Skocz do zawartości

Pierwsza połowa kwietnia


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze u mnie bywa położyłam karty na pierwszą połowę kwietnia. Wspomnę, że jestem singielką a pracę mam stabilną choć wypaliłam się i złożyłam na wewnętrzną ofertę, ale niestety nic z tego nie wyszło

 

Aura
4 puchary + sąd + 9 mieczy

Na poczatku znudzenie i zmęczeni (chyba tą sytuacją i brakiem kontaktu z ludźmi), ale później w sądzie powinno to się zakończyć, ale to odrodzi moje jakieś lęki i stresy

 

Praca
8 buław + królowa denarów + 2 puchary

Dużo będzie się działo, sporo obowiązków i dobra współpraca z kobietą. Może szefowa porozmawia ze mną, bo złożyłam na rekrutację wewnętrzą, ale została wybrana inna osoba. Myślę, że tutaj przyczyniła się szefowa wiec może wreszcie ze mną pogada a nie będzie zamiatać pod dywan problemy. Widać tutaj poprawę więc powinno być ok :)

 

Uczucia
pustelnik + 6 mieczy + paź pucharów

Widać, że powinien się zakończyć okres samotności i pojawi się jakiś Pan, który będzie nawijał makaron na uszy :) Jakiś bajerant :)

 

Najważniejsze wydarzenie
10 buław + wieża + paź buław

Przestanę dźwigać ciężary, które mi obecnie ciążą i ruszę pełna energii przed siebie

 

Rada
2 miecze + król pucharów + król denarów

Nie zastanawiać się za bardzo i nie rozmyślać i dostrzeć w moim otoczeniu dwóch Panów. Nie wiem jak to ugryźć :)

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura:

Taki miesiąc ni w tą ni w tamtą. Możesz być znużona. Potem jak najbardziej uzdrowienie sytuacji, ale zaowocuje to problemami ze snem.

Te oczyszczenie będzie stresujące.

 

Praca:

W pracy będzie się dziać. Myślę, że bardzo szybko otrzymasz propozycje od jakiejś kobiety. 2 kielichów może mówić o temacie rozmowy, jakiejś współpracy. 

 

Uczucia:

Obecnie jesteś singielka o czym mówi Pustelnik. Pojawia się karta brama, jeśli odważysz się na krok do przodu to pojawi się wrażliwy romantyk. Nwm w jakim jesteś wieku, więc jakiś młody chłopak albo młodszy od Cb.

 

Najważniejsze wydarzenie:

Jesteś lub będziesz czymś przytłoczona, na co również wskazuje aura na początku. Potem nastąpi zmiana sytuacji na skutek jakiś dobrych wiadomości, albo Tobie samej z powodu przypływu energii. 

 

Przy radzie ciężko mi powiedzieć:

Rzeczywiście jest dwóch panów, wtedy wybierz mądrze, między nimi, ale ja bym się kierował w inną stronę.

Można  powiedzieć, abyś kierowała się uczuciami, słuchała ich. Ale po co ten ostatni król? Może, jeśli będziesz kierowała się tym czego pragniesz to zdobędziesz wszystko czego chcesz. Tego pana i jakieś zmiany w pracy i nastroju.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

Aura
4 puchary + sąd + 9 mieczy

Zaznacza się stagnacja i znudzenie sytuacja, następnie może wrócić jakaś sprawa, która wywoła u ciebie stres. 

 

Praca
8 buław + królowa denarów + 2 puchary

Pracy Ci nie zabraknie, dużo komunikacji i współpracy. Widać ze dobrze się czujesz się w tym co robisz. Praca to chyba tez taki sposób na normalność w obecnej sytuacji. 

 

Uczucia
pustelnik + 6 mieczy + paź pucharów

W uczuciach widać ze dobrze czujesz się ze sobą. Znajdziesz być może jakaś pasje lub ktoś z daleka będzie do Ciebie pisał. Nie widać tutaj kontaktu fizycznego. 

 

Najważniejsze wydarzenie
10 buław + wieża + paź buław

Pozbędziesz się jakiegoś balastu, dzięki jakiemuś nagłemu wydarzeniu, który tez będzie dla Ciebie jakaś szansa. 
 

Rada
2 miecze + król pucharów + król denarów

Nabrać dystansu do wydarzeń, wejść w role obserwatora. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 i @zakretka23 za interpretacje. Co do pracy to ostatniej sytuacji że zostałam zablokowana przejść na inne stanowisko i nawet nikt ze mną o tym nie rozmawial chyba ten żal minie i będzie poprawa albo może koleżanka która chciała żebym robiła dla niej różne rzeczy tak z doskoku odezwie się. Zobaczymy co to będzie, ale najważniejsze że to pozytywne rzeczy :) co do uczuć to jestem sama i dobrze mi samej z sobą choć rozgladam się za kimś, ale na tą chwilę po krótkim debiucie na portalu randkowym nie mam ochoty na powrót tam :). Sporo pracuje nad sobą i tym abym wreszcie uwierzyła w siebie. @nastek96 no młoda to ja już nie jestem, bo powoli zbliżam się do 40 :) Dzięki serdeczne za interpretacje :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za informacje, w takim razie paź pokazuje młodszego zalotnika, albo po prostu jakiegoś nieśmiałego pana.

