Skocz do zawartości

Kwiecień Lunarii ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Ogólna aura miesiąca Umiarkowanie 

Miesiąc nudy i rozmemłania. Nic ciekawego nie wydarzy się, będę zobojętniała. Ewentualnie może chodzić o to, że wrócę do równowagi.

Praca 5 Mieczy 

Stresy, niezbyt przyjemna atmosfera, która będzie mnie dołować. Potyczka słowna, być może stanę się obiektem agresji 

Finanse As Denarów Księżyc 

Chyba na więcej liczyłam niż faktycznie otrzymam. Jakaś szansa poprawy okaże się mrzonką

Uczucia Sąd 

Miłość kwitnie :) pełna harmonia

Zdrowie 10 Kielichów

Poprawa zdrowia i kondycji. Moze wreszcie ciąża...  

Otoczenie Kochankowie Arcykaplan 

Myślę, że czas będę spędzać wyłącznie z mężem i to on bedzie dla mnie najważniejszy

Dom/rodzina As Kielichów Cesarzowa 

Emocjonalnie i te karty kojarzą mi sie z ciążą, ale pozyjemy zobaczymy :) generalnie w domu i rodzinie wszystko dobrze, będę z sercem na dłoni dla tych, których kocham i oni dla mnie również będą życzliwi  

Niespodzianka Arcykaplanka

Tajemnica, skupienie się na ezoteryce

Co robić Diabeł 

Myślę, że to zachęta do wzmożonej aktywności seksualnej 

Czego nie robić 2 Kielichów 

Nie iść na kompromisy

Rada 9 Mieczy 

Nie zamartwiać się, wysypiać się 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca Umiarkowanie 

Zgadzam się z Twoją interpretacją, będzie to aura stabilności i harmonii, która momentami może wprowadzać uczucie nudy.
Mimo to poczucie, że wszystko jest na twardym gruncie i tak jak wspomniałaś, jeśli miałaś wahania, rozterki, brak równowagi to ten miesiąc powinien przynieść ci spokój i wytchnienie. Dla mnie to karta mówiąca, że niczego nam nie brakuje, więc może osiągniesz to czego chcesz i poczujesz spełnienie?

Praca 5 Mieczy 

Tutaj już widać jakieś zgrzyty, frustacje. Może wydarzy się jakaś sytuacja, która będzie niesprawiedliwa albo jakaś osoba w pracy będzie nie do końca tobie przychylna. No ogólnie trudna komunikacja, może jakaś rywalizacja, praca może iść trochę ciężej niż zazwyczaj.

Finanse As Denarów Księżyc 

Albo pojawi się szansa na większe pieniądze, ale nie będziesz wiedziała wszystkiego? W sensie nie będzie to doprecyzowane, takie jeszcze snute, niepewne, ale może w innym miesiącu już by się rozjaśniło? Taka myśl przyszła mi do głowy. 

Uczucia Sąd 

Jeśli były jakieś problemy to atmosfera się oczyści. Może pojawią się jakieś zmiany, jakieś plany urzeczywistnią się w kwietniu.

Zdrowie 10 Kielichów

Czytając twoją interpretacje w tej sekwencji i spoglądając, że w miłości masz sąd to może faktycznie ciąża? Sąd wskazywałby wtedy na nowy etap, przypieczętowany 10 kielichów. Można byłoby snuć, że może to właśnie to?  W każdym razie trzymam kciuki, żeby się udało!

Otoczenie Kochankowie Arcykaplan 

Skupiona będziesz na partnerze, który daje ci poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. 

Dom/rodzina As Kielichów Cesarzowa 

Również pomyślałam tu o ciąży, tak jakby wszyscy w rodzinie cieszyli się i otaczali cię aurą opieki. Ale jeśli nie, to atmosfera bardzo ciepła, wspierająca. W cesarzowej są same piękne cechy kobiety rodzinnej,as kielichów to też ciepła, miła energia= tak więc same wspaniałości w kontakcie z bliskimi.

