Skocz do zawartości

Aura weekendu ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wyjeżdżam na weekend na kurs i chciałem zobaczyć jak mi minie weekend.

Aura weekendu: As mieczy, giermek kielichów, 8 kielichów 

 

Skupie się na nauce, na kursie. Będzie dość przyjemnie i miło, bo również zajączek o urodziny kolegi, ale na koniec może zdarzyć się jakaś przykra sytuacja, albo mi po prostu zrobi się przykro.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minutes ago, nastek96 said:

Witajcie, wyjeżdżam na weekend na kurs i chciałem zobaczyć jak mi minie weekend.

Aura weekendu: As mieczy, giermek kielichów, 8 kielichów 

 

Skupie się na nauce, na kursie. Będzie dość przyjemnie i miło, bo również zajączek o urodziny kolegi, ale na koniec może zdarzyć się jakaś przykra sytuacja, albo mi po prostu zrobi się przykro.

As Mieczy symbolizuje rozpoczęcie  kursu, skupienie się na intelektualnej stronie życia w pytanym przez Ciebie czasie. 
Giermek kielichów może symbolizować zaproszenie lub wiadomości od młodej osoby, z kolei ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z 8 Kielichów - to takie chodzenie z miejsca A do B, jakaś powtarzalność zdarzeń która nas nie cieszy. Może to spotkanie z kolegą wywoła u Ciebie mieszane uczucia, nie do końca będziesz z niego zadowolony. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Hmmm... przy tej 8 Kielichów powiedziałabym, że trzeba uważać na negatywne skutki spożycia alkoholu :piwo: może być morderczy kac ;)

Poza tym na kursie atmosfera pełnego skupienia, dowiesz się nowych, interesujących rzeczy. W Giermku Kielichów miło, emocjonalnie. Ogólnie bardziej zarysowała się sytuacja spoza kursu, spotkanie z kolegą jest istotniejsze :)

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
37 minutes ago, Lunaria said:

Hmmm... przy tej 8 Kielichów powiedziałabym, że trzeba uważać na negatywne skutki spożycia alkoholu :piwo: może być morderczy kac ;)

Też o tym pomyślałam :) „czkawką” odbije się picie z poprzedniego dnia...

  • Dobre! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 minutes ago, nastek96 said:

Dziękuję Wam bardzo. Właśnie, nie będę pił alkoholu. Jestem po diecie oczyszczającej i nie mogę :)

 

To jestem ciekawa jak zrealizuje Ci się ta 8 Kielichów - może chodzenie w miejsca z którymi jesteś związany jakimś sentymentem ale nie koniecznie tym razem zaspokoją Twoje serce. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, wyjeżdżam na weekend na kurs i chciałem zobaczyć jak mi minie weekend.

Aura weekendu: As mieczy, giermek kielichów, 8 kielichów 

 

Skupie się na nauce, na kursie. Będzie dość przyjemnie i miło, bo również zajączek o urodziny kolegi, ale na koniec może zdarzyć się jakaś przykra sytuacja, albo mi po prostu zrobi się przykro.

Może 8kielichow mówi w tym przypadku o tym ze dasz szybko nogę z tej imprezy? 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, wyjeżdżam na weekend na kurs i chciałem zobaczyć jak mi minie weekend.

Aura weekendu: As mieczy, giermek kielichów, 8 kielichów 

 

Skupie się na nauce, na kursie. Będzie dość przyjemnie i miło, bo również zajączek o urodziny kolegi, ale na koniec może zdarzyć się jakaś przykra sytuacja, albo mi po prostu zrobi się przykro.

Aura będzie przeplatana od intensywnych myśli pracy umysłowej po upajanie się w  głębokich emocjach pod wpływem jakiegoś zauroczenia.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
52 minuty temu, nastek96 napisał:

Nie mogę dać nogi z imprezy, bo zostaje tam na noc.

Może giermek i 8 kielichów to po prostu zachwianie emocjonalne?

Może tak byc. Sama 8 Kielichów mowi o smutku, stracie, odchodzeniu i wracaniu do czegoś. Zachwianie emocjonalne skądś musi się jednak wziąć i zastanawiam sie czy to będzie spowodowane tym, że impreza (Giermek Kielichów) będzie długo trwała i będziesz bez humoru, bo się nie wyśpisz (8 Kielichów) czy może będą poruszone tematy, które z kimś Cię poróżnią (As Mieczy) i będzie Ci przykro (8 Kielichów). Jeszcze inna opcja, która przychodzi mi do głowy, że kurs nie będzie do końca spełniał Twoich oczekiwań zaszczepi tylko szczatkowa wiedzę (As Mieczy), dalej będziesz musiał rozwijać ją sam (Giermek Kielichów) co spowoduje u Ciebie frustrację (8Kielichów). Jestem ciekawa weryfikacji :)

  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Myślę, że obie wersje są jak najbardziej możliwe. Choć mam nadzieję, że to będzie jakaś błahostka. 

Pola do interpretacji jest więcej, giermek może też być wiadomością, która mnie zasmuci. 

