Skocz do zawartości

Ćwiczenie w szukanie przedmiotów - dowolne metody :D


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla

Zainspirował mnie wątek, w którym Ismer poprosiła o pomoc w szukaniu książki ;p

 

Wymyśliłam ćwiczenie:

 

bierzemy dowolny przedmiot. Ujawniamy co to jest (forumowicze wiedzą, czego szukają - jak ktoś ma ochotę, może wkleić zdjęcie tego przedmiotu albo go opisać) i chowamy to gdzieś z intencją, aby zostało to znalezione w tym wątku. Ma sobie tam leżeć póki zagadka nie zostanie rozwiązana. Wygrywa osoba, która będzie najbliżej zgadnięcia miejsca, po czym zadaje własną zagadkę :) Metoda dywinacji dowolna - mogą być karty, wahadełka, intuicja albo nawet kryształowe kule. Co kto lubi :)

 

Ja pierwsza. Wsadziłam w pewne nietypowe miejsce tubkę z kremem do rąk. Gdzie ona jest? ;p

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragna to jest reklama ? :sark:

3 denary. No nie wiem w jakims pudelku z narzedziami albo tam gdzie masz jakies przybory. Kiedys mi pokazalo tez pudelko na karty albo rzeczy magiczne.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 minuty temu, Wildwood napisał:

@Ragna to jest reklama ? :sark:

 

O Jezu, broń Boże xD Teraz widzę, że to tak wygląda. Krem jest taki sobie, kupiłam, bo tubka mała i mi nie przeszkadza w torbie :P Akurat miałam pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragna napisał:

 

O Jezu, broń Boże xD Teraz widzę, że to tak wygląda. Krem jest taki sobie, kupiłam, bo tubka mała i mi nie przeszkadza w torbie :P Akurat miałam pod ręką.

Reklama z recenzja od razu :sark: sorry za offtop

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 08:27, Ragna napisał:

Wsadziłam w pewne nietypowe miejsce tubkę z kremem do rąk. Gdzie ona jest? ;p

Intuicja mi wskazała, że krem jest w piekarniku. Jeszcze sprawdziłem moim "super" wahadłem i ono powiedziało "tak" :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Yunugar poniekąd byłaś dość blisko. Na parapecie na oknie mam lampkę biurkową. Obróciłam klosz i wrzuciłam do niego krem. Można powiedzieć, że to miejsce związane z ciepłem, światłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc schowałem długopis w pewnym miejscu. Przygotujcie swoją intuicję lub karty, czy inne narzędzie, któremu ufacie i do dzieła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Yunugar napisał:

Dobrze więc schowałem długopis w pewnym miejscu. Przygotujcie swoją intuicję lub karty, czy inne narzędzie, któremu ufacie i do dzieła :) 

As kielichow. W kielichu, tam gdzie trzymasz naczynia, szklanki. Lub w poblizu zbiornika wodnego np akwarium.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
7 godzin temu, Yunugar napisał:

Dobrze więc schowałem długopis w pewnym miejscu. Przygotujcie swoją intuicję lub karty, czy inne narzędzie, któremu ufacie i do dzieła :) 

 Nie wiem na ile Kippery się nadadzą na szukanie miejsc, ale spróbujmy...

 

Troski + Wielkie Szczęście

 

To jest jakieś miejsce, w którym bardzo dużo się robi i dzieje, generalnie sięgasz do tego miejsca co chwilę i sprawia Ci to dużo radości, lubisz ten bałagan który tam panuje. Masz tam zawsze dużo do zrobienia, czasem kilka rzeczy na raz. U mnie takim miejscem by była szuflada albo szafka w kuchni (często gotuję i ogarniam po kilka rzeczy jednocześnie), albo biurko. Ponieważ Kippery zdają się sprawdzać czasem po obrazkach, to dodam, że u siebie na kartach Trosk mam faceta chlejącego wódę przy stole w knajpie, a na Szczęściu kobietkę pląsającą w sukience. Przychylę się do wersji Wildwood, że chodzi o szklanki, kuchnię :P

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Ja bym powiedziała że gdzieś koło stołu, masz taką specjalną kieszonke która gdzieś tam sobie wisi i tam wsadziłes albo coś pomiędzy dwoma półeczkami.  Trenuje intuicję :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

To teraz moja kolej :) .

