Skocz do zawartości

co o mnie sądzą


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak w temacie. W ramach ćwiczeń z jednej karty zapytałam kart co sądzą o mnie 1. współpracownicy z działu z którym ściśle współpracuję; 2. szefostwo moje; 3. współpracownicy z mojego działu.

1. Królowa Mieczy - zdziwiłam się szczerze powiedziawszy, bo stawiałabym na Głupca, a tu wyszła całkiem konkretna babka. Więc współpracownicy uważają, że jestem inteligentna i znajduję dobre rozwiązania, podchodzę na chłodno. Nie lubiąca ograniczeń. Z minusów krytyczna, jędzowata, o ciętym języku. 

2. Król Denarów - tutaj tym bardziej jestem zdziwiona. Widzą we mnie lidera, człowieka o własnym zdaniu, perfekcjonistę. Osobę praktyczną, konkretną, skupioną na materii.

 

3. 9 buław - odważna osoba, stawiająca czoło przeciwnościom, nie odpuszczająca, harda. W dodatku nieufna, zdystansowana, ale reagująca przesadnie, robiąca g*wnoburze, przewrażliwiona i szukająca winnych.

No cóż, szału nie ma :) A Wy co myślicie? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej, jak w temacie. W ramach ćwiczeń z jednej karty zapytałam kart co sądzą o mnie 1. współpracownicy z działu z którym ściśle współpracuję; 2. szefostwo moje; 3. współpracownicy z mojego działu.

1. Królowa Mieczy - zdziwiłam się szczerze powiedziawszy, bo stawiałabym na Głupca, a tu wyszła całkiem konkretna babka. Więc współpracownicy uważają, że jestem inteligentna i znajduję dobre rozwiązania, podchodzę na chłodno. Nie lubiąca ograniczeń. Z minusów krytyczna, jędzowata, o ciętym języku. 

2. Król Denarów - tutaj tym bardziej jestem zdziwiona. Widzą we mnie lidera, człowieka o własnym zdaniu, perfekcjonistę. Osobę praktyczną, konkretną, skupioną na materii.

 

3. 9 buław - odważna osoba, stawiająca czoło przeciwnościom, nie odpuszczająca, harda. W dodatku nieufna, zdystansowana, ale reagująca przesadnie, robiąca g*wnoburze, przewrażliwiona i szukająca winnych.

No cóż, szału nie ma :) A Wy co myślicie? 

A ja myślę, że jest szał!  wyszłaś w kartach 2 królowych i to tak zadanym pytaniu   - do współpracy nadajesz się - bo bronisz intelektem swoich przekonań, potrafisz być opozycyjna i z dystansem, a zarazem wzbudzić zapał  do pracy w zespole. No może, emocjami  i ogniem  jako dominantka, ale potrafisz jednocześnie zejść na ziemię. 

 

Dobre karty !

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Też mi się podobają te karty. Właściwie to uważam interpretacje za dość dobre, niewiele dodam tu od siebie (może tylko inaczej myślę o 9 Buław). Moim zdaniem mówią o stabilnym pracowniku, bardzo konkretnym, wykonującym super robotę. Natomiast jeśli chodzi o związki międzyludzkie to uważałabym na uczucia ludzi i żeby nie mówić o nich źle.

 

1) Królowa Mieczy to świetna babka, chociaż ma swoje wady. Bywa surowa, bardzo skupiona na jednym celu.

 

Jóźwiak porównywał ją do nieco podobnej Królowej Buław - obie miewają charyzmę i potrafią przemawiać publicznie, ale Królowa Buław to typowy, ognisty ekstrawertyk, mówi, żeby zwrócić na siebie uwagę. Mieczowej zależy bardziej na tym, żeby inni otrzymali informację i ona sama może się przy tym zachowywać całkiem spokojnie.

 

W negatywnym sensie bywa kobietą kłótliwą, lubiącą sensacje. Bywa plotkarą. Czasami brakuje jej poczucia humoru, a jeśli ma, to nieco złośliwe, ironiczne.

 

Ogółem bym powiedziała, że mają Cię za osobę, na którą warto uważać - czy to chodzi o wybitną inteligencję którą przyćmiewasz innych czy ciężki charakter, z jakiegoś powodu mają się na baczności i czują się onieśmieleni, kiedy wchodzisz do pokoju.


2) Nie jesteś lekkomyślna, wolisz rozsądek od uczuć. Interesuje Cię przede wszystkim robota, oraz utrzymanie swojej stabilnej sytuacji materialnej. Ogółem jest to ktoś bardzo pragmatyczny i jeśli chodzi o jakoś pracy, to można liczyć na Ciebie.

Król Denarów jeśli mówi o wadach, to o byciu trochę despotą, materialistą, przedkładaniu dobra materialnego nad uczucia innych i czasem krytykuje innych za okazywanie słabości.

 

3) 9 Buław - refleksja, zaduma, ostrożność. Oczekiwanie na rozwój wypadków.

Z wad: Stanie w miejscu. Konserwatyzm. Trzymanie się swoich poglądów. Czasami osoba, która nie wie, w którą stronę ruszyć. Brak zaufania do otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 18:33, Sunrise009 napisał:



1. Królowa Mieczy - Uważają Cię za bardzo inteligentką kobietę, która potrafi podejść do wszystkiego w sposób opanowany i logiczny. Widzą w tobie takie cechy jak ostrożność i dokładność. Osoba jak najbardziej zaufana do spraw w których trzeba podjąć jakąś decyzje, rozsądna, z pozoru chłodna, zdystansowana.

2. Król Denarów - Konkretna, praktyczna osoba, jak mówimy o pracy i wypada król denarów to człowiek na odpowiednim miejscu, posiadający wszelkie zasoby, żeby działać w miejscu w którym się znajduje. Postrzegają Cię jako osobę dojrzałą i tak też podchodzisz do spraw, które są ci powierzane. Widzą, że sobie radzisz, potrafisz kalkulować i analizować, a zamierzenia wcielasz w życie i są tego namacalne efekty.

 

3. 9 buław - Odważna, osoba która walczy do końca, uparta, strategiczna, no tutaj mogłabym Ciebie dalej zacytować bo tak samo czuję tą kartę.


Super sprawa, naprawdę piękne karty! Widać, Twoją rzetelną prace, która właśnie w taki sposób się objawia- w oczach innych jesteś świetnie postrzegana.

 

Edytowane przez Xadfgh
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...