Skocz do zawartości

Endokrynolog


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ tyję od samego oddychania zapisałam się do endokrynologa. Pod koniec maja idę na badania a na początku czerwca mam wizytę u pani X. Czy dzięki tej pani uda mi się chociaż trochę schudnąć?

 

Karty postawiła mi mama:

 

2 kielichy, rycerz monet, 3 buławy 

 

Sama nie wiem kielichy to woda, rycerz działa z kolei 3 buławy to działanie i czekanie na efekty, ale z takim światełkiem w tunelu. 

 

Dajcie znać proszę jak to widzicie. Przy tych kartach nie mam jakiejś większej nadziei. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Ponieważ tyję od samego oddychania zapisałam się do endokrynologa. Pod koniec maja idę na badania a na początku czerwca mam wizytę u pani X. Czy dzięki tej pani uda mi się chociaż trochę schudnąć?

 

Karty postawiła mi mama:

 

2 kielichy, rycerz monet, 3 buławy 

 

Sama nie wiem kielichy to woda, rycerz działa z kolei 3 buławy to działanie i czekanie na efekty, ale z takim światełkiem w tunelu. 

 

Dajcie znać proszę jak to widzicie. Przy tych kartach nie mam jakiejś większej nadziei. 

Pytanie zadane od czy wiec ja bym interpretowala 2 kielichow jako potwierdzenie. Rycerz monet to sam ma nadprogramowe kilogramy, ale moze wskazywac tez na pomoc i metodyczne dzialanie. 3 bulawy ze sa perspeltywy na chudniecie.

Podsumowujac to jest szansa na schudniecie ale bedzie powolne.  

 

Edit:dodam ze karty nie pokazaly samego chudniecia ani nie sa to "chude " karty. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, panna.marta napisał:

Ponieważ tyję od samego oddychania zapisałam się do endokrynologa. Pod koniec maja idę na badania a na początku czerwca mam wizytę u pani X. Czy dzięki tej pani uda mi się chociaż trochę schudnąć?

 

Karty postawiła mi mama:

 

2 kielichy, rycerz monet, 3 buławy 

 

Sama nie wiem kielichy to woda, rycerz działa z kolei 3 buławy to działanie i czekanie na efekty, ale z takim światełkiem w tunelu. 

 

Dajcie znać proszę jak to widzicie. Przy tych kartach nie mam jakiejś większej nadziei. 

Znam ten problem sama od wakacji jestem pod opieka endrokrynologa i mam hiperinsulinemie mimo zdrowego trybu życia i dużej aktywności. 
 

Karty pokazują ze trafiłaś pod dobra opiekę lekarska i pokazują tez ze czeka Cię sporo pracy nad swoimi nawykami żywieniowymi i przygotuj się na długi proces. Tutaj nic nie będzie szybko. 
Życzę dużo wytrwałości i powodzenia, bo warto. 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
10 godzin temu, panna.marta napisał:

Ponieważ tyję od samego oddychania zapisałam się do endokrynologa. Pod koniec maja idę na badania a na początku czerwca mam wizytę u pani X. Czy dzięki tej pani uda mi się chociaż trochę schudnąć?

 

Karty postawiła mi mama:

 

2 kielichy, rycerz monet, 3 buławy 

Ciekawi mnie tu 2 kielichów, może chodzi o to, że sposób leczenia bedzie z Tobą wspolgrywaly, lub na to, że zwyczajnie jesteś zdrowa - za to Rycerz Monet i Kaplan z sumy też przemawiają.

Jeśli jednak trzeba będzie się leczyć to wybierzecie metodę bardzo Ci pasująca (2 kielichów, a nawet i Kaplan - jak coś, co jest bliskie duchu, też zaznacza opiekw specjalisty). W takim przypadku, myślę, że najpierw bedziesz musiała harmonowac, ustabilizować hormony, wrócić do zdrowia (Rycerz Monet) może to zająć troche czasu, za nim zaczną się zmiany w wadze (Rycerz Monet + 3 buław)

 

Dużo zdrowia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
20 hours ago, panna.marta said:

Czy dzięki tej pani uda mi się chociaż trochę schudnąć?

 

Karty postawiła mi mama:

 

2 kielichy, rycerz monet, 3 buławy

Widać że będziesz się świetnie dogadywać z ta panią i że ona będzie się naprawdę starać by poszukać dla Ciebie odpowiedniej metody byś schudła. Powodzenia :) .

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem uda się dogadać z Panią, znajdzie dla Ciebie odpowiedni sposób, żebyś schudła. Z tym że Rycerz Monet to może mówić, że trochę to może potrwać. 3 Buław to wcielenie planu w życie. Szkoda, że nie dołożyłaś karty, bo to brama jest. Trzymam kciuki mocno :) Z sumy Papież- to dobra droga leczenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...