Jump to content

Jakie X ma zamiary wobec mnie?

Xadfgh
 Share

Recommended Posts

Witam, zadałam pytanie jakie zamiary wobec mnie ma X. Karty które wyszły to; 3 buławy, 7 buław, gwiazda, as kielichów.
Moja interpretacja; X widzi ciąg dalszy relacji w przyszłości (3buławy), z determinacją będzie do tego dążył ( tutaj nie jestem pewna tej 7 bulaw ale przy gwieździe i asie kielichów, może mówić o determinacji spełnienia uczucia?)
Jestem ciekawa, jak widzą to inne osoby c;
Pozdrawiam!

• Like 1

• Ekspert
11 hours ago, Xadfgh said:

Witam, zadałam pytanie jakie zamiary wobec mnie ma X. Karty które wyszły to; 3 buławy, 7 buław, gwiazda, as kielichów.

Jeśli chodzi o zamiary to 3 Buław mówi, że pan ma plany wobec Ciebie. I aktywnie chce je wdrożyć w życie. 7 Buław to tutaj nieustępliwa kontynuacja wyznaczonego planu, trzymanie się obranego kursu za wszelką cenę. Nieustępliwość. Gwiazda to marzenia, spełnienie tych planów które on sobie wyznaczył a As Kielichów to początek, szansa na miłą, emocjonalną sytuację. 
Ogólnie bym powiedziała, że pan ma miłe zamiary a przynajmniej dąży do podtrzymania znajomosci. 

Edited by Gringe
  • Like 1
  • Thanks! 1

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Jeśli chodzi o zamiary to 3 Buław mówi, że pan ma plany wobec Ciebie. I aktywnie chce je wdrożyć w życie. 7 Buław to tutaj nieustępliwa kontynuacji wyznaczonego planu, trzymanie się obranego kursu za wszelką cenę. Nieustępliwość. Gwiazda to marzenia, spełnienie tych planów które on sobie wyznaczył a As Kielichów to początek, szansa na miłą, emocjonalną sytuację. 
Ogólnie bym powiedziała, że pan ma miłe zamiary a przynajmniej dąży do podtrzymania znajomosci. 

Dziękuję Ci ślicznie za pomoc, bardzo ładnie to napisałaś :1s_c: 

• Thanks! 1

13 godzin temu, Xadfgh napisał:

Moja interpretacja; X widzi ciąg dalszy relacji w przyszłości (3buławy), z determinacją będzie do tego dążył ( tutaj nie jestem pewna tej 7 bulaw ale przy gwieździe i asie kielichów, może mówić o determinacji spełnienia uczucia?)
Jestem ciekawa, jak widzą to inne osoby c;
Pozdrawiam!

Intencjonalnie wygląda na to, że chciałby otworzyć się na Ciebie, być może dotąd były jakieś odpychanki między wami - otworzyć się i wytoczyć drogę wspólnej ścieżki  uczucia. 

• W punkt 2

6 godzin temu, adamandium napisał:

Intencjonalnie wygląda na to, że chciałby otworzyć się na Ciebie, być może dotąd były jakieś odpychanki między wami - otworzyć się i wytoczyć drogę wspólnej ścieżki  uczucia. 

Tak to prawda. Relacja obecnie wygląda jak gra w ciepło-zimno, po jego zachowaniu ciężko wywnioskować zamiary, dlatego wspomogłam się tarotem. Dziękuję bardzo za interpretacje :love:

• Like 1
  • Thanks! 1