Skocz do zawartości

Jakie X ma zamiary wobec mnie?


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zadałam pytanie jakie zamiary wobec mnie ma X. Karty które wyszły to; 3 buławy, 7 buław, gwiazda, as kielichów.
Moja interpretacja; X widzi ciąg dalszy relacji w przyszłości (3buławy), z determinacją będzie do tego dążył ( tutaj nie jestem pewna tej 7 bulaw ale przy gwieździe i asie kielichów, może mówić o determinacji spełnienia uczucia?)
Jestem ciekawa, jak widzą to inne osoby c;
Pozdrawiam!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 hours ago, Xadfgh said:

Witam, zadałam pytanie jakie zamiary wobec mnie ma X. Karty które wyszły to; 3 buławy, 7 buław, gwiazda, as kielichów.

Jeśli chodzi o zamiary to 3 Buław mówi, że pan ma plany wobec Ciebie. I aktywnie chce je wdrożyć w życie. 7 Buław to tutaj nieustępliwa kontynuacja wyznaczonego planu, trzymanie się obranego kursu za wszelką cenę. Nieustępliwość. Gwiazda to marzenia, spełnienie tych planów które on sobie wyznaczył a As Kielichów to początek, szansa na miłą, emocjonalną sytuację. 
Ogólnie bym powiedziała, że pan ma miłe zamiary a przynajmniej dąży do podtrzymania znajomosci. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Jeśli chodzi o zamiary to 3 Buław mówi, że pan ma plany wobec Ciebie. I aktywnie chce je wdrożyć w życie. 7 Buław to tutaj nieustępliwa kontynuacji wyznaczonego planu, trzymanie się obranego kursu za wszelką cenę. Nieustępliwość. Gwiazda to marzenia, spełnienie tych planów które on sobie wyznaczył a As Kielichów to początek, szansa na miłą, emocjonalną sytuację. 
Ogólnie bym powiedziała, że pan ma miłe zamiary a przynajmniej dąży do podtrzymania znajomosci. 

Dziękuję Ci ślicznie za pomoc, bardzo ładnie to napisałaś :1s_c: 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xadfgh napisał:

Witam, zadałam pytanie jakie zamiary wobec mnie ma X. Karty które wyszły to; 3 buławy, 7 buław, gwiazda, as kielichów.
Moja interpretacja; X widzi ciąg dalszy relacji w przyszłości (3buławy), z determinacją będzie do tego dążył ( tutaj nie jestem pewna tej 7 bulaw ale przy gwieździe i asie kielichów, może mówić o determinacji spełnienia uczucia?)
Jestem ciekawa, jak widzą to inne osoby c;
Pozdrawiam!

Intencjonalnie wygląda na to, że chciałby otworzyć się na Ciebie, być może dotąd były jakieś odpychanki między wami - otworzyć się i wytoczyć drogę wspólnej ścieżki  uczucia. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamandium napisał:

Intencjonalnie wygląda na to, że chciałby otworzyć się na Ciebie, być może dotąd były jakieś odpychanki między wami - otworzyć się i wytoczyć drogę wspólnej ścieżki  uczucia. 

Tak to prawda. Relacja obecnie wygląda jak gra w ciepło-zimno, po jego zachowaniu ciężko wywnioskować zamiary, dlatego wspomogłam się tarotem. Dziękuję bardzo za interpretacje :love:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...