Mam taki zegar na ścianie, a mam ich 2 w domu. Zgadnijcie o który mi chodzi, jaki ma kolor oraz w którym pomieszczeniu wisi? :D .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

To teraz moja kolej :) .

Mam taki zegar na ścianie, a mam ich 2 w domu. Zgadnijcie o który mi chodzi, jaki ma kolor oraz w którym pomieszczeniu wisi? :D .

A swoją drogą dobrze wiedzieć że As pucharów może pokazywać kieszonkę lub coś podobengo  :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, HopeNot napisał:

To teraz moja kolej :) .

Mam taki zegar na ścianie, a mam ich 2 w domu. Zgadnijcie o który mi chodzi, jaki ma kolor oraz w którym pomieszczeniu wisi? :D .

 

Kaplan- nie ma tu specjalnie dominujacego koloru, wszystkie sa plowe i wyblakle. Chtba ze braz z bordem. 

 8 mieczy - jakis pokoj osamotnienia? Odizolowany od reszty.

 

31 minut temu, HopeNot napisał:

A swoją drogą dobrze wiedzieć że As pucharów może pokazywać kieszonkę lub coś podobengo  :) .

Mysle ze poprostu sierozkojarzylam albo nie mam szczescia do takich zagadek. Mysle ze karta ktora wyskoczyla mi w trakcie tasowania z pagana 8bulaw bylaby lepsza. No i na 7mieczach mam plecak wiec czemu jej nie wyciagnelam?

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
44 minutes ago, Wildwood said:

No i na 7mieczach mam plecak

Pasuje jak ulał :) .

 

Ktoś więcej zechce wziąść udział?

 

Wildwood dobrym tropem idziesz ale chciałabym coś bardziej konkretnego  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
Godzinę temu, HopeNot napisał:

To teraz moja kolej :) .

Mam taki zegar na ścianie, a mam ich 2 w domu. Zgadnijcie o który mi chodzi, jaki ma kolor oraz w którym pomieszczeniu wisi? :D .

 

1. Wyjęłam Księżyc + Cesarzowa + 7 buław z Tarota mitycznego online (chce przetestować) :D

Dominujące kolory są:

1. Przede wszystkim czerwony (czy tam bordowy)

2. Żółty kolor

3. Biały 

:)

Może też być nieco okrągły, lub w czymś "kobiecy" - może być w jakiś kwiatki, lub mieć taki delikatny kształt, lub może mama podarowała :) Z tymi buławami może głośno i denerwująco tykać.

 

2. Gdzie: Koło + 3 monet + Siła 

Napewno sporo się tam dzieje (Koło), jest to swojego rodzaju przejście (3 monet), wejście na nowy poziom (w następny pokój, lub na zewnątrz :) Siła - całkiem możliwe, że tam lubi leżeć lew, w sensie kot :D Lub ogólnie dzieją się namiętne akcje...

Też na Kole i Siłę z tyłu są takie otwory, jakby wyjścia, na 3 monetach schody i kolumny, które też układają się w takie jakby drzwi :) Z Siłą mogą prowadzić do sypialni :D Lub też może chodzic o to, że sporo czasu zleciało od momentu ich ustawienia (Koło), teraz trzeba je otwierać delikatnie, ostrożnie, ale pewnie i z miękką Siła ;)

Ciekawa jestem czy z czymś trafiłam z tymi onlineami :D

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
4 minuty temu, HopeNot napisał:

Willow bardzo ciekawa i kreatywna interpretacja ale może już więcej nie korzystaj z tych online kart :D  :D

 

 

Mi nie służą, to prawda :) Ale raz na jakiś czas testuje je w zgadywankach :D Ludziom z tego w życiu wróżyć nie będę :sark:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, HopeNot napisał:

Pasuje jak ulał :) .

 

Ktoś więcej zechce wziąść udział?

 

Wildwood dobrym tropem idziesz ale chciałabym coś bardziej konkretnego  :)

 

No dobra to jako uzupelnienie dodam ze to miejsce jest ciemne i depresyjne. Moze trudno tam sie dostac.  8mieczy to korytarz albo jakas komorka.

