Skocz do zawartości

rozkład miłosny


dorota13091

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Rozłożyłam rozkład na 4msc co wydarzy sie u mnie w milosci 


kwiecień 3 buławy, 10 buław, królowa pucharów, gwiazda       tło miesiąca rycerz mieczy
maj - as buław 2 monety 7 mieczy słońce                                   tło miesiąca paź denarów
czerwiec - 8 kielichów paź buław arcykapłan świat                          tło miesiąca 4 denary
lipiec- siła 10 pucharów 7 mieczy gwiazda                                         tło miesiąca arcykapłanka

poznalam niedawno mezczyzne, spotykamy sie, poznajemy ale chyba nic z tego nie bedzie bo w kwietniu nie widzę wspólnej przyszłosci , jestem przeciążona , stawiam na siebie. 
w maju mam szanse na romans? może będę się wahać czy w niego wejść, będę kalkulować i wykazywac się ostrożnością ale jednoczesnie będę czuła się dobrze
czerwiec to jakby odejście, wycofanie sie i próba rozpoczęcia czegoś nowego solidnego co otworzy nową drogę uczuciową,moze związek który trwałby w lipcu ale nadal byłabym ostrożna choć pełna nadziei.

 

dziekuje za pomoc.
 

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

W kwietniu ktoś mógłby się z Tobą skontaktować co spowodowałoby optymistyczne patrzenie na przyszłość, ale jak to w rycerzu mieczy bywa, facet przychodzi szturmem i tym samym efektem znika. To może spowodować Twój brak sił w działaniach, jednak myślami możesz trochę odpływać. 

 

As buław w maju może mówić o jakimś romansie albo próby inicjowania jakiś działań, czekać cię będą jakieś dylematy, trudności w podjęciu decyzji, wykazywanie się dużą ostrożnością, kombinowaniem. Ostatecznie pod koniec jakiś optymizm.

 

Czerwiec wydaje mi się ładny, coś pozostawiasz jakieś może złe myśli i idziesz na przód. Pojawi się jakaś propozycja wyjścia, wiadomość, która może przerodzić się w jakąś fajną stałą relacje i otworzyć nowe drogi. Jeśli byłby to związek to dwie pierwsze karty na lipiec fajniutko, tylko ta 7mieczy z gwiazdą hmmm. Albo dalej maluje się twoja ostrożność albo może ktoś ciebie będzie zwodzić.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...