Skocz do zawartości

Powrót do biura


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy od kwietnia wrócę do pracy w biurze? 

 

Koło fortuny X, 10 monet, as monet dolozone królowa mieczy. 

 

Tak. Monety mi się kojarza z pracą. Tylko zastanawiam się czemu na początku jest koło. 

Może to nie jest na stałe i może się w każdej chwili zmienić? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@panna.marta - może to Koło oznacza sytuację lodową, sytuację ogólną w Polsce i na świecie związaną z wirusem? Tu nikt nie ma na to wpływu a od tego właśnie uzależniony jest Twój powrót do biura. 
10 Monet to spełnienie, radość, „posiadanie” w szerokim znaczeniu- tutaj posiadanie miejsca w biurze. As Monet to też wg mnie taki nowy start. Może coś ulegnie zmianie po powrocie do pracy i coś dostaniesz(inne krzesło, biurko itp. ;) 

Fajne karty. Królowa Mieczy raczej mówi o tej pracy umysłowej, biurowej. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gringe napisał:

@panna.marta - może to Koło oznacza sytuację lodową, sytuację ogólną w Polsce i na świecie związaną z wirusem? Tu nikt nie ma na to wpływu a od tego właśnie uzależniony jest Twój powrót do biura. 
10 Monet to spełnienie, radość, „posiadanie” w szerokim znaczeniu- tutaj posiadanie miejsca w biurze. As Monet to też wg mnie taki nowy start. Może coś ulegnie zmianie po powrocie do pracy i coś dostaniesz(inne krzesło, biurko itp. ;) 

Fajne karty. Królowa Mieczy raczej mówi o tej pracy umysłowej, biurowej. 

Tak, tak nowe biureczko będzie. Sama wybierałam :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Just now, panna.marta said:

Tak, tak nowe biureczko będzie. Sama wybierałam :D

Oooo, No to fajnie, domyślam się jaka to radocha :D 

Trzymam kciuki za świeży start! ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 7.03.2021 o 22:13, panna.marta napisał:

Czy od kwietnia wrócę do pracy w biurze? 

 

Koło fortuny X, 10 monet, as monet dolozone królowa mieczy. 

Wrócisz, Koło jako zmiana z home office na powrót do korpo (10 Denarów). Może będą próbowali nakłonić Was do powrotu do firmy jakimiś profitami (As Denarów). Z sumy jest Arcykaplan, więc myślę że już tak postanowili i nie ma zmiłuj 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...