Na pewno wrócę z interpretacją. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, nastek96 napisał:

Nie mogę dać nogi z imprezy, bo zostaje tam na noc.

Może giermek i 8 kielichów to po prostu zachwianie emocjonalne?

Coś w ten deseń, zachwiania i dylematów emocjonalnych. Paż kielichów przy 8 kielichach to takie odpłynięcie w siebie i oglądanie się za siebie, braki jakoweś które wracają jak bumerang. 

Co mi jeszcze przychodzi do głowy, możesz gdzieś błądzić -  dosłownie albo w sobie,:mysli:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Czas na weryfikację. 

Weekend upłynął przyjemnie. Zajęcia były w sympatycznej atmosferze, aczkolwiek prowadzący przerobił materiał dokładnie ten sam co tydzień temu ze względu na małą ilość osób, więc w sumie nie potrzebnie pojechałem. 

W tym samym dniu urodziny również były w sympatycznej i miłej atmosferze. Poznałem nowe osoby i bardzo to sobie cenię, ale.....

Miałem postanowienie, aby nie jeść cukru aż do Wielkanocy przez cały post. Udało mi się wytrwać ponad 30 dni i jak byłem na tych urodzinach to trochę z obawy o presję otoczenia zjadłem ten tort i uważałem, że jestem wredną, grubą świnia, bo złamałem postanowienie i nie wytrwałem mimo, że było już tak blisko. Oczywiście do postu wróciłem i nadal będę trwał, ale mimo wszystko to już nie będzie sukces skoro przerwałem na jeden dzień.

A w niedzielę był ten kurs i na początku było bardzo fajnie, bo część kursu to było przygotowanie do kolejnego i było dużo zabawy. Ale jak już przeszliśmy do właściwej części to się po prostu zawiodłem. Nie podobało mi się. Tyle tylko, że mam papierek. Inaczej to sobie wyobrażałem. 

Więc już wiadomo co oznaczało 8 kielichów - raz zawód z powodu kursu, a dwa zawód na sobie z powodu nie przestrzegania postanowienia :(((

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, nastek96 napisał:

Czas na weryfikację. 

Weekend upłynął przyjemnie. Zajęcia były w sympatycznej atmosferze, aczkolwiek prowadzący przerobił materiał dokładnie ten sam co tydzień temu ze względu na małą ilość osób, więc w sumie nie potrzebnie pojechałem. 

W tym samym dniu urodziny również były w sympatycznej i miłej atmosferze. Poznałem nowe osoby i bardzo to sobie cenię, ale.....

Miałem postanowienie, aby nie jeść cukru aż do Wielkanocy przez cały post. Udało mi się wytrwać ponad 30 dni i jak byłem na tych urodzinach to trochę z obawy o presję otoczenia zjadłem ten tort i uważałem, że jestem wredną, grubą świnia, bo złamałem postanowienie i nie wytrwałem mimo, że było już tak blisko. Oczywiście do postu wróciłem i nadal będę trwał, ale mimo wszystko to już nie będzie sukces skoro przerwałem na jeden dzień.

A w niedzielę był ten kurs i na początku było bardzo fajnie, bo część kursu to było przygotowanie do kolejnego i było dużo zabawy. Ale jak już przeszliśmy do właściwej części to się po prostu zawiodłem. Nie podobało mi się. Tyle tylko, że mam papierek. Inaczej to sobie wyobrażałem. 

Więc już wiadomo co oznaczało 8 kielichów - raz zawód z powodu kursu, a dwa zawód na sobie z powodu nie przestrzegania postanowienia :(((

 

Czyli As Mieczy pokazał cięcie przerwaniu postanowień!  a kielichy w 8 taki moralny kac. I resztę którą opisałeś.   

 

Dobrze, gdy weryfikujemy rozkłady ucząc się wzajemnie od siebie. Dzięki za Twój.  

PS. nie łam się tak...złamaniem obietnicy, są gorsze "wykorczenia" :tak:

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96 - ta 8 Kielichów jednak pokazała kaca. Plus, ja bym powiedziała też, że to było to złamanie postu bo wróciłeś do zjedzenia cukru( i turaj ani zjedzenie ciastka Cię nie ucieszyło ani jego nie zjedzenie No bałeś się reakcji otoczenia). Żadne rozwiązanie nie zadowalało Cię emocjonalnie. 
Bardzo dziękuję, że podałeś weryfikację - na pociechę dodam, że nie jesteś sam jeden który złamał post - ja od 1 stycznia nie jadłam  słodyczy, cukrów(dieta niskowęglowodanowa) a w dzień matki( u nas wypada w marcu) pękłam razem z siostrą i wszamałam do spółki paczkę Ferrero. A potem przez trzy kolejne dni słodycze.... :/

I znów wracam do diety. 

 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze wracam z weryfikacją :)

Tak, to był taki moralny kac i mała przykrość, bo uległem, mimo iż tak niewiele zostało. Mi już został z postu tydzień do Wielkanocy. Tyle czasu wytrzymałem i tu bam. 

Dziękuję za pomoc :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Aura weekendu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...