A teraz spojrzalam ze pomylilam karty i zamiast cesarz wpisalam kaplan. No ale kolorystycznie nic to nie zmienia bo opisalam karte dobrze. wyblakle kolory zolty niebieski, szary no i ten bordo braz. Chyba ze dodamy zloto jako taki kolor cesarski

 

Edit:za malo kart wyciagnelam zeby dokladniej opisac. A w sumie Willow idzie podobnym tropem.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Więc jest to zegar o kwadratowym kształcie o plawym wyblaklym bladym kolorze niebieskim, coś pomiędzy zieleń a niebieskim dokładnie, ma srebrne szare wskazówki i cyfry :) . Elegancki i prosty jest. A gdzie ?? 

W łazience która jest mała i ciasna, oczywiście może tam być 1 osoba jednocześnie choć pewnie zdarza się że nie zawsze ;) . Ja czasem lubię tam bywać jak chce pobyć zupełnie sama, jak sobie chce popłakac lub czuje się depresyjne więc może to karta pokazała. Punkt za wytrwałość Wildwood! 

 

43 minutes ago, Willow said:

Siła - całkiem możliwe, że tam lubi leżeć lew, w sensie kot :D Lub ogólnie dzieją się namiętne akcje.

 

 Z tym chyba Willow trafiłaś ;) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
7 minut temu, HopeNot napisał:

Więc jest to zegar o kwadratowym kształcie o plawym wyblaklym bladym kolorze niebieskim, coś pomiędzy zieleń a niebieskim dokładnie, ma srebrne szare wskazówki i cyfry :) . Elegancki i prosty jest. A gdzie ?? 

W łazience która jest mała i ciasna, oczywiście może tam być 1 osoba jednocześnie choć pewnie zdarza się że nie zawsze ;) . Ja czasem lubię tam bywać jak chce pobyć zupełnie sama, jak sobie chce popłakac lub czuje się depresyjne więc może to karta pokazała. Punkt za wytrwałość Wildwood! 

 

 

 Z tym chyba Willow trafiłaś ;) .

 

Z ciekawości: koło drzwi, czy nad wanną? ;)

 

Co do koloru, to pierwsza kartą był Księżyc, lecz uznałam, że biały/ciemny kolor jednak każdy zegarek posiada.

Z Cesarzową i 7 buław te karty oczywiście... Szkoda gadać :D

Dziękuję za fajne ćwiczenie :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
1 minutę temu, Wildwood napisał:

8mieczy lazienka? Kurcze moglam kielichy wyciagnac to byloby wiadomo. Musze chyba karty oczyscic. Do bani.

Mi chyba karty z koloru wskazały właśnie na łazienkę:mysli:

Księżyc - woda, wiadomo, upiekniajaca się Cesarzowa, 7 buław zablokowany pokój, ale chyba już na siłę interpretuję :D

Więcej online'owe nie tykam :D One mi nawet jako karty dnia się nie sprawdzają :D

 

Gratulacje, Wildwood:bukiet:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
1 minute ago, Wildwood said:

8mieczy lazienka? Kurcze moglam kielichy wyciagnac to byloby wiadomo. Musze chyba karty oczyscic. Do bani.

Właśnie zauważyłam że karty pokazują takie dziwne rzeczy czasami  a to chyba z braku oczyszczania lub zbyt częstego użytku. Nie wiem jak często się to powinno robić a może warto by było utworzyć przypomnienie wszystkim użytkownikom forum? Taki pomysł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te miecze otaczaja malg fragment powierzchni to moglam z tego wyciagnac zeto malr i ciasne miejsce.

 

@HopeNot szczerze to nie jest najfajniejsze  rzeczy do robienia to oczyszczanie. Ja zauwazylam i juz to pisalam ze pierwsze pl roku karty super dzialaly.pozniej klapa totalna nie moglamsie z nimi dogadac. Pozniejpo oczyszczaniu jeden dzien bylo ok. A nastepnie mialam z nimi wzloty i upadki. 

 

A to ja wygralam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
Just now, Wildwood said:

U mnie te miecze otaczaja malg fragment powierzchni to moglam z tego wyciagnac zeto malr i ciasne miejsce.

 

@HopeNot szczerze to nie jest najfajniejsze  rzeczy do robienia to oczyszczanie. Ja zauwazylam i juz to pisalam ze pierwsze pl roku karty super dzialaly.pozniej klapa totalna nie moglamsie z nimi dogadac. Pozniejpo oczyszczaniu jeden dzien bylo ok. A nastepnie mialam z nimi wzloty i upadki. 

 

A to ja wygralam?

