Skocz do zawartości

Relacja z partnerem w kwietniu


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzimy gorszy moment i nie wiem, jak to się dalej potoczy.

 

Co czeka mnie w relacji z osobą X w kwietniu?

 

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

 

Raczej dojdzie do zakończenia naszej relacji poprzez szczerą, ale dosyć nerwową rozmowę. Nastąpi oczyszczenie i chyba rozpoczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, ale już w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mezza napisał:

Przechodzimy gorszy moment i nie wiem, jak to się dalej potoczy.

 

Co czeka mnie w relacji z osobą X w kwietniu?

 

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

 

Raczej dojdzie do zakończenia naszej relacji poprzez szczerą, ale dosyć nerwową rozmowę. Nastąpi oczyszczenie i chyba rozpoczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, ale już w pojedynkę.

Właściwe zgadzam się z Twoja interpretacja karty pokazały rozpad relacji. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, mezza napisał:

Przechodzimy gorszy moment i nie wiem, jak to się dalej potoczy.

 

Co czeka mnie w relacji z osobą X w kwietniu?

 

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

 

Raczej dojdzie do zakończenia naszej relacji poprzez szczerą, ale dosyć nerwową rozmowę. Nastąpi oczyszczenie i chyba rozpoczęcie wszystkiego od przysłowiowego zera, ale już w pojedynkę.

Z podsumowania wychodzi XV Diabeł.  Również obstawiam rozstanie :(

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mezza napisał:

 

 

Co czeka mnie w relacji z osobą X w kwietniu?

 

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

 

Niestety widzę rozstanie, jakaś kłótnię i pyskówkę a następnie definitywne rozstanie, ale w sądzie ostatecznie oczyścisz się z tego wszystkiego. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze po Sąd Boży nie dociagnelas bo to jednak kartą bramą. Podobnie jak Sunrise widzę jakąś nadzieję ze w sadzie sobie wszystko wyjasnicie i dojdzie do zgody. A jeżeli z podsumy Diablo to jednak moze was coś trzymać przy sobie. Strach przed samotnością czy kredyt. Generalnie moze pokazywać toksyke relacji. 

 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
26 minutes ago, Wildwood said:

Szkoda ze po Sąd Boży nie dociagnelas bo to jednak kartą bramą. Podobnie jak Sunrise widzę jakąś nadzieję ze w sadzie sobie wszystko wyjasnicie i dojdzie do zgody. A jeżeli z podsumy Diablo to jednak moze was coś trzymać przy sobie. Strach przed samotnością czy kredyt. Generalnie moze pokazywać toksyke relacji. 

 

Zgadzam się najbardziej z @Wildwood - Diabeł to nie jest karta rozstania a wręcz trzymania w okowach. To może być przede wszystkim kasa/ kredyty, wspólne mieszkanie itp. coś dzięki czemu żyje się łatwiej o względnie „bezpiecznie”. 
 

 

13 hours ago, mezza said:

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

10 Mieczy otwierająca układ to dla mnie hasło „gorzej już nie będzie”. Dobicie do jakiegoś dna gdzie już brak pomysłów na dalsze szarpanie się. Rycerz Mieczy może symbolizować tutaj Twojego partnera który będzie chciał przegadać sytuację, tak na logikę. Tutaj nie ma uczuć tylko chłodna kalkulacja co się liczy. A na pewno nie będzie chodzić o uczucia. Sąd Boży wg mnie jest nadzieją na odrodzenie Waszej relacji. To tez nie jest dla mnie karta zrywania- raczej radosnego powrotu do początku, odrodzenia. 
Wcześniej jednak nastąpi chłodna kalkulacja. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gringe napisał:

Zgadzam się najbardziej z @Wildwood - Diabeł to nie jest karta rozstania a wręcz trzymania w okowach. To może być przede wszystkim kasa/ kredyty, wspólne mieszkanie itp. coś dzięki czemu żyje się łatwiej o względnie „bezpiecznie”. 

Zgadzam sie ale tez mysle ze to wszystko zależy od innych kart. No jakby na końcu był świat to by była już pewna że się rozejda.  A przy sądzie i diable z podsumy to już nie jest to takie oczywiste.

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie macie rację. Problem wynika z faktu, że partner właśnie nie za bardzo robi krok naprzód, aby w końcu być na miejscu. Niezbyt garnie się do znalezienia pracy w miejscu naszego zamieszkania, a ja już powoli mam dosyć jego ciągłych wyjazdów za granicę. Jednak kwestie finansowe przedkłada nad budowaniem relacji, a to kiepsko wróży przy stawianiu fundamentów pod trwałą relację.

