Skocz do zawartości

Witam wszystkich użytkowników forum!


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Nazywam się Wiktoria i od pewnego czasu każdą wolną chwilę poświęcam ezoteryce i rozwojowi duchowemu. W wieku siedemnastu lat został postawiony na mojej drodze pewien człowiek, który zburzył moje skostniałe wierzenia katolickie i zasiał we mnie zainteresowanie astrologią. W ramach ciekawostki dodam, że miałam strasznie zamknięty umysł na tego typu rzeczy; o znakach zodiaku nie chciałam słyszeć, a praca z kartami tarota była dla mnie rezerwacją miejsca w "piekle". Jednak te wszystkie poglądy zaczęły się burzyć, jeden po drugim. Po "liźnięciu" horoskopów, zaledwie pół roku później odezwała się moja dawna znajoma (z podstawówki!), która stawiała karty i o zgrozo, nawet nie wiecie jak walczyłam z myślami, żeby to wszystko w głowie poukładać. W końcu znalazłam się w sytuacji, gdzie zburzyły się moje wierzenia, a dodatkowo czułam silny pociąg potrzeby kroczenia właśnie drogą tarota, astrologii, numerologii, medytacji itd. gdzie wcześniej to było mi wręcz wrogie. W marcu minął rok od sytuacji, gdy pierwszy raz miałam styczność z tarotem, dziś sama uczę się czytać karty i rozwijać swoją duchowość. 

Na forum trafiłam przypadkiem. Potrzebowałam pomocy w interpretacji rozkładu i zazwyczaj pomagała mi znajoma, ale ostatnio nie miała czasu, a ja tak bardzo mam potrzebę rozwijać umiejętności czytania, że forum wydawało mi się pewną nową możliwością. Jestem tutaj od kilku dni, a witam się z wami dopiero dziś, bo naprawdę nie sądziłam, że tutaj znajdę swoje miejsce i że będę w stanie cokolwiek wnieść. Jednak czuję, że kolejny raz nie przypadkiem los mnie poprowadził do ludzi przy których mam okazję poszerzyć horyzonty.

Dziękuję za każdą pomoc jaką otrzymałam i otrzymam, postaram się również dawać z siebie co mogę! Buziaki!

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

:witamy: serdecznie witamy, rozgość się, czytaj i działaj :) mam nadzieję, że Twoja wiedza rozwinie się i rozkwitnie w pełnej krasie :thanks: 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...