Skocz do zawartości

Mój pierwszy tydzień w nowej pracy ZWERYFIKOWANE


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Kochani,

Zamartwiam się okropnie, bo mam problem co do dostosowania się do nowego środowiska (szczególnie narzuconego z góry), + wychodzę do pracy po dłuższej przerwie, po prostu nie wiem, czy dobrze sobie poradzę...

 

Karty były takie: 

10 buław + Cesarzowa + Kochankowie (4 buław).

 

Szkolenia pewnie będą bardzo wyczerpujące (10 buław), ale powinnam dać radę i wszystko ładnie przerobić i opanować w Cesarzowej, wykazać duży potencjał pracowniczy. Ta karta może też zaznaczać troskliwą szefową, wydawała się być bardzo miła, chociaż może i wrzuca mnie do innego zespołu, niż się spodziewam. 

W Kochankach z 4 buławami widzę o dziwo dobre uspołecznienie, będzie fanie i na luzie :szok:

Z sumy Mag - też potwierdza dobre opanowanie wiedzy że szkoleń, radzenie sobie że wszystkim, dobrze nawiązany kontakt...

Będę bardzo wam wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Na początku będzie Ci bardzo ciężko, ale to naturalne jak się zmienia prace i znajduje się w nowym środowisku. Wszystko jest nowe i nadmiar informacji może przytłoczyć. Mam wrażenie ze po pierwszych trudach dość szybko się odnajdziesz i poczujesz jak u siebie. Dobre karty. Powodzenia 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Willow napisał:

Cześć, Kochani,

Zamartwiam się okropnie, bo mam problem co do dostosowania się do nowego środowiska (szczególnie narzuconego z góry), + wychodzę do pracy po dłuższej przerwie, po prostu nie wiem, czy dobrze sobie poradzę...

Karty były takie: 

10 buław + Cesarzowa + Kochankowie (4 buław).

Szkolenia pewnie będą bardzo wyczerpujące (10 buław), ale powinnam dać radę i wszystko ładnie opanować w Cesarzowej. Ta karta może też zaznaczać troskliwą szefową, wydawała się być bardzo miła, chociaż może i wrzuca mnie do innego zespołu, niż się spodziewam. 

W Kochankach z 4 buławami widzę o dziwo dobre uspołecznienie, będzie fanie i na luzie :szok:

Z sumy Mag - też potwierdza dobre opanowanie wiedzy że szkoleń, radzenie sobie że wszystkim, dobrze nawiązany kontakt...

Będę bardzo wam wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Moze tak byc ze napoczatku bedziesz przytloczona nowymi ludzmi i zadaniami. Ale cesarzowa to kobieta ktora sobie ze wszystkim poradzi. Napewno poczujesz ze nadajecie na tych samych falach i bedziesz czuc sie dobrze i bezpiecznie z nowymi kolegami i kolezankami. Moze tez bedziecie sie spotykac po pracy.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Willow napisał:

Karty były takie: 

10 buław + Cesarzowa + Kochankowie (4 buław

Dużo nowych informacji, którymi będziesz przeciążona i zmęczona (jak to zawsze na początku :) ) jednak jesteś bardzo pojętna i od razu będzie od Ciebie bić aura zaadaptowania do nowych warunków poznasz nowych ludzi, którzy będą otwarci na innych, przyjmą Cię serdecznie do swojego grona ;)

Trzymam kciuki! To będzie dobry tydzień! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Willow napisał:

Cześć, Kochani,

Zamartwiam się okropnie, bo mam problem co do dostosowania się do nowego środowiska (szczególnie narzuconego z góry), + wychodzę do pracy po dłuższej przerwie, po prostu nie wiem, czy dobrze sobie poradzę...

 

Karty były takie: 

10 buław + Cesarzowa + Kochankowie (4 buław).

 

Widać na początku zmęczenie może być że to nowe miejsce i natłok informacji i rzeczy dla Ciebie nowych, ale cesarzowa to kobieta która sobie ze wszystkim poradzi. Może będziesz miała trochę mieszane uczucia co dalszej przyszłości czy będziesz miała umowę na dłużej ale nie masz się co martwić bo 4 buławy dobrze wróży i to będzie praca stabilna na dłużej. 

Życzę powodzenia :)

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuje wam bardzo, Kochane :):bukiet:

 

6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Na początku będzie Ci bardzo ciężko, ale to naturalne jak się zmienia prace i znajduje się w nowym środowisku.

Tak, u mnie tak zawsze działa... Początki są ciężkie..

6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Mam wrażenie ze po pierwszych trudach dość szybko się odnajdziesz i poczujesz jak u siebie. Dobre karty.

Mam nadzieję, że tak będzie:1s_z: Dziękuję najmocniej!

 

6 godzin temu, Wildwood napisał:

Napewno poczujesz ze nadajecie na tych samych falach i bedziesz czuc sie dobrze i bezpiecznie z nowymi kolegami i kolezankami. Moze tez bedziecie sie spotykac po pracy.