Bardzo mocno trzymam kciuki za tą ciąże, ponieważ czuję, że bardzo Ci na niej zależy. Do reszty sekwencji nie bardzo mam co dodać, jak najbardziej uważam, że rada jest trafna i jeśli starasz się o dzidziusia to wprowadź spokój w myślach, staraj się unikać stresorów, wysypiaj się i bądź dobrej myśli! Diabeł dobrze Ci podpowiada, niech się dzieje!

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza

Ogólna aura miesiąca Umiarkowanie 

 

Myśle, że nie będzie nudy. Raczej będzie to miesiąc spokojny, gdzie wszystko będzie takie jakie powinno być. Nie przesadzone w żadną stronę.

 

Praca 5 Mieczy 

 

Myślę, że możesz wejść z kimś w zatarg, albo będziesz czuła, że ewidentnie ktoś nie pała do Cb sympatią i ta osoba może to okazywać. 

 

Finanse As Denarów Księżyc 

 

Niekoniecznie mrzonką. As pokazuje, że jest szansa, aby plan się powiódł, Księżyc może być nie tylko iluzja, ale też nadzieją. Co prawda możliwe, że wypłyną jakieś nowe informacje, zdarzenia, które wpłyną jeszcze na to na ile możesz liczyć. Ale mi się wydaje, że będziesz zadowolona.

 

Uczucia Sąd 

 

Dokładnie, rozumiem, że jesteś z kimś w związku. Jeśli związek jest luźny to stanie się poważniejszy, już taki ma dłużej. Na pewno w tym miesiącu bardzo zbliżycie się do siebie i zacieśnicie więzy.

 

Zdrowie 10 Kielichów

 

Jeśli źle się czujesz, poprawa zdrowia i psychicznego i fizycznego. Karta może również wskazywać na powiększenie rodziny, ale raczej rozpatruje ją jako idealne samopoczucie i dobre zdrowie.

 

Otoczenie Kochankowie Arcykaplan 

 

Czas poświęcony rodzinie. Myślę, że może pojawić się ktoś trzeci. Nie w związku, ale jakąś osoba, której będziesz poświęcała dużo czasu. 

 

Dom/rodzina As Kielichów Cesarzowa 

 

Bardzo ciepły i serdeczny miesiąc. Miłe chwile z rodziną, myślę że również z mamą, albo jakąś inną kobietą z rodziny. 

 

Niespodzianka Arcykaplanka

 

Ciężko powiedzieć po jednej karcie. Poznasz czyjąś tajemnice, albo po.prodtu stanie się coś co Cię zaskoczy, ale jeszcze nie czas, abyś się dowiedziała.

 

Co robić Diabeł 

 

Jeśli starasz się o dziecko to owszem. Ale możesz też się rozluźnić. Nie zamartwiaj się, bo skończysz w karcie 9 mieczy. Pozwól sobie na chwilę relaksu.

 

Czego nie robić 2 Kielichów 

 

Może nie bądź aż tak wylewna i nie dzieł.sie tym czujesz że wszystkimi wokół.

 

Rada 9 Mieczy 

 

Nie być więźniem negatywnego myślenia. Jak najbardziej, porządnie się wysypiaj, aby nie zabrakło Ci energii.

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 minut temu, Xadfgh napisał:

Bardzo mocno trzymam kciuki za tą ciąże, ponieważ czuję, że bardzo Ci na niej zależy. Do reszty sekwencji nie bardzo mam co dodać, jak najbardziej uważam, że rada jest trafna i jeśli starasz się o dzidziusia to wprowadź spokój w myślach, staraj się unikać stresorów, wysypiaj się i bądź dobrej myśli! Diabeł dobrze Ci podpowiada, niech się dzieje!

