Skocz do zawartości

Uczucia na pół roku ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie spotykam się z kimś, ale póki co nie rozmawialiśmy o tym, jak widzimy naszą relację. 

 

Zapytałam kart, co czeka mnie w miłości w najbliższym półroczu.

 

III Cesarzowa, I Mag, 8 buław, 10 kielichów (z podsumowania X Koło Fortuny)

 

Chyba można uznać to za dążenie do związku i zacieśniania relacji. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Anastazja979 napisał:

Obecnie spotykam się z kimś, ale póki co nie rozmawialiśmy o tym, jak widzimy naszą relację. 

 

Zapytałam kart, co czeka mnie w miłości w najbliższym półroczu.

 

III Cesarzowa, I Mag, 8 buław, 10 kielichów (z podsumowania X Koło Fortuny)

 

Chyba można uznać to za dążenie do związku i zacieśniania relacji. 

Cesarzowa - kobieta kocha i jest kochana

Mag- czaruje ale nikoniecznie sie angazuje

8bulaw -duzo randek spotkan romans

10- relacja osiognie stan spelnienia.

Wyglada jkabyscie mieli byc w tym zwiazku. Ale z podsumowania kolo to burzy mi ten obraz. Wiec moze wydarza sie rzeczy ktorych sie nie spodziewalas a w zwiazku bedziesz moze z kims innym jednak ? Albo relacja zaprowadzi cie w miejsce gdzie sie nie spodziewalas. 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja tutaj widzę taką relację z przeznaczenia dzięki której rozkwitasz/ rozkwitniesz. Na obecną chwilę nie widać tutaj czegoś stałego, bo 8 buław to raczej szybki, namiętny romans niż stała relacja. Zresztą Mag przy tej 8 buław może mówić o mężczyźnie, który lubi działać, bajerować. 10 pucharów mówi o spełnieniu, a więc jest szansa na dłuższą relację, ale niekoniecznie związek małżeński.

 

Powodzenia!

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wildwood napisał:

Cesarzowa - kobieta kocha i jest kochana

Mag- czaruje ale nikoniecznie sie angazuje

8bulaw -duzo randek spotkan romans

10- relacja osiognie stan spelnienia.

Wyglada jkabyscie mieli byc w tym zwiazku. Ale z podsumowania kolo to burzy mi ten obraz. Wiec moze wydarza sie rzeczy ktorych sie nie spodziewalas a w zwiazku bedziesz moze z kims innym jednak ? Albo relacja zaprowadzi cie w miejsce gdzie sie nie spodziewalas. 

 

Możliwe, chociaż wydaje mi się, że karty nie mówią o rozstaniu i poznaniu kogoś nowego, ale wszystko się może zdarzyć. Dzięki :)

2 godziny temu, mezza napisał:

Ja tutaj widzę taką relację z przeznaczenia dzięki której rozkwitasz/ rozkwitniesz. Na obecną chwilę nie widać tutaj czegoś stałego, bo 8 buław to raczej szybki, namiętny romans niż stała relacja. Zresztą Mag przy tej 8 buław może mówić o mężczyźnie, który lubi działać, bajerować. 10 pucharów mówi o spełnieniu, a więc jest szansa na dłuższą relację, ale niekoniecznie związek małżeński.

 

Powodzenia!

Dziękuję :) Ja o związkach małżeńskich jeszcze nie myślę - jestem za młoda :D:thanks:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Anastazja979 napisał:

Możliwe, chociaż wydaje mi się, że karty nie mówią o rozstaniu i poznaniu kogoś nowego, ale wszystko się może zdarzyć. Dzięki :)

Dziękuję :) Ja o związkach małżeńskich jeszcze nie myślę - jestem za młoda :D:thanks:

Nie no zastanawialam sie co znaczy to kolo z podsumy. Moze faktycznie tk jest relacja z przeznaczenia, karmy jak napsiala mezza. W kazdym razie fajne calkiem karty na uczucia. Powodzenia  !

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 13:08, Anastazja979 napisał:

Obecnie spotykam się z kimś, ale póki co nie rozmawialiśmy o tym, jak widzimy naszą relację. 

 

Zapytałam kart, co czeka mnie w miłości w najbliższym półroczu.