Właściwe ta 8 mieczy pasuje więc może nie jest tak źle z twoim kartami. Trzeba być bardziej kreatywniejszym w interpretacjach :) .

Tak Ty wygrałaś! :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To gdzie polozylam taks mala swieczuszke w stylu podgrzewacz (tak sie tonazywa chyab),  jaki ma kolor i do kogo nalezala wczesniej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
16 minut temu, HopeNot napisał:

Na wprost nad wanną obok drzwi Willow :) .

 

Kochana, ale przecież w opisie miejsca cały czas pisałam o drzwiach. Ze muszą być koło drzwi. Nie wiem, czy źle to wytłumaczyłam, czy co...

Znowu jest mi smutno,że nikt nie rozumie co mówię/piszę. 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
8 minut temu, Wildwood napisał:

Ok. To gdzie polozylam taks mala swieczuszke w stylu podgrzewacz (tak sie tonazywa chyab),  jaki ma kolor i do kogo nalezala wczesniej? 

 

Musimy szukać miejsce przedmiotu, Kochana :) Gdzie się znajduje.

Ale też odpadam, cos mi nastrój się zepsuł. Nie chodzi o wygranie, chodzi o to, że lub mnie nieuważnie czytają lub ja jakoś krzywo wyrażam swoje myśli, a bycie niepojętą zawsze mnie załamuje, sorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Willow napisał:

Musimy szukać miejsce przedmiotu, Kochana :) Gdzie się znajduje.

Ale też odpadam, cos mi nastrój się zepsuł. Nie chodzi o wygranie, chodzi o to, że lub mnie nieuważnie czytają lub ja jakoś krzywo wyrażam swoje myśli, a bycie niepojętą zawsze mnie załamuje, sorki...

Willow przeciez to nie jest Twoja wina ze ktos byc  moze czegos nie zauwazyl czy niedokladnie przeczytal. Niektorzy gubia sie czytajac kwiecisty styl wola konkrety. Albo odwrotnie.  Jako enneagramowa 4 mam podobnie...  

 

 

Edit:obiecuje ze przeczytam wszystko co  napiszesz a nawet i to czego nie napiszesz bo czesto tez mi sie zdarza przeczytac co innego :sark:

 

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
6 minut temu, Wildwood napisał:

Willow przeciez to nie jest Twoja wina ze ktos byc  moze czegos nie zauwazyl czy niedokladnie przeczytal. Niektorzy gubia sie czytajac kwiecisty styl wola konkrety. Albo odwrotnie.  Jako enneagramowa 4 mam podobnie...  

 

 

Edit:obiecuje ze przeczytam wszystko co  napiszesz a nawet i to czego nie napiszesz bo czesto tez mi sie zdarza przeczytac co innego :sark:

 

Mi ciężko o konkrety...

Tak, zauważyłam, że moja promotorka też inaczej niż zamierzam mnie rozumie przez metafory....

Dziękuję, Kochana, za zrozumienie i czytanie :1s_z: Też czytam Cię uważnie ;) Szukałam "przytulania", a jest tylko "pocieszacz" w tych emotkach :) )

Bardzo Cię rozumiem, też czasem czytam więcej, niż jest napisane i mam tendencję do nadinterpretacji...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Willow napisał:

Mi ciężko o konkrety...

Tak, zauważyłam, że moja promotorka też inaczej niż zamierzam mnie rozumie przez metafory....

Dziękuję, Kochana, za zrozumienie i czytanie :1s_z: Też czytam Cię uważnie ;) Szukałam "przytulania", a jest tylko "pocieszacz" w tych emotkach :) )

Bardzo Cię rozumiem, też czasem czytam więcej, niż jest napisane i mam tendencję do nadinterpretacji...

Ja nie zwracam za bardzp uwagi na emotki. Zazwyczaj daje serduszko. Moze czasen smiech albo w punkt. 

Ja mam odwrotna tendencje do pisania zbyt zwiezle. Ucze sie pisac w sposob bardziej rozbudowany. Moze to tez jest kwestia troche innej kultury z ktorej sie wywodzisz. Bo przeciez jezyk rosyjski ma inne metafory. Moze stad problem z promotorka. W kazdym razie kazdy ma przed soba jakies wyzwania. Moje jest takie aby wlasnie dawac wiecej metafor i pisac obszerniej na co tez hopenot zwrocila uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
5 minut temu, Wildwood napisał:

Ja nie zwracam za bardzp uwagi na emotki. Zazwyczaj daje serduszko. Moze czasen smiech albo w punkt. 

