Gringe :) Zadałaś pytanie jak będzie u Ciebie wyglądał miesiąc marzec. Wyjęłam trzy karty: Rycerz Buław, Mag i Wisielec. Wydaje mi się, że w tym miesiącu zostanie zawieszone lub opóźnione pewne działanie lub jakaś sprawa, która może dotyczyć kogoś Tobie bliskiego np. syn który jest już dorosły (jeśli posiadasz dzieci). Rycerz Buław odnosi się również do spotkań i pewnych zmian w życiu. Więc albo chodzi tu o kogoś z rodziny z tym zawieszonym działaniem albo po prostu zwyczajnie pewne spotkanie w tym miesiacu Ci nie wypali. Dziękuję za zgłoszenie i proszę o weryfikację czy karty się sprawdziły. :) Wciąż się uczę i dzięki weryfikacjom będę mogła śledzić na bieżąco swoje umiejętności :) Życzę miłego dnia.  :)

Tak więc weryfikacja: W tym Rycerzu i Magu widziałabym sytuację randkową. Sama zaczęłam i znów zapisałam się na randki online :/ miałam iść na kawę z pewnym panem niestety nie wyszło, co pokazuje Wisielec. 
Dziękuję za wróżbę! :) :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam na imię Marcelina ur. 04.01.1993 r. Proszę Cię o wróżbę, czy grozi mi rozwód z Damianem ur. 04.05.1991 r. Co dzieje się w naszym małżeństwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 2.04.2021 o 17:35, marcelina1993 napisał:

Witam serdecznie. Mam na imię Marcelina ur. 04.01.1993 r. Proszę Cię o wróżbę, czy grozi mi rozwód z Damianem ur. 04.05.1991 r. Co dzieje się w naszym małżeństwie?

Skoro jesteś jego żoną to chyba Ty najlepiej wiesz co się dzieje w Twoim małżeństwie. No chyba, że jesteś @laptop i stworzyłaś kolejne fałszywe konto, to w takim razie po adresie IP można oskarżyć Cię o nękanie i stalking.

Nie pozdrawiam.

 

  • Medal 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...