Skocz do zawartości

Kwitnący Kwiecień


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu jednak zamieszcze otwarcie :D

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

Nie lubię interpretowac własne karty, bo nie mam dystansu i wychodzi byle jak. 

Kchm, wygląda na jakieś jazdy z jakąś kobietą, ale zakładam, że w moim obecnym otoczeniu jakiejś namiętnej (sorki, no Diabeł i 4 buław w jednym ciągu? Żartuje :D ) intrygantki nie ma, zresztą sił i czasu na takie rzeczy i osób nie mam. Kiedyś pasująca na ten opis osoba była, ale kontakt stracony i nie żałuję. 

Może też w rodzinie moje kochane kobietki znowu będą robić toksyczne jazdy i intrygować - tak to już rok trwa :/

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Myślę, że uwolnie się w końcu - może nieco boleśnie i nagle z przygody uzyskania edukacji formalnej  długością w życie (no tak, jest to wypadnięcie że strefy komfortu) z dyplomem w ręku (na mojej karcie Kaplan trzyma papierek)

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

Watpie się, że zakocham się w pracy, lub w kimś z pracy, tym bardziej no chance, żebym chodziła na jakiegoś drinka po pracy. Może chodzi o to, że będę się bardziej przykładać do twórczości, lub zaznacza bardzo dobrą i romantyczną pracę nad związkiem :)

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Na mężczyznę jakiegoś uważać. Czyżby Pan i Władca miał jeszcze więcej kontroli w naszym związku, nie wierzę szczerze mówiąc. Może przy obronie uważać na poprzedniego promotora, bo moze kierować tym, w jaką stronę wydarzenia popłyną, o ile tam będzie. Ogólnie to wyraźnie zaznaczył się mężczyzna z zaznaczonym żywiołem ziemi w kółku (Cesarza też nie tylko z Baranem powiazuja, ale i z Koziorożcem)...

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Po prostu przetrwać ciężkie chwili, zmęczenia, ciężary. I na ile dobrze to przetrwał, o tyle mi się wynagrodzi.

 

Dziękuję najmocniej za interpretacje każdemu, komu się zachce :_buzki::1s_z::bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
57 minutes ago, Willow said:

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

 Diabeł to uzależnienie od kogoś lub czegoś. To może być folgowanie swoim zachciankom, zwłaszcza, że dalej jest Cesarzowa której się wszystko należy. 4 Buław mówi o świętowaniu, radości w gronie najbliższych. Nie uważam by były to w tym kontekście złe karty. Może mówią trochę o pofolgowaniu sobie, nie odmawianiu sobie niczego ale i radości z tego czerpanej. Takie Carpe diem! :D 
 

1 hour ago, Willow said:

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Rycerz zwiastuje, że będziesz mieć do czynienia z osobą która coś Ci da. Coś otrzymasz i to niekoniecznie chodzi o namacalne rzeczy. Może zwiastować jakieś rozliczenia skoro dalej jest Sprawiedliwość. Otrzymasz to, na co wcześniej zapracowałaś. 
Wieża może oznaczać zmianę planów. Może w ostatnim momencie z czegoś zrezygnujesz. Kapłan może zwiastować słuchanie czyichś rad albo sama staniesz się w tym

miesiącu dla kogoś autorytetem. 
 

1 hour ago, Willow said:

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

 7 Kielichów jako karta marzeń, rozważania różnych scenariuszy, trochę bujania w obłokach- bez szkody dla nikogo. 3 Kielichów może zapowiadać spotkanie w miłym towarzystwie, może być alkohol skoro dwie karty to Kielichy. Na pewno będzie bardzo sympatycznie i zaspokoi emocjonalnie Twoje serce. 8 Monet to szlifowanie swoich umiejętności, oddawanie się temu z pasją. Zaangażowaniem. 

 

1 hour ago, Willow said:

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Uważać na przemądrzałych facetów których może zesłać Ci los :) 

 

1 hour ago, Willow said:

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Co może być tu radą? Wykazać się dużą cierpliwością i poczekać na rezultaty w przyszłości. Zdecydowanie nie poddawać się, mimo poczucia natłoku zadań. To wszystko przyniesie owoce. Zostanie za to doceniona jeśli wytrwasz. 
 

 

W takim razie życzę Ci wytrwałości, cierpliwości, zwłaszcza do męskiej części populacji ;) Dogadzaj sobie, myśl o sobie bo jesteś tego warta i miej w nosie humorzastych panów. Los Cię wynagrodzi w kolejnych miesiącach za Twoją solidną pracę :D 

 

pozdrawiam serdecznie! I oby karty zrealizowały się w najlepszy sposób dla Ciebie :szampan_na:

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Willow napisał:

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław

Myślę, że będziesz miała w swoim otoczeniu rodzinnym jakąś awanturę.. Może babcia gra pierwsze skrzypce

2 godziny temu, Willow napisał:

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

 

Tu nie mam pojęcia... Ale przeczuwam, że może chodzić o pracę... Może jakoś poczujesz się niedowartościowana w pracy 

2 godziny temu, Willow napisał:

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet

Tu poświęcisz sporo czasu na swoje hobby. Będziesz prowadziła miłe rozmowy, które nauczą Cię czegoś nowego 

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Uważać na szefa, który może wprowadzić Ci harmider, jedno będzie robił a drugie mówił

 

2 godziny temu, Willow napisał:

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Skupić się mocno na obowiązkach uczciwie podejść do tematu  :)

Edytowane przez Lunaria
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Główne zdarzenie i na co uważać są trochę podobne. #edit: napisałam post niżej i teraz widzę, że myślę podobnie jak Gringe.

 

25 minut temu, Lunaria napisał:

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

 

Może chodzić dosłownie o budynek i jakąś instytucję (np. gmach sądu, albo... kościół). W książce Starowiejskiej widzę, że Rycerz Monet to transakcje finansowe, ale też stypendia i uznania naukowe, a Kapłan może być nauczycielem. Może po prostu chodzić o uczelnię. @Willow Masz może kredyt studencki?

 

25 minut temu, Lunaria napisał:

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

 

Hmmm... Wygląda jakby w jakąś sytuację (najpewniej finansową) miał się wtrącić jakiś inny człowiek (Cesarz), który będzie miał wpływ na Króla i Kapłana. Zastąpi ich albo przypisze Ci innego specjalistę (i Król oraz Kapłan zjawią się na polecenie Cesarza). Ewentualnie: zostanie wydana jakąś decyzja (Cesarz decyduje), że masz za coś zapłacić zgodnie z jakimiś regułami.

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
3 godziny temu, Willow napisał:

W tym miesiącu jednak zamieszcze otwarcie :D

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

Nie lubię interpretowac własne karty, bo nie mam dystansu i wychodzi byle jak. 

Kchm, wygląda na jakieś jazdy z jakąś kobietą, ale zakładam, że w moim obecnym otoczeniu jakiejś namiętnej (sorki, no Diabeł i 4 buław w jednym ciągu? Żartuje :D ) intrygantki nie ma, zresztą sił i czasu na takie rzeczy i osób nie mam. Kiedyś pasująca na ten opis osoba była, ale kontakt stracony i nie żałuję. 

Może też w rodzinie moje kochane kobietki znowu będą robić toksyczne jazdy i intrygować - tak to już rok trwa :/

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Myślę, że uwolnie się w końcu - może nieco boleśnie i nagle z przygody uzyskania edukacji formalnej  długością w życie (no tak, jest to wypadnięcie że strefy komfortu) z dyplomem w ręku (na mojej karcie Kaplan trzyma papierek)

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

Watpie się, że zakocham się w pracy, lub w kimś z