Skocz do zawartości

Sylwetka do kwietnia


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 2 miesiące byłam na zerowym zapotrzebowaniu. Teraz przechodzę na redukcję. Prawie codziennie chodzę na spacery, ćwiczę siłowe 3-4x w tygodniu. Dietę liczę sama.

 

Jak się zmieni moja sylwetka przy redukcji do końca kwietnia?

 

Ramiona: 6 buław - super poprawa, będę bardzo zadowolona, będzie widać jakiś zarys mięśni.

 

Brzuch: Król Kielichów + 6 Kielichów - no widać wodę w tej okolicy i lejącą się skórę, niestety tak to wygląda po ciążach i cesarce, a genetyka jakoś mnie tu nie wspiera:( 6 kielichów mówi o powrocie do dawnego wyglądu, albo to moja tęsknota, aby mieć talię i nie być prostokątem...

 

Doopa: Król buław - tu będzie poprawa, coś chociaż troszkę się zaokrągli i podniesie

 

Nogi: Księżyc +Królowa kielichów - kompletnie nie wiem o co chodzi, na nogach nie skupiam się za bardzo, bo one robią się same podczas innych ćwiczeń na poślady, ale myślę, że będę walczyć z wewnętrzną stroną ud... to może być ta nieszczęsna królowa...

 

Waga: 9 denarów + rydwan - mam zawsze problem z interpreatcją denarów w pytaniach na odchudzanie, więc dociągnęłam kartę i waga szybko powinna polecieć w dół

 

Jak szczotkowanie na sucho wpłynie na wyglą brzucha?
6 denarów, 5 kielichów, 2 pucharów 

Na pewno mi pomoże. Poprawi estetykę i wyglą skóry, 5 pucharów może wskazywać, że będę mniej jakby opuchnięta.

 

Dziękuję:)

 

Odnośnik do komentarza

 

Ramiona: 6 buław - ramiona ładnie się zarysuje i tutaj zauważysz poprawę


Brzuch i nogi kielichy oraz Księżyc pokazują ze faktycznie zatrzymuje się woda, może warto wprowadzić do diety zioła i masaże limfatyczne

 

Tylek widocznie się ujędrni ku uciesze mężczyzn 


Waga 9 denarów + rydwan denary mówią o metabolizmie i diecie jeśli tutaj dobrze zadziałasz waga szybko zacznie spadać 


Szczotkowanie na sucho dobrze zadziała szczególnie na te partie gdzie zatrzymujesz wodę, najbardziej na nogi i ramiona 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zakretka23 napisał:

 

 

Ramiona: 6 buław - ramiona ładnie się zarysuje i tutaj zauważysz poprawę


Brzuch i nogi kielichy oraz Księżyc pokazują ze faktycznie zatrzymuje się woda, może warto wprowadzić do diety zioła i masaże limfatyczne

 

Tylek widocznie się ujędrni ku uciesze mężczyzn 


Waga 9 denarów + rydwan denary mówią o metabolizmie i diecie jeśli tutaj dobrze zadziałasz waga szybko zacznie spadać 


Szczotkowanie na sucho dobrze zadziała szczególnie na te partie gdzie zatrzymujesz wodę, najbardziej na nogi i ramiona 

A masz jakiś pomysł na zioła?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...