Ja mam odwrotna tendencje do pisania zbyt zwiezle. Ucze sie pisac w sposob bardziej rozbudowany. Moze to tez jest kwestia troche innej kultury z ktorej sie wywodzisz. Bo przeciez jezyk rosyjski ma inne metafory. Moze stad problem z promotorka. W kazdym razie kazdy ma przed soba jakies wyzwania. Moje jest takie aby wlasnie dawac wiecej metafor i pisac obszerniej na co tez hopenot zwrocila uwage.

Mówiłam o tekstowych emotkach :)

No tak, każdy z nas przepracowuje jakieś rzeczy, masz rację. To tez rozwija. Metafory zmyślam sama, nie są charakterystyczne dla Rosji. Zwykle nie mam takiego problemu, mimo rozbudowanych opisów, żeby mnie ktoś nie rozumiał, ale ostatnio to sie dzieje non-stop. Chyba tranzyty. No i pisałam pracę dyplomową podczas retrogradacji Merkurego. :|

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Willow napisał:

Mówiłam o tekstowych emotkach :)

No tak, każdy z nas przepracowuje jakieś rzeczy, masz rację. To tez rozwija. Metafory zmyślam sama, nie są charakterystyczne dla Rosji. Zwykle nie mam takiego problemu, mimo rozbudowanych opisów, żeby mnie ktoś nie rozumiał, ale ostatnio to sie dzieje non-stop. Chyba tranzyty. No i pisałam pracę dyplomową podczas retrogradacji Merkurego. :|

A nie bierz tego do siebie bo jakw uesz to ja zaneptuniona jestem..Zawsze cos zle zrozumiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
13 minut temu, Wildwood napisał:

A nie bierz tego do siebie bo jakw uesz to ja zaneptuniona jestem..Zawsze cos zle zrozumiem.

 

Kochana, ja mam więcej aspektów Neptuna niż Ty :D I to do Świateł i ascendentu :) Najbardziej zaneptuniona to ja tu jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Willow napisał:

Kochana, ja mam więcej aspektów Neptuna niż Ty :D I to do Świateł i ascendentu :) Najbardziej zaneptuniona to ja tu jestem ;)

Chcesz sie licytowac ? prosze bardzo u mnie aspekty neptuna  do marsa, wenus,Asc i plutona. :sark:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
4 minuty temu, Wildwood napisał:

Chcesz sie licytowac ? prosze bardzo u mnie aspekty neptuna  do marsa, wenus,Asc i plutona. :sark:

U mnie też do asc i Plutona, ale też do Słońca i Księżyca - a Słońce i Księżyc mają większy wpływ na naszą psychikę, niż Wenus i Mars :P a u mnie Pluton dodatkowo jest wladcem horoskopu, także ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Musimy chyba na astro life z tym iść, bo offtop :D Tam jest temat "Nasze wspaniałe kółka" i też chyba jakiś luźny wątek na astro-dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Willow napisał:

Musimy chyba na astro life z tym iść, bo offtop :D Tam jest temat "Nasze wspaniałe kółka" i też chyba jakiś luźny wątek na astro-dyskusji :)

No ale u mnie na decyzje dzialanie i niestety moj mars to innych pozytywnych aspektow nie ma a o wenus nie wspomne same kwadratury a wenus wladca jest tez asc. Bedzie walka za garazami cos czuje :sark:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
1 minutę temu, Wildwood napisał:

No ale u mnie na decyzje dzialanie i niestety moj mars to innych pozytywnych aspektow nie ma a o wenus nie wspomne same kwadratury a wenus wladca jest tez asc. Bedzie walka za garazami cos czuje :sark:

Decyzje to Słoneczko :) Mars to działanie :)

Słońce to też dosłownie życie - wyobrażasz jakie zaneptuniona mam? :D A Księżyc - psychika, podświadomość, emocje - i to wszystko się kąpię w oceanie Neptuna (no nie tak, może jak Rybny Księżyc, ale jednak).

Mnie nawet często mówią że z twarzy przypominam Rybę zodiakalną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 godziny temu, Wildwood napisał:

Ok. To gdzie polozylam taks mala swieczuszke w stylu podgrzewacz (tak sie tonazywa chyab),  jaki ma kolor i do kogo nalezala wczesniej? 

