Skocz do zawartości

Stephen Arroyo


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzieja umiera ostatnia... ;)

 

Bardzo chętnie odkupię książki ww. autora, szczególnie zależy mi na jego "Podręczniku interpretacji astrologicznej", ale wszystko co tam po polsku wyszło to chętnie przygarnę za monetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

@martynamarzena robiłam porządki w czytadłach i znalazłam kiedyś ściągnięty skądś plik, są to "Cykle życia i związki interpersonalne", nie wiem wprawdzie, czy jest to całość, wygląda jednak, że tak.

Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci to wysłać na @ .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ismer napisał:

@martynamarzena robiłam porządki w czytadłach i znalazłam kiedyś ściągnięty skądś plik, są to "Cykle życia i związki interpersonalne", nie wiem wprawdzie, czy jest to całość, wygląda jednak, że tak.

Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci to wysłać na @ .

Dziękuję za odpowiedź! :1s_c:

Już mi się udało właśnie tą książkę dostać online i przeczytałam jednym tchem :D nie mogę znaleźć jego "Podręcznika" po polsku, także jakby gdzieś się napatoczył kiedyś, to ja chętnie :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 16:20, martynamarzena napisał:

Nadzieja umiera ostatnia... ;)

 

Bardzo chętnie odkupię książki ww. autora, szczególnie zależy mi na jego "Podręczniku interpretacji astrologicznej", ale wszystko co tam po polsku wyszło to chętnie przygarnę za monetę :)

Na chomiku jest ale po angielsku. Zajmuje 51 mb więc pewnie skany. 

Edit: po polsku jest jeszcze astrologia karma transformacja.

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wildwood napisał:

Na chomiku jest ale po angielsku. Zajmuje 51 mb więc pewnie skany. 

Edit: po polsku jest jeszcze astrologia karma transformacja.

Taaak, właśnie wszystko mam stamtąd :D

Z angielskiego jestem w miarę, ale wolę właśnie w ojczystym czytać jednak.. no ale może kiedyś na aukcji dorwę za jakieś kosmiczne pieniądze ;)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...