Skocz do zawartości

Rozmowa w sprawie pracy ZWERYFIKOWANY


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną online. Zadałam pytanie: jak potoczy się ta rozmowa?

 

I Mag, As denarów, 8 buław 

 

Zrobię dobre wrażenie i zaproponują mi jakieś konkrety. Zaproszą na szkolenie przygotowujące do pracy?

 

Wynik rozmowy: 5 buław - a tu brzydko. Może okaże się, że jest więcej kandydatów i powiedzą, że skontaktują się ze mną, jak zakończą rozmowy ze wszystkimi?

 

Czy rozpocznę pracę w tym miejscu?

 

VI Kochankowie, II Kapłanka, XVIII Księżyc - wybiorą jakąś inną kobietę, starszą ode mnie i z większym doświadczeniem?

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Zrobisz wrażenie osoby wygadanej (Mag, 8 buław), z wiedzą i jakimś doświadczeniem, dobry materiał na przyszłego pracownika (As Monet);

Wynik rozmowy: duża konkurencja.

 

Niestety, sądząc po kartach na dole, raczej wezmą inną osobę..

 

Czy rozpoczniesz pracę: stawiała bym na następny miesiąc - Kapłanka jest 2 arkanem (następny/drugi miesiąc), symbolizuje też poczekanie, może potrzebę w doszkolenie. Kochanków jest 2, może też będzie następna rozmowa (nie wiem, jak często się do Ciebie odzywają. Księżyc to takie nieco mętne czasy, cykl Księżycowy też wskazuje na jeden miesiąc. Ogólnie to Kapłanka z Księżycem radzą na razie poczekać.

 

Mimo wszystko trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 hours ago, Anastazja979 said:

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną online. Zadałam pytanie: jak potoczy się ta rozmowa?

 

I Mag, As denarów, 8 buław 

Sama rozmowa potoczy się dość dynamicznie. Mag ma wszystko przy sobie by móc działać i tworzyć. Za wszelką cenę i osiąga swoj cel, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych- dla niego chcieć to móc. 
As Denarów - coś otrzymasz. Niekoniecznie namacalnego ale to będzie z korzyścią dla Ciebie(zaproszenie na kolejny etap, szkolenie). 
8 Buław - szybka karta. Ognista. Tu dzieje się dużo i szybko. Konkret. 
Może w połączeniu z tym Asem Denarów faktycznie zaproszenie na szkolenie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 hours ago, Anastazja979 said:

Wynik rozmowy: 5 buław - a tu brzydko. Może okaże się, że jest więcej kandydatów i powiedzą, że skontaktują się ze mną, jak zakończą rozmowy ze wszystkimi?

Sam wynik rozmowy nie bardzo jest rozstrzygający- 5 Buław to takie „sportowe” przeciąganie liny z otoczeniem. Tu nie ma niby otwartej wojny a jest sportowa rywalizacja. Raz Ty wygrywasz a raz  ktoś inny. 
Może sam finał rozmowy nie będzie do końca rozstrzygający, może rekrutacja jest kilku etapowa i dowiesz się, że masz konkurencję z którą trzeba się zmierzyć. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
7 hours ago, Anastazja979 said:

Czy rozpocznę pracę w tym miejscu?

 

VI Kochankowie, II Kapłanka, XVIII Księżyc - wybiorą jakąś inną kobietę, starszą ode mnie i z większym doświadczeniem?

 Kochankowie to zwykle dylematy wybór- może będziesz miała dwie opcje na podjęcie pracy. 
Kaplanka jest wycofana, nie działa wprost. Czeka. Jest nieśmiała i ufa intuicji. Jej moc pochodź z wnętrza. 
I kolejna karta mówiąca o intuicji - Księżyc. Kieruje działanie do środka ale też stwarza iluzję i gmatwa sprawy. Możemy sami się oszukiwać lub ktoś nas może zwodzić. 
 

 

Może będą ciś kombinować z rekrutacją i Cię zwodzić, że masz czekać. Z jakiś powodów nie będziesz mogła tej pracy podjąć od razu- a nie powiedzą Ci tego wprost(ktoś dba o swoje interesy nie wtajemniczając Ciebie w szczegóły). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny!