 

 

Rycerz Mieczy + Arcykapłan

 

 Hmmmm... Rycerz robi często wszczyna kłótnie, a Arcykapłan lubi sobie pogadać. Czyli miejsce, gdzie się kłócą i gdzie głoszone są krytyczne uwagi. Telewizor? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wildwood napisał:

Ok. To gdzie polozylam taks mala swieczuszke w stylu podgrzewacz (tak sie tonazywa chyab),  jaki ma kolor i do kogo nalezala wczesniej? 

 

ktos jeszcze?

 

38 minut temu, Ragna napisał:

 

Rycerz Mieczy + Arcykapłan

 

 Hmmmm... Rycerz robi często wszczyna kłótnie, a Arcykapłan lubi sobie pogadać. Czyli miejsce, gdzie się kłócą i gdzie głoszone są krytyczne uwagi. Telewizor? :P

A pozostale pytania? Bo w trakcie zmienilysmy troche konwencje.

Edytowane przez Wildwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
4 hours ago, Willow said:

1. Wyjęłam Księżyc + Cesarzowa + 7 buław z Tarota mitycznego online (chce przetestować) :D

Dominujące kolory są:

1. Przede wszystkim czerwony (czy tam bordowy)

2. Żółty kolor

3. Biały 

:)

Może też być nieco okrągły, lub w czymś "kobiecy" - może być w jakiś kwiatki, lub mieć taki delikatny kształt, lub może mama podarowała :) Z tymi buławami może głośno i denerwująco tykać.

 

2. Gdzie: Koło + 3 monet + Siła 

Napewno sporo się tam dzieje (Koło), jest to swojego rodzaju przejście (3 monet), wejście na nowy poziom (w następny pokój, lub na zewnątrz :) Siła - całkiem możliwe, że tam lubi leżeć lew, w sensie kot :D Lub ogólnie dzieją się namiętne akcje...

Też na Kole i Siłę z tyłu są takie otwory, jakby wyjścia, na 3 monetach schody i kolumny, które też układają się w takie jakby drzwi :) Z Siłą mogą prowadzić do sypialni :D Lub też może chodzic o to, że sporo czasu zleciało od momentu ich ustawienia (Koło), teraz trzeba je otwierać delikatnie, ostrożnie, ale pewnie i z miękką Siła ;)

Ciekawa jestem czy z czymś trafiłam z tymi onlineami :D

 

Przepraszam Cię Willow że nie zajarzylam ale może dlatego że mi nie o drzwi chodziło tylko dokładnie o pomieszczenie gdzie ten zegar się znajduje, to było dla mnie istotne i zwyczajnie nawet nie zauważyłam że możesz mieć rację. Może też dlatego że tak rozciągle pisałaś a nie wprost. Ja lubię konkrety i sie gubię w takich opowieściach :) . Zresztą w szkole nauczyciel też się na mnie wkurzal bo zawsze musiał szukać odpowiedzi w moich wypracowaniach bo też lubiłam bajkowy pisać :D chociaż sama preferuję konkrety. Każdy ma swój styl czytania i pisania i nic na to nie poradzisz więc nie ma co się smucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
47 minutes ago, Ragna said:

Rycerz Mieczy + Arcykapłan

Zgaduje- na parapecie i ma grantowy kolor. Należała do dziadka lub wujka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ragna napisał:

 

Rycerz Mieczy + Arcykapłan

 

 Hmmmm... Rycerz robi często wszczyna kłótnie, a Arcykapłan lubi sobie pogadać. Czyli miejsce, gdzie się kłócą i gdzie głoszone są krytyczne uwagi. Telewizor? :P

A pozostale pytania? Bo troche konwencje zmienilysmy od wczoraj.

 

3 godziny temu, Wildwood napisał:

Ok. To gdzie polozylam taks mala swieczuszke w stylu podgrzewacz (tak sie tonazywa chyab),  jaki ma kolor i do kogo nalezala wczesniej? 

 

Ktos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 7.03.2021 o 17:16, Wildwood napisał:

A pozostale pytania? Bo w trakcie zmienilysmy troche konwencje.

 

Jaki ma kolor: śmierć. Kurde, bez sensu ;p Moim zdaniem czarny, albo bardzo ciemny.

Do kogo należała wcześniej: 4 buławy. Do jakiejś pary? Albo dorwałaś na jakimś jarmarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...