Co do tej pracy szybko sytuacja ulegnie zmianie. 2 to może być twój nastrój, może ułożysz sobie w pracy pozytywne relacje. Powodzenia :usmiech:

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Aura
4 puchary + sąd + 9 mieczy

Aura kiepska, dużo siedzenia i rozmyślania. Myślę, że będziesz robiła sporo podsumowań, które będą dla Ciebie obciążające

 

W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Praca
8 buław + królowa denarów + 2 puchary

Będzie się działo, ale sporo pozytywnych rzeczy, atmosfera się poprawi. Wyjaśnisz jakieś sprawy, które leżały Ci na sercu. Może z szefową lub koleżanka 

 

W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Uczucia
pustelnik + 6 mieczy + paź pucharów

Okres Pustelnika dobiega końca :) wyjdziesz ze swojej skorupy, dostaniesz propozycję spotkania lub drobny prezent 

 

W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
10 buław + wieża + paź buław

Przygnębiające siedzenie w domu powinno się skończyć i wyjdziesz do ludzi

W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Rada
2 miecze + król pucharów + król denarów

W ciągu tych 2 tygodni będzie dla Ciebie ważna praca i uczucia, poświęć im tyle samo czasu :)

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria ostatnio mam taki okres podsumowań, bo chcę zmian w pracy i tego żeby coś zaczęło się dziać pozytywnie bo ostatnie pół roku to taka monotonia więc zapewne dalej będą rozmyślania ale widać że powoli coś się ruszy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 25.03.2021 o 21:24, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze u mnie bywa położyłam karty na pierwszą połowę kwietnia. Wspomnę, że jestem singielką a pracę mam stabilną choć wypaliłam się i złożyłam na wewnętrzną ofertę, ale niestety nic z tego nie wyszło

 

Aura
4 puchary + sąd + 9 mieczy

Na poczatku znudzenie i zmęczeni (chyba tą sytuacją i brakiem kontaktu z ludźmi), ale później w sądzie powinno to się zakończyć, ale to odrodzi moje jakieś lęki i stresy

 

Praca
8 buław + królowa denarów + 2 puchary

Dużo będzie się działo, sporo obowiązków i dobra współpraca z kobietą. Może szefowa porozmawia ze mną, bo złożyłam na rekrutację wewnętrzą, ale została wybrana inna osoba. Myślę, że tutaj przyczyniła się szefowa wiec może wreszcie ze mną pogada a nie będzie zamiatać pod dywan problemy. Widać tutaj poprawę więc powinno być ok :)

 

Uczucia
pustelnik + 6 mieczy + paź pucharów

Widać, że powinien się zakończyć okres samotności i pojawi się jakiś Pan, który będzie nawijał makaron na uszy :) Jakiś bajerant :)

 

Najważniejsze wydarzenie
10 buław + wieża + paź buław

Przestanę dźwigać ciężary, które mi obecnie ciążą i ruszę pełna energii przed siebie

 

Rada
2 miecze + król pucharów + król denarów

Nie zastanawiać się za bardzo i nie rozmyślać i dostrzeć w moim otoczeniu dwóch Panów. Nie wiem jak to ugryźć :)

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna :)

 

Będziesz zmęczona i może trochę znudzona. Potem poczujesz przypływ energii, może rodzina się zaznacza się w tym Sądzie. Będziesz się czymś stresować/martwić.

W pracy dużo kontaktów, akcji. Nie będziesz się się nudzić :P Może pokazywać się miła atmosfera w pracy lub właśnie jak piszesz- dobra relacja z Denarową.

Wydaje mi się, że będziesz z kimś pisać, bo 6 Mieczy pokazuje czasem odległość. Będą miłe rozmowy w Paziu :)

Uważam podobnie, że zrzucisz z siebie jakiś duży ciężar, poczujesz przypływ energii, albo pojawi się jakaś okazja ;).

Ja bym powiedziała, że będziesz się wahać którego Pana wybrać, 2 Mieczy to taka niepewność też jest.

 

Kochana, wszystkiego dobrego ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 3/25/2021 at 8:24 PM, Mala_83 said:

Aura
4 puchary + sąd + 9 mieczy

Jesteś nie zadowolona z aktualnego stanu rzeczy i chcesz podjąć wielkie decyzję i zmiany ale się boisz, za dużo o tym myślisz. Czasem warto popłynąć z prądem zamiast się martwić : ) . 

On 3/25/2021 at 8:24 PM, Mala_83 said:

Praca
8 buław + królowa denarów + 2 puchary

Tu będzie miło i przyjemnie. 

On 3/25/2021 at 8:24 PM, Mala_83 said:

Uczucia
pustelnik + 6 mieczy + paź pucharów

 

Pustelnik potrzebuje pobyć sam ale to się zmieni I będziesz w romantycznym nastroju :) . Chce dodać że ten paz jest empatyczny, jasno widzi i jasno słyszy

On 3/25/2021 at 8:24 PM, Mala_83 said:

Najważniejsze wydarzenie
10 buław + wieża + paź buław

Dźwignie tobolow do wysokiego budynku ale na wesoło? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...