Skocz do zawartości

Wybór lekarza


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Za trzy tygodnie robie badania hormonalne i mam zamiar skonsultować się z dwoma lekarzami. Po co się ograniczać. Który będzie dla mnie najwłaściwszy ? 
 

1. obecny lekarz - 2 monety Wieża (Słońce) - tutaj różnie, raz lekarzowi chce się bardziej raz mniej, ale jestem w stanie wydębić od niego każde badanie, wieża przy 2 monetach być może będzie chciał zastosować leczenie farmaceutyczne, jakaś radość w słońcu po katastrofie wieża. W sumie może coś odkryje. 

 

2. lekarz z którymi miałam jedna konsultacje w sumie on mnie zdiagnozował, moja teleporada trwała godzina i swietnie nam się rozmawiało na luźne tematy. Zaproponował bym następnym razem wpadła do niego osobiści i może jakaś kawa. Nie widzieliśmy się ale od razu był super kontakt - 2 puchary 3 monety - widać ze mamy do siebie sympatie, tutaj w 3 monetach jest dobre zdrowie, wiec może wspólne uprawianie sportu wyleczy moje hormony 

 

3. polecany na portalu dobry lekarz, dużo dobrych opinii - Śmierć (Koło fortuny 8 monet) 6 pucharów - duża zmian ten lekarz spojrzał by na problem inaczej i wyprowadził równowagę w hormonach, jest z jego strony troska 

 

4. może do kobiety - 4 monety Księżyc (7 monet) - tutaj widać zrozumienie mojego samopoczucia, intuicje, choć 4 monety mogą pokazywać jakiś problem z dobra komunikacja 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Mimo że inni lekarze mają AW, jabym stawiała, że z tym drugim będzie lepsza interakcja, bardziej indywidualne, serdeczne podejście (2 kielichów), no i zaznacza się sama konsultacja, po której coś ruszy (3 monet), wyjdzie na następny poziom dociagnelabym jeszcze jedną kartę, bo 3 monet to brama. Kaplan z sumy mówi, że to dobry specjalista i odpowiednią dla Ciebie metoda.

 

Co do pierwszego, to mimo dociągniętego Słońca pierwsze 2 karty są słabe - bedzie coś tam kombinował (2 monet), póki coś nie wstrząśnie (Wieża), może ze strony zdrowotnej - wtedy tak, postawi dobrą diagnoze - Słońce.

 

Z trzecim widać mocną zmianę, niby spoko klimaty, ale 6 kielichów i tak, i tak powraca do punktu wyjścia. Ale jeśli bym rozważała druga opcję to właśnie jego.

 

Kobieta w ogóle da Cię mylną diagnozę (Księżyc), coś przeoczy (4 monet i Księżyc).

 

Dużo zdrowia życzę :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem opcje 2 i 3 sa najlepsze. Pan numer 3 moze zaproponowac cos nowego, podejsc do problemu z innej strony, rzucic nowe swiatlo, natomiast Pan numer 2 potrafi sluchac, widac, ze powaznie podchodzi do tematu- tez pomoze. Opcja numer 4- ja bym sobie darowala..z reszta jak do lekarzy to tylko do mezczyzn  ;p:sark:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

1. obecny lekarz - 2 monety Wieża (Słońce) - dobrze, ale coś nagle zacznie zmieniać może znajdzie inne metody njz dotychczas 

 

2. Drugi lekarz- 2 puchary 3 monety - dobry, miły człowiek, którego będziesz darzyc sympatią. Będzie solidnie pracował nad twoim przypadkiem. 

 

3. polecany na portalu dobry lekarz, dużo dobrych opinii - Śmierć (Koło fortuny 8 monet) 6 pucharów - wbrew pozorom nie są to zle karty, ale nie wiem czy on nie odpadnie w tym wyborze dość szybko 

 

4. może do kobiety - 4 monety Księżyc (7 monet)  - tu nie. Mam wrażenie, że ona będzie długo szukać przyczyny twojego problemu i możesz nie być zadowolona. 

Ja bym wybrała drugiego ewentualnie pierwszego. 

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...