 

III Cesarzowa, I Mag, 8 buław, 10 kielichów (z podsumowania X Koło Fortuny)

Napiszę krótko: zaangażowanie jest z obu stron i chęć dążenia do relacji :)

...ale Cesarzowa i Mag mogą podpowiadać, że każde chce przeciągnąć na swoje drugą osobę, żeby było "tak jak ja chcę" ;)

Ale generalnie: Mag czaruje, Cesarzowa błyszczy i dość szybko (8 Buław), zauroczeni, wchodzą w stan 10 Kielichów, czyli szczęśliwej relacji - super :serduszka2:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 2/28/2021 at 12:08 PM, Anastazja979 said:

 

Zapytałam kart, co czeka mnie w miłości w najbliższym półroczu.

 

III Cesarzowa, I Mag, 8 buław, 10 kielichów (z podsumowania X Koło Fortuny

Chyba oboje jesteście sobą zauroczenie i to bardzo i mimo że mówisz że za młoda na ślub jesteś to wcale bym się nie zdziwiła.  Chyba tu będą jakieś deklaracje i dużo szczęścia! Koło przy tak pozytywnych kartach chyba tylko roznieca wasze szczęścia! Gratulacje! :). 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Nie pytałaś na ten związek, ale ogólnie o życiu uczuciowym? :)

Bo wiadomo, jest różnica ;)

Z podsumy widać, że w Twoim życiu uczuciowym zajdą mocne zmiany :)

Jako Cesarzowa przykuwasz uwagę swoim pięknem, ale również widać Twoja poważną postawę wobec miłości. W Magu czarujesz na zabój ;) Nie jeden zwraca na Ciebie uwagę, i mimo Twojego i pewnie Koło rozpocznie okres aktywnego flirtu  (8 buław + Mag) za niedługo. 8 buław też jak i Koło wskazują na aktywne zmiany.

Wszystkie te zmiany skutkują się eiejsviem w związek, oparty o uczucia, miłość, harmonię (10 kielichów)

 

Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Willow napisał:

Nie pytałaś na ten związek, ale ogólnie o życiu uczuciowym? :)

Bo wiadomo, jest różnica ;)

Z podsumy widać, że w Twoim życiu uczuciowym zajdą mocne zmiany :)

Jako Cesarzowa przykuwasz uwagę swoim pięknem, ale również widać Twoja poważną postawę wobec miłości. W Magu czarujesz na zabój ;) Nie jeden zwraca na Ciebie uwagę, i mimo Twojego i pewnie Koło rozpocznie okres aktywnego flirtu  (8 buław + Mag) za niedługo. 8 buław też jak i Koło wskazują na aktywne zmiany.

Wszystkie te zmiany skutkują się eiejsviem w związek, oparty o uczucia, miłość, harmonię (10 kielichów)

 

Trzymam kciuki ;)

Tak, pytałam ogólnie o uczucia, więc może być różnie...

Bardzo dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że coś się może wydarzyć. Początki czegoś fajne. Energi męskiej tu nie ma, ale to nie oznacza, że nikogo nie poznasz. Miej oczy szeroko otwarte. Z podsumy koło także nie znasz dnia i godziny. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 28.02.2021 o 13:19, Blackraven napisał:

Cesarzowa - kobieta kocha i jest kochana

Mag- czaruje ale nikoniecznie sie angazuje

8bulaw -duzo randek spotkan romans

10- relacja osiognie stan spelnienia.

Wyglada jkabyscie mieli byc w tym zwiazku. Ale z podsumowania kolo to burzy mi ten obraz. Wiec moze wydarza sie rzeczy ktorych sie nie spodziewalas a w zwiazku bedziesz moze z kims innym jednak ? Albo relacja zaprowadzi cie w miejsce gdzie sie nie spodziewalas. 

 

Weryfikacja:

Blackraven miała rację - w związek weszłam jednak z kimś innym. Kiedy robiłam ten rozkład spotykałam się z facetem i myślałam, że to o nim mówią karty, ale rozstaliśmy się jakoś miesiąc później. Trzy miesiące później poznałam kogoś innego i teraz jesteśmy w związku - na razie jest nam razem dobrze :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji!

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Uczucia na pół roku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...