Skocz do zawartości

Co myśli, jak pan postrzega tę kobietę?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji rozkładu partnerskiego, każda informacja jest dla mnie cenna, dopiero zaczynam przygodę z Tarotem więc z góry dziękuje za każdy pomysł :yes:

 

Jaki jest stan obecny? As buław

Przyczyna - Diabeł 

Przeszkoda - Świat 

Co może pomoc? - 6 mieczy

To co nieuniknione - 5 denarów 

Wynik - Król Kielichów 

 

Postrzega on kobietę jako osobę atrakcyjna. Podoba mu się. Może jest nawet zauroczony w tym królu kielichów ? Czuje niedosyt w 5 denarów? z drugiej strony to co nieuknione może będzie chciał się wycofać z tego mimo wszystko? Co myślicie?

 

pozdrawiam :bukiet3i:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać tutaj duży pociąg fizyczny o czym mówi as buław. Przyczyna ogromna chemia i pożądanie, pragnienie zdobycia. Na przeszkodzie być może pochodzicie z oddalonych od siebie miast, lub macie skrajanie różne światopoglądy. Styl życia może być odmienny. Jedno pracuje na etacie, a drugie jest podróżnikiem - taki przykład.    Co może pomoc - 6 mieczy wyjście naprzeciw nowemu, przeprowadzka. Nieuniknione jest poczucie braku. Wynika to kochający mężczyzna ale czy to ten o którego pytasz ?! 

 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest dla mnie zastanawiające. Czy ten król kielichów w połączeniu z tymi kartami może wskazywać ze pan kocha te kobietę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 hour ago, aliceice said:

No właśnie to jest dla mnie zastanawiające. Czy ten król kielichów w połączeniu z tymi kartami może wskazywać ze pan kocha te kobietę?

Ja myślę, że Król Kielichów jako wynik daje zaangażowanie emocjonalne ze strony mężczyzny. I tych dwoje może w końcu zejść się jako para. Ogólnie fajne karty, jest problem ale do pokonania(6 Mieczy, karta brama która tylko czeka by przez nią przejść). 
Jesli wychodzi 5 Monet w tym, co nieuniknione to wg mnie może być strata obecnego życia, poczucie braku lub oderwania od miejsca zamieszkania. Jeśli nie odważa się na bycie razem oboje odczują stratę(tak jak jest to w 5 Monet). 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aliceice napisał:

No właśnie to jest dla mnie zastanawiające. Czy ten król kielichów w połączeniu z tymi kartami może wskazywać ze pan kocha te kobietę?

Zależy czy to świeża relacja ? Czy znają się długo ? W krótkiej relacji karta diabła może być chemia, w długiej będzie toksyczna relacja. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Zależy czy to świeża relacja ? Czy znają się długo ? W krótkiej relacji karta diabła może być chemia, w długiej będzie toksyczna relacja. 

Krótka, kilku miesięczna. Dziękuje bardzo :thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 20:00, Gringe napisał:

Ja myślę, że Król Kielichów jako wynik daje zaangażowanie emocjonalne ze strony mężczyzny. I tych dwoje może w końcu zejść się jako para. Ogólnie fajne karty, jest problem ale do pokonania(6 Mieczy, karta brama która tylko czeka by przez nią przejść). 
Jesli wychodzi 5 Monet w tym, co nieuniknione to wg mnie może być strata obecnego życia, poczucie braku lub oderwania od miejsca zamieszkania. Jeśli nie odważa się na bycie razem oboje odczują stratę(tak jak jest to w 5 Monet). 

albo 5 den mówi wprost o tym,że będzie im brak wspólnego, w tym przypadku cielesnego kontaktu

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...