Bardzo, bardzo gorąco dziękuję :)

na koniec kwietnia dam znać co i jak :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, Lunaria said:

Ogólna aura miesiąca Umiarkowanie 

Ja bym powiedziała tak jak Nastek96, że ogólna aura będzie spokojna i satysfakcjonująca. Takie sielsko anielsko - a przecież to nie jest złe, czyż nie? :) 

Praca 5 Mieczy 

Ta karta kojarzy mi się z poddaniem się. Składamy broń i uznajemy swoją porażkę. Po prostu coś się nie uda a Ty nie będziesz już z tym walczyć. 

Finanse As Denarów Księżyc 

Niekoniecznie chodzi o mrzonki. To jest jakiś początek na nowe pieniądze przy czym przy Księżycu wszystkiego nie wiesz jeszcze. Coś jest robione w ukryciu( mała dygresja: ostatnio na randkę u mojej siostry wyszedł min Księżyc i ...odwiozła swojego randkowicza do domu a Ren poprosił by wysadziła go wcześniej bo nie chciał by mama go zobaczyła....). Może trochę Księżyc przypomina 7 Mieczy - bo coś jest robione w ukryciu i potajemnie ale ma to znaczenie dla wielu warstw Twojego życia. 

Uczucia Sąd 

Też popieram, że tu harmonia a nawet powrót do najlepszych dni a może nastanie jeszcze przyjemniejszych. 

Zdrowie 10 Kielichów

Dobre samopoczucie i kondycja - wg mnie to jeszcze nie przesądza o zajściu w ciążę ale humor i poczucie szczęścia

Otoczenie Kochankowie Arcykaplan 

Współpraca z drugà połówką, może jakieś guru na horyzoncie się pojawi. 

Dom/rodzina As Kielichów Cesarzowa

Tutaj zgadzam się z każdą interpretacją- i Twoją i wszystkich którzy wcześniej komentowali :) nic dodać, nic ująć. 

Niespodzianka Arcykaplanka

Faktycznie, możesz posiąść jakieś tajemnice. Rozwój ezoteryki w Twoim życiu. 

Co robić Diabeł 

Uzależniać od siebie ludzi, otoczenie. Postawić na przyjemności cielesne, może skupić się bardziej na partnerze i fizycznej stronie związku...bez stresu o prokreację. 

Czego nie robić 2 Kielichów 

Nie iść na kompromisy - zgadzam się. Postaw na siebie i Twoje potrzeby. Nie angażuj się emocjonalnie w sprawy otoczenia. 

Rada 9 Mieczy 

Nie zamartwiać się, wysypiać się - Zdecydowanie tak. Wrzuć 100%na luz :D 

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gringe napisał:

 

Czyli jeżeli księżyc to randka w ukryciu to we finansach to szansę na jakieś korzyści finansowe które powinny być trzymane w sekrecie?? Może to się łączy łączy z kaplanka w niespodziance. Kaplanka umie trzymać sekret.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Just now, Wildwood said:

Czyli jeżeli księżyc to randka w ukryciu to we finansach to szansę na jakieś korzyści finansowe które powinny być trzymane w sekrecie?? Może to się łączy łączy z kaplanka w niespodziance. Kaplanka umie trzymać sekret.

Na to wygląda. Sama mam problem z tym Księżycem i jego interpretacją No to nie zawsze są iluzje( choć często pokazuje mi u ludzi samooszukiwanie się, brak realnego podejścia do sprawy czy oceny sytuacji). 
A w randce pokazało „oszukanie” Mamy :obled:


Faktycznie, może chodzić o trzymanie sekretu. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gringe napisał:

Na to wygląda. Sama mam problem z tym Księżycem i jego interpretacją No to nie zawsze są iluzje( choć często pokazuje mi u ludzi samooszukiwanie się, brak realnego podejścia do sprawy czy oceny sytuacji). 
A w randce pokazało „oszukanie” Mamy :obled:


Faktycznie, może chodzić o trzymanie sekretu. 

To może też finanse o niejasnym pochodzeniu?

 Ja już się totalnie zapetlilam w tarocie. Chyba czas N przerwę. Czekam N lenormandy które sa bardziej konkretne podobno. Jutro powinny być. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
9 minut temu, Gringe napisał:

mała dygresja: ostatnio na randkę u mojej siostry wyszedł min Księżyc i ...odwiozła swojego randkowicza do domu a Ren poprosił by wysadziła go wcześniej bo nie chciał by mama go zobaczyła....). Może trochę Księżyc przypomina 7 Mieczy - bo coś jest robione w ukryciu i potajemnie ale ma to znaczenie dla wielu warstw Twojego życia.

Oj... ciekawe czy ten randkowicz czasem nie ma zony..  jakieś to podejrzane.. 7 Mieczy jest gorsza, bo w tej karcie zaznacza się perfidia. Księżyc mimo wszystko wskazuje tajemnice, ale nie wydaje mi się, że ktoś działa z rozmysłem.

Co do Umiarkowania to nie lubię tej karty bardzo... pokazuje mi obojętność, że coś ani nas nie ziębi ani grzeje. Jednak wolę jak coś się dzieje :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minutes ago, Lunaria said:

Oj... ciekawe czy ten randkowicz czasem nie ma zony..  jakieś to podejrzane.. 7

Nie, on mieszka z mamą i ma pod opieką swojego synka. Młody chłopak. Jestem w stanie uwierzyć, że jego mama przesadnie czuwa nad tym jak się prowadzi i z kim. Niestety mieszkanie z rodzicami na dłuższą metę jest upierdliwe. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
39 minut temu, Wildwood napisał:

Czyli jeżeli księżyc to randka w ukryciu to we finansach to szansę na jakieś korzyści finansowe które powinny być trzymane w sekrecie?? Może to się łączy łączy z kaplanka w niespodziance. Kaplanka umie trzymać sekret.

Myślę, że w moim przypadku może chodzić o coś innego... aktualnie mam covida i jestem na izolacji domowej. W takim przypadku nie otrzymuje się całej pensji tylko 80%. W kwietniu otrzymam wynagrodzenie za marzec. Księżyc może tu mówić o części wynagrodzenia lub niepełnej wypłacie

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lunaria napisał:

Jaką talię zamówiłaś? :)

Mistyczna lenormand... podoba mi się tą grafika. Juz conieco czytałam o pozytwnych kartach i negatywnych i gdy patrze  na ta bajkowa talie to wszystkie prawie wydaja mi się pozytywne... nawet wąż z jajkiem :sark: takze nie wiem jak to sie skończy. Szkoda że dopiero teraz się namyslilam a nie wtedy gdy zaczynalyscie swój kącik do nauki.

Ps: przepraszam za ten offtop.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
3 minuty temu, Wildwood napisał:

Mistyczna lenormand... podoba mi się tą grafika. Juz conieco czytałam o pozytwnych kartach i negatywnych i gdy patrze  na ta bajkowa talie to wszystkie prawie wydaja mi się pozytywne... nawet wąż z jajkiem :sark: takze nie wiem jak to sie skończy. Szkoda że dopiero teraz się namyslilam a nie wtedy gdy zaczynalyscie swój kącik do nauki.

Ps: przepraszam za ten offtop.

Haha wąż nie taki straszny, bardziej bym się zmartwiła, gdyby Trumna zrobiła na Tobie dobre wrażenie :sark:

Oj tam, jakie to ma znaczenie czy teraz czy później :) co prawda trochę spoczelysmy na laurach, ale mi pomysły już się wyczerpały, poza tym mialam trochę na głowie. Zaraz odkopię wątki lenormandowe, żeby móc dalej ćwiczyć, mam nadzieję że dołączysz do zabawy :)

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Haha wąż nie taki straszny, bardziej bym się zmartwiła, gdyby Trumna zrobiła na Tobie dobre wrażenie :sark:

Oj tam, jakie to ma znaczenie czy teraz czy później :) co prawda trochę spoczelysmy na laurach, ale mi pomysły już się wyczerpały, poza tym mialam trochę na głowie. Zaraz odkopię wątki lenormandowe, żeby móc dalej ćwiczyć, mam nadzieję że dołączysz do zabawy :)

Dziękuję. Karty dopiero jutro beda. Więc myślę ze dam sobie chwilę na poznanie znaczeń podstawowych i wtedy przystąpi do zabawy.

Edit: jeżeli mumia to trumna to tak podoba mi się. Myślałam że to coś Starego ;p

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Ogólna aura miesiąca Umiarkowanie 

Spokój, cisza, ale też harmonia ;) A może ciąża? Księżyc, Sąd, 10 kielichów to też ciążowe karty ;) 

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Praca 5 Mieczy 

A może chodzi o to, że jesteś na kwarantannie? 

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Finanse As Denarów Księżyc 

Mi się wydaję, ze otrzymasz sporo, ale będziesz się przed tym przemartwiac, widać taką niepewność i chwiejność;

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Uczucia Sąd 

Uczucia skierowane na związek, rodzinę, może powrócą klimaty świeżego zakochania :) A może jako skutek i poszerzenie grona :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Zdrowie 10 Kielichów

Powrót do zdrowia - jak najbardziej :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Otoczenie Kochankowie Arcykaplan 

Dobry kontakt (Kochankowie), może wyłącznie z "najlepszymi" (Kaplan). No i mąż na pierwszym miejscu :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Dom/rodzina As Kielichów Cesarzowa 

Też pierwsze skojarzenie to ciąża. Też widać głęboką więź emocjonalną i troskę mamy :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Niespodzianka Arcykaplanka

Czegoś dowiesz się o sobie, swojej podświadomości, co bardzo Cię wzbogaci duchowo, może za pomocą ezoteryki :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Co robić Diabeł 

Też bym w tym widziała zachętę do aktywności miłosnej :)

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Czego nie robić 2 Kielichów 

Chyba też tak powiem, i nie angażować się w jakieś oferty emocjonalnie;

7 godzin temu, Lunaria napisał:

Rada 9 Mieczy 

Pamiętaj, że wszystkie lęki i obawy są głównie w Twojej głowie. Nie wyolbrzymiaj ;)

 

Dobrego kwietnia i dużo zdrówka :_buzki:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 minut temu, Willow napisał:
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Praca 5 Mieczy 

A może chodzi o to, że jesteś na kwarantannie? 

Na izolacji jestem do 1 kwietnia, więc chyba niemożliwe, żeby 5 Mieczy miała pokazac tylko1 dzien z calego kwietnia. Przy specyfice mojej pracy myślę, że chodzi jednak o jakies zadymy w pracy...

14 minut temu, Willow napisał:
7 godzin temu, Lunaria napisał:

Czego nie robić 2 Kielichów 

Chyba też tak powiem, i nie angażować się w jakieś oferty emocjonalnie;

Nad tym tez myslalam czy czasem jakis absztyfikant sie nie trafi... :/

15 minut temu, Willow napisał:

Dobrego kwietnia i dużo zdrówka :_buzki:

Dziękuję moja najdroższa :1s_z:

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Lunaria napisał:

Na izolacji jestem do 1 kwietnia, więc chyba niemożliwe, żeby 5 Mieczy miała pokazac tylko1 dzien z calego kwietnia. Przy specyfice mojej pracy myślę, że chodzi jednak o jakies zadymy w pracy...

Wiem, Kochana :( :pocieszacz:Trzymam kciuki, żeby nie!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

weryfikacja:

powolny powrót do równowagi. W pracy postanowiłam powiedzieć o tym co mnie boli no i tyle mojego co sobie pogadałam, czyli bez większych efektów, więc 5 Mieczy oddała to idealnie... co do finansów przez błąd pewnej osoby postronnej nie otrzymałam pewnego dodatku finansowego, który mi się należał. Nie miałam siły ani ochoty o to walczyć. W uczuciach cud miód i orzeszki :) ciąży nie ma, ale był powrót do zdrowia po covidzie. Otoczenie życzliwe, ale byłam skupiona na małżu. Reszta też się zgadza :) Dzięki za komentarze <3

  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na Kwiecień Lunarii ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...