Skocz do zawartości

Rozmowa o pracę ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłą środę mam rozmowę o prace, zadania bardzo mi pasują. Jedynym minusem jest umowa na zastępstwo. 
 

Przebieg rozmowy 

 

6 buław Wieża Kochankowie Świat (Głupiec Koło Fortun 6 monet) 

 

Mocne karty. Początek rozmowy pozytywny, być może nagle zaskoczą mnie stad wieża. Lub karty pokazały ze będę musiała podjąć szybko dezycję o zmianie pracy. 
Dociągnelam karty które wskazują nowa drogę i powrót do równowagi. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, zakretka23 napisał:

Przebieg rozmowy 

 

6 buław Wieża Kochankowie Świat (

Uważam, że rozmowa będzie początkowo układać się po twojej myśli o czym mówi 6 Buław ale jedno pytanie oraz niefortunna odpowiedź i szast prast...możesz na skutek tego udowadniać swoje racje czyli coś możesz niechcący palnąć i potem będziesz musiała to odkręcić  wykazując sie elokwencją  - Świat.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ziomal597 napisał:

Uważam, że rozmowa będzie początkowo układać się po twojej myśli o czym mówi 6 Buław ale jedno pytanie oraz niefortunna odpowiedź i szast prast...możesz na skutek tego udowadniać swoje racje czyli coś możesz niechcący palnąć i potem będziesz musiała to odkręcić  wykazując sie elokwencją  - Świat.

Ewidentnie coś tam wybije mnie z równowagi i zaskoczy. Karty obok wskazują, że powinnam z tego wybrnąć. 

Odnośnik do komentarza

Jestem po rozmowie. Uważna ze dobrze poszło choć jeden facet maglowali mnie z podatków na których znać się nie chce. W czasie rozmowy mnie oświeciło w czym jestem dobra i ze powinnam skorygować kierunek zawodowy. W każdym razie to przejście jest dla mnie nie opłacalne, ale poczekam na rozwój wydarzeń. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jestem po rozmowie. Uważna ze dobrze poszło choć jeden facet maglowali mnie z podatków na których znać się nie chce. W czasie rozmowy mnie oświeciło w czym jestem dobra i ze powinnam skorygować kierunek zawodowy. W każdym razie to przejście jest dla mnie nie opłacalne, ale poczekam na rozwój wydarzeń. 


ja tez dzisiaj miałam rozmowe ;d 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Jak poszło ? Jak wrażenia ? 

 

chyba w miare dobrze....ale zobaczymy, nie jest to tez praca moich marzen...jednak chcialabym sie gdzies zahaczyc. Trzymam za Ciebie i za siebie kciuki :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozmowa o pracę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...