 

Wstępna, częściowa weryfikacja: 

Odpowiedziałam dość płynnie na pytania, chociaż zrobiłam się czerwona ze stresu :redface: Miałam problem z odpowiedzią na pytanie o to, jakie mam wady, ale coś tam zmyśliłam :D

Dali mi do zrozumienia, że są inni kandydaci i odezwą się po podjęciu ostatecznej decyzji.

I w sumie chyba wolę, żeby się nie odzywali, bo mam wątpliwości, czy poradzę sobie w tej pracy. Polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci, co już w przeszłości robiłam, ale prowadziłam zajęcia artystyczne, a w tym miejscu stawiają na matematykę, z której jestem kiepska. No, ale z drugiej strony to matematyka dla dzieci...

 

Odezwę się za jakiś czas z pełną weryfikacją, czy coś z tego wynikło :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Dzięki dziewczyny!

 

Wstępna, częściowa weryfikacja: 

Odpowiedziałam dość płynnie na pytania, chociaż zrobiłam się czerwona ze stresu :redface: Miałam problem z odpowiedzią na pytanie o to, jakie mam wady, ale coś tam zmyśliłam :D

Dali mi do zrozumienia, że są inni kandydaci i odezwą się po podjęciu ostatecznej decyzji.

I w sumie chyba wolę, żeby się nie odzywali, bo mam wątpliwości, czy poradzę sobie w tej pracy. Polega na prowadzeniu zajęć dla dzieci, co już w przeszłości robiłam, ale prowadziłam zajęcia artystyczne, a w tym miejscu stawiają na matematykę, z której jestem kiepska. No, ale z drugiej strony to matematyka dla dzieci...

 

Odezwę się za jakiś czas z pełną weryfikacją, czy coś z tego wynikło :)

 

Kochana tak na przyszlosc, jesli pytaja o wady: perfekcjonizm :) Niby wada, a zaleta ;p Mozesz zawsze powiedziec, ze Twoja wada jest doglebna analiza i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, perfekcja. Odpowiedz spelnia wymogi, bo Twoim zdaniem jest to wada, ale w sprytny sposob przekuta na zalete w oczach rekrutera :) 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, runoutofbreath napisał:

 

Kochana tak na przyszlosc, jesli pytaja o wady: perfekcjonizm :) Niby wada, a zaleta ;p Mozesz zawsze powiedziec, ze Twoja wada jest doglebna analiza i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, perfekcja. Odpowiedz spelnia wymogi, bo Twoim zdaniem jest to wada, ale w sprytny sposob przekuta na zalete w oczach rekrutera :) 

Dzięki :) Powiedziałam coś w tym stylu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2021 o 16:04, Anastazja979 napisał:

Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną online. Zadałam pytanie: jak potoczy się ta rozmowa?

 

I Mag, As denarów, 8 buław 

 

Zrobię dobre wrażenie i zaproponują mi jakieś konkrety. Zaproszą na szkolenie przygotowujące do pracy?

 

Wynik rozmowy: 5 buław - a tu brzydko. Może okaże się, że jest więcej kandydatów i powiedzą, że skontaktują się ze mną, jak zakończą rozmowy ze wszystkimi?

 

Czy rozpocznę pracę w tym miejscu?

 

VI Kochankowie, II Kapłanka, XVIII Księżyc - wybiorą jakąś inną kobietę, starszą ode mnie i z większym doświadczeniem?

Tak ogólnie to wypadniesz dobrze tylko tam chyba jest sporo chętnych. Ten proces może im się przedłużyć. Finalnie chyba wezmą kogoś innego. 

Daj znać koniecznie co wyszło. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, panna.marta napisał:

Tak ogólnie to wypadniesz dobrze tylko tam chyba jest sporo chętnych. Ten proces może im się przedłużyć. Finalnie chyba wezmą kogoś innego. 

Daj znać koniecznie co wyszło. 

 

Podpisałam umowę i jutro zaczynam szkolenie :) Ale może być tak, że nie zacznę od razu pracy albo zacznę w mniejszym wymiarze godzin, bo muszą zebrać dla mnie grupę, dla której będę prowadziła zajęcia.

 

Jeszcze poczekam z pełną weryfikacją.

Edytowane przez Anastazja979
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Ismer zmienił tytuł na Rozmowa w sprawie pracy ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...