Skocz do zawartości

Kolejna rozmowa w sprawie pracy ZWERYFIKOWANY


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy (w innej firmie niż poprzednio).

 

Jaki będzie przebieg rozmowy?

 

8 buław, paź buław, 7 mieczy (z podsumowania XIX Słońce)

 

Powinnam sprawić wrażenie młodej i energicznej osoby. Ta 7 mieczy mnie trochę martwi. Może nie powiedzą mi wszystkiego/coś przede mną zatają. Albo będę musiała wykazać się sprytem.

 

Jaki będzie wynik rozmowy?

3 kielichy

Raczej pozytywnie. Przyjmą mnie i będzie co świętować?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979- karty wyglądają obiecująco. Też bym pomyślała, że w tej 7 Mieczy albo coś zatają albo Ty będziesz musiała wykazać się sprytem. 8 Buław jest bardzo energetyczna, może od razu otrzymasz odpowiedź co do pracy? Słońce z sumy  i 3 Kielichy - nie wiem, co by tu mogło pójść nie tak. 
Trzymam kciuki za interview :D 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Anastazja979 napisał:

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy (w innej firmie niż poprzednio).

 

Jaki będzie przebieg rozmowy?

 

8 buław, paź buław, 7 mieczy (z podsumowania XIX Słońce)

 

Powinnam sprawić wrażenie młodej i energicznej osoby. Ta 7 mieczy mnie trochę martwi. Może nie powiedzą mi wszystkiego/coś przede mną zatają. Albo będę musiała wykazać się sprytem.

 

Jaki będzie wynik rozmowy?

3 kielichy

Raczej pozytywnie. Przyjmą mnie i będzie co świętować?

8 buław może oznaczac grad pytań albo zadań.  Ty jako paź b ulaw wyszlas więc powinnaś wykazać się entuzjazmem i elokwencja i tez mysle ze 7mieczy znaczy tutaj ze tez sprytem. 3 kielichy jako wynik jest niby pozytywne, ale mi nigdy nie pokazało przyjecia do pracy. Ale mam nadzieję ze się mylę.

Edit. Też.mi przyszło do głowy ze w 7mieczach nie będziesz od razu poinformowana i będzie coś w stylu oddzwonimy.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wstępna weryfikacja:

 

spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Panie były sympatyczne i pomocne. Jednak sądzę, że nie spełniam wystarczająco wymagań i nie zadzwonią, ale zweryfikuję w pełni w przyszłym tygodniu, czy zadzwonili, czy nie.

 

Dziękuję za wasze interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Kolejna rozmowa w sprawie pracy ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...