Oby były te podobne fały :D Po pracy nie, dla mnie nie ma szans. Długo tłumaczyć...

 

3 godziny temu, Lunaria napisał:

jednak jesteś bardzo pojętna i od razu będzie od Ciebie bić aura zaadaptowania do nowych warunków poznasz nowych ludzi, którzy będą otwarci na innych, przyjmą Cię serdecznie do swojego grona ;)

Trzymam kciuki! To będzie dobry tydzień! :1s_z:

Dziękuję, Kochana :) Jak tak mówisz. to na pewno będzie :) Dobrze zawsze czujesz moją energię :) 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Może będziesz miała trochę mieszane uczucia co dalszej przyszłości czy będziesz miała umowę na dłużej

To w sedno. Dostane umowę na czas określony. Martwię się... :/

 

26 minut temu, Wildwood napisał:

a w sumie to jakie bylo pytanie ? O relacje czy jak sobie poradzisz z zadaniami.

O tym jak sobie poradzę w pierwszym tygodniu ze wszystkim - jako że się zamartwiam, to pytanie sformułowałam w taki oto sposób:mysli:

Odnośnik do komentarza

Będzie trochę ciężko, bo będzie natłok nowych zadań, obowiązków. Jednak nie ma co się obawiać, gdyż pojawiła się Cesarzowa, a ona okazuje pełny profesjonalizm, dojrzałość oraz stanowczość. Jeśli w tej karcie pokazana Ty jestes pokazana, to takie trudy absolutnie Cię nie zniechęcą, ale może także pokazywać szefową, która podejdzie do Ciebie po ludzku i z taką matczyną opiekuńczością. Możliwe, że będzie musiała dokonać jakiegoś wyboru, czy praca będzie zdalna, czy powinnaś przychodzić do biura, o ile twoja nowa rola na to Ci pozwala. Jeszcze widzę tutaj wybór osób, które mogłyby Cię wdrożyć w nową rolę. 

 

Powodzenia!

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 10:26, Willow napisał:

Karty były takie: 

10 buław + Cesarzowa + Kochankowie (4 buław)

Trudny początek zakończony sukcesem - najpierw może Ci być bardzo trudno, być może nawet będziesz miała takie myśli, że to Cię przerasta. Ale w 10 Buław mimo, że jest ciężko, czasem nawet ponad nasze siły - to dźwigamy te buławy i nie poddajemy się. Dalej już piękne karty - Cesarzowa wprowadza Cię w nowy zespół, w którym będziesz się bardzo dobrze czuć :) Powodzenia :koniczynka:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Kochani, weryfikuje: 

Pierwsze 2 dni było bardzo ciężko, ledwie nadążałam za nową informacja, bolała mi głowa, w pierwszy dzień jeszcze byłam bez kawy :| Mam słabe zdolności techniczne, niestety.

Dalej jakoś udało się po woli :) Poczułam siebie lepiej, ogólnie jakoś stabilniej - może to ta Cesarzowa. Też byłam szkolona przez dziewczynę i mam szefowa - tak :)

Co do ludzi to jest ok. Bardzo się przemawialam, że będzie jak w mojej poprzedniej pracy, ale kiedy drzei otworzył brodaty facet z długimi włosami i koszulą z "Pantera" (chyba), odetchnęłam z ulgą. Ogólnie w zespole wszyszcy chyba słuchali metalu, i w tym zakresie było o czym pogadać. Nawet rozmawiałam z nimi pod czas obiadu. - myślę, że Kochankowie i 4 buław to zaznaczyły jak najbardziej. Ale, ale! 

Nadal jestem dziwna i wchodzę w ściany i stoły, i zrzucam rzeczy i nerwowo się śmieje :D A jeszcze w zespole był też nowy facet, który mnie wkurzył swoją gracją, i tym, że jest ode mnie ładniejszy + taka dusza towarzystwa :D Pierwsze dwa słowa i już jest mega lubiany przez wszystkich, a też tu po raz pierwszy jak ja. Normalnie reagowałam na niego jak na konkurującą kobietę (ogólnie to na kobiet tak się nie wnerwiam, chyba). Pierwszy raz widziałam, żeby na obiad w korpo ktoś jadł taki estetyczny makaron:sark:I wylałam na niego kawę ze swoją słonia gracją, i, cytując Ragne, czułam siebie brzydkim i niezgrabnym pienkiem. Minęło mi, kiedy on pod koniec piątku mnie zapytał: "o, a Tobie też za błędy wymawiają?" :D Od razu nerwy się skończyły - to chyba Cesarzowa i ta konkurencja w Kochankach :)

 

Dziękuję wam za interpretację i wsparcie jeszcze raz! :1s_z: A teraz praca z domu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Mój pierwszy tydzień w nowej pracy ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...