Skocz do zawartości

Uczucia do końca czerwca ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna sytuacja - Rydwan - wszystko w moim życiu bardzo przyspieszyło

Przeszkody - 8 monet - nadmiar obowiązków w pracy 

Pomaga - 2 puchary - propozycje i chęć poznania mnie przez mężczyzn, w tym z jednym panem dość szybko znalazłam wspólne tematy do rozmow 

Rada - as monet - nie przegapić nowej szansy 

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - zostaje zmuszona do działania przez liczne kontakty 

Wynik - Słońce Król buław - radość z przebywaniem z mężczyzna w typie króla buław - coś czuje ze z pod znaku Barana 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Obecna sytuacja - Rydwan - tak jak napisałaś jest tutaj przyśpieszenie w sprawach miłosnych, coś kroczy mocno do przodu,  być może bardzo chcesz zmiany w tej sferze życia do której będziesz dążyć

Przeszkody - 8 monet 

Pomaga - 2 puchary - dobre stosunki z ludźmi, otwartość na miłość, sprzyjający los?

Rada - as monet - być otwartym na nowości, może coś rozpoczynając pamiętaj o dobrych fundamentach?( denary to energia ziemi, konkretów stąd to skojarzenie)

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - wydaje mi się że chodzi o ruszeniu do przodu i dojściu do stabilizacji emocjonalnej

Wynik - Słońce Król buław -tak jak napisałaś, radosny czas w towarzystwie króla buław
 

 

Edytowane przez Xadfgh
  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, zakretka23 said:

Obecna sytuacja - Rydwan - wszystko w moim życiu bardzo przyspieszyło

Przeszkody - 8 monet - nadmiar obowiązków w pracy 

Pomaga - 2 puchary - propozycje i chęć poznania mnie przez mężczyzn, w tym z jednym panem dość szybko znalazłam wspólne tematy do rozmow 

Rada - as monet - nie przegapić nowej szansy 

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - zostaje zmuszona do działania przez liczne kontakty 

Wynik - Słońce Król buław - radość z przebywaniem z mężczyzna w typie króla buław - coś czuje ze z pod znaku Barana 

Ogólnie karty zapowiadają ruch w temacie męsko damskim :D 

Rydwan jako obecna sytuacja - ja bym powiedziała, że dość racjonalnie kierujesz się w sprawach sercowych. Masz je pod kontrolą. Podchodzisz logicznie i racjonalnie. 
8 Monet jako przeszkoda - faktycznie może pokazywać osobę skupioną na swoim zajęciu, pracowitą i oddaną zajęciu. Przy czym ma ona satysfakcję z tego, co robi. Jest perfekcjonistą. Może i w sprawach partnerskich za bardzo skupiasz się na detalach? Może to Ci utrudnia wejść w relację bo czepiasz się szczegółów?..

Co pomaga? 2 Puchary to zdecydowanie klimat sprzyjający obecności osoby która chce z Tobą być, podziela Twoje uczucia, jest zaangażowana emocjonalnie w relacje z Tobą. 
As Monet - zsyła konkret, początek wartościowej znajomosci opartej na przyjaźni i wspólnych wyznawanych wartościach. Rada- chwytać tą chwilę bez zastanowienia.

Co będzie nieuniknione w sprawach miłosnych? - stabilizacja gorącego romansu :) 

Wynik - Słońce i Król Buław - szczęście z pewnym aktywnym, atrakcyjnym panem :D 

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

W sumie dołożę się tylko z jedną rzeczą, ale raczej na zasadzie pogadania sobie, bo interpretacja nie będzie odmienna od tego, co już było w sumie tu powiedziane, ja tylko ujmę to w inne słowa :laugh: Otóż w książce Starowiejskiej dot. Tarota Marsylskiego (ma nieco inne znaczenia) dopatrzyłam się, że dwójki w Małych Arkanach mówią o jakiejś wymianie między dwiema stronami. Autorka przy tych kartach często używa słowa "dualizm" (2 Denarów = wymiana handlowa; 2 Mieczy = spory; 2 Buław = dyskusje, polemiki, ale też brutalność; 2 Kielichów = dwie nieobojętne sobie osoby, sympatie i antypatie).

 

W RW to znaczenie zostało to właśnie w przypadku 2 Denarów i 2 Kielichów. Tę ostatnią sobie wyjaśniłam jako wymianę emocjonalną między dwiema osobami. Skoro ma być to lek na 8 Denarów, to możliwe, że te karty są tutaj sobie przeciwstawne. W 8 Denarów nie ma wymiany między ludźmi, w 2 Kielichów jest. Wytłumaczyłabym to dość prosto: po prostu musisz zacząć słuchać drugą osobę i otworzyć się na nią, nie być taką "zajętą" :tak:

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja - Rydwan - dzieje się więcej, jesteś w trakcie zmian

 

Przeszkody - 8 monet - będziesz za dużo pracowała 

 

Pomaga - 2 puchary - jacyś zalotnicy się pojawią, więc będzie z kim się umawiać 

 

Rada - as monet - masz szansę przekuć marzenia w rzeczywistość, nie prześpij tego 

 

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - ciężko mi stwierdzić. Będziesz musiała znaleźć jakiś balans i równowagę i to szybciej niż myślisz. 

 

Wynik - Słońce Król buław - 

Radisc. Pojawi się starszy od Cb mężczyzna, energiczny. Możliwa bliższa znajomosc.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Obecna sytuacja - Rydwan -  Myślę, że sporo się dzieje, ruszyło mocno do przodu.

Przeszkody - 8 monet -  Jesteś zapracowana i na tym chyba skupiasz najwięcej energii.

Pomaga - 2 puchary - Otwartość i komunikatywność, miłe i sympatyczne relacje/rozmowy.

Rada - as monet - Korzystać z pojawiających się szans.

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - Jakbym odczytała, że nieco przystopowanie tempa akcji, takie stonowanie.

Wynik - Słońce Król buław - Dużo przyjemnych i radosnych chwil z Panem Buławowym :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2021 o 11:11, zakretka23 napisał:

Obecna sytuacja - Rydwan - wszystko w moim życiu bardzo przyspieszyło Czekają Cię zmiany. Jeżeli planujesz wyjazd lub przeprowadzkę, to jest to bardzo możliwe.

Przeszkody - 8 monet - nadmiar obowiązków w pracy Za dużo na głowie

Pomaga - 2 puchary - propozycje i chęć poznania mnie przez mężczyzn, w tym z jednym panem dość szybko znalazłam wspólne tematy do rozmow Dobre relacje z otoczeniem.

Rada - as monet - nie przegapić nowej szansy Zainwestuj  w coś.

Nie uniknione - Umiarkowanie 8 buław - zostaje zmuszona do działania przez liczne kontakty Jakaś sprawa gwałtownie zmieni swój bieg.

Wynik - Słońce Król buław - radość z przebywaniem z mężczyzna w typie króla buław - coś czuje ze z pod znaku Barana Zgadzam się :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Weryfikacja - obecna sytuacja Rydwan i przeszkoda to sytuacja w mojej pracy dużo się dzieje. Generalnie jestem skupiona na pracy. Rada as monet to moja szansa zawodowa i teraz na tym powinnam się skupić. Jeśli chodzi o wynik myśle ze pan pojawi się w sierpniu. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Uczucia do końca czerwca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...