 

Dopytałam jeszcze, aby nie robić osobnego wątku:

 

Jakie mamy szanse na pogodzenie 6 denarów+7 denarów+As Buław - Szana jest, jeśli każde z nas zacznie wkładać tyle samo w tę relację, jednak na rezultat będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość. As buław może oznaczyć nową energię, nowy zryw w relacji.

 

Jakie mamy szanse na zbudowanie stałej relacji: X pucharów+Sąd Boży+ 3 denarów - Szanse powiedziałabym, są nawet spore na założenie rodziny, ale wszystko wymaga pracy zespołowej.

 

Edytowane przez mezza
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się te karty się kojarzą, jakby kryzys miał zostać zażegnany, tak mi się kojarzą przynajmniej 10 Mieczy obok Rycerza Mieczy- czyli odcięcie od kłótni, nerwowych sytuacji. W Sądzie jest odrodzenie, nowa energia. Szkoda, że nie dołożyłaś karty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2021 o 14:15, mezza napisał:

 

 

 

Jakie mamy szanse na pogodzenie 6 denarów+7 denarów+As Buław - Tak, szanse na pogodzenie jak najbardziej są, tylko tak jak napisałaś, wymagają wkładu obu stron w tą relacje. Coś trzeba od siebie dać(6den), żeby po czasie(7den) mogło to przeobrazić się w nowy, energiczny, namiętny początek. 

 

Jakie mamy szanse na zbudowanie stałej relacji: X pucharów+Sąd Boży+ 3 denarów - Dla mnie 10 pucharów przed Sądem mówi, że sytuacja teraźniejsza, czyli takie niekoniecznie zadowolenie z sytuacji (10 pucharów zawsze wypada mi na kontynuacje aktualnego stanu rzeczy, a nie na radość rodzinną bez względu jak jest teraz) oczyści się i ten Sąd będzie zbawienny, ponieważ otworzy szerokie perspektywy do trwałej relacji na fajnych fundamentach. Także ogólnie powiedziałabym, że perspektywy dalszej znajomości są obiecujące, jeśli dojdzie do współpracy, oczyszczenia tego co podtruwa relacje to otworzy się rozdział w którym oboje będziecie budować wspólną przyszłość.

 


 

Edytowane przez Xadfgh
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 3/21/2021 at 10:41 PM, mezza said:

10 mieczy+Rycerz Mieczy+Sąd Boży

No koniec jak nic ale Sąd pokazuje oczyszczenie sprawy albo Ty przejrzysz na oczy i powiesz sama sobie że dobrze że się tak stało, zrozumiesz sprawy. W każdym bądź razie nie ma wielkiego cierpienia na końcu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2021 o 14:15, mezza napisał:

Jakie mamy szanse na pogodzenie 6 denarów+7 denarów+As Buław

W 6 monet widzę pogodzenie (karta zrównoważenia/pomocy), ale na takich bardziej koleżeńskich zasadach, jeszcze jakiś czas minie (7 monet) zanim znowu zaiskrzy - As Buław, to też zwiastuje nowy początek w waszej relacji, można było jako do Asu dociągnąć jeszcze kartę ;)

W dniu 22.03.2021 o 14:15, mezza napisał:

X pucharów+Sąd Boży+ 3 denarów

Z wejścia już widać założenie harmonijnego związku uczuciowego (10 Kielichów), i Sąd z 3 denarów wskazują na wejście na poziom wyżej. całkiem nawet mi te 3 karty wyglądają na zawarcie związku małżeńskiego i rodziny, w 3 monet myślę, że mogły się zaznaczyć dokumenty ślubne, lub może kredyt na mieszkanie, coś takiego - tu też dodatkowa karta by się przydała ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 3/22/2021 at 1:15 PM, mezza said:

 

Jakie mamy szanse na pogodzenie 6 denarów+7 denarów+As Buław

Według mnie karty pokazały sprawy pieniędzy o których wspominałaś. Na zrównoważanie tych spraw trzeba będzie poczekać ale jeśli się uda to wtedy pojawi się nowa szansa. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że znajomość może się zakończyć. Z podsumowania wyszedł Diabeł jako toksyczne przywiązanie. Sąd może Cię wyswobodzić. 

 

Jest szansa na pogodzenie się, jeśli oboje wyciągnięcie rękę do zgody o czym mówi 6 monet. Może to potrwać bardzo długo, ale ostatecznie jest szansa na nowy początek. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...