Jump to content

Jak interpretować gwiazdę Algol - wykład online


Lunaria
 Share

Recommended Posts

  • Moderator

Zapraszamy na wykład Mirosława Czylka „Bogactwo, szubienica, koniec i początek, czyli jak interpretować gwiazdę Algol”. Algol jest gwiezdnym fenomenem, ponieważ należy do obiektów typu zaćmieniowego, zmieniającym jasność w przeciągu 20 godzin. Dorobiła się wielu legend i skojarzeń, z demonami, alkoholem, bogactwem, utratą głowy, ezoteryką, pięknem i brzydotą na czele. Przedmiot tego wykładu stanowi rozwinięcie tych motywów, w szczególności temat zakończenia procesów historycznych. Omówione zostaną także interesujące przykłady osób, w horoskopach których Algol zaznacza się szczególnie wyraziście.

MIROSŁAW CZYLEK – ukończył filozofię w roku 2004 w Szczecinie na US. Studiował również doradztwo psychospołeczne w latach 2003–2005. Zajmuje się astrologią od 2005 roku, od 2010 roku prowadzi bloga astrologicznego „Gwiazdologia”. Stworzył bazę odnośników Moc Astrologii z prawie 800 danymi osobowymi, ponad 400 wydarzeniami, oraz największą liczbą linków do treści z polską astrologią. W latach 2010–2012 członek Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, od października 2012 członek Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Od marca 2013 w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Współtwórca Bazy Horoskopów PTA. W internecie: http://astrologia-horoskop.pl/

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: 

Wykład jest bezpłatny.

Termin: czwartek, 22 kwietnia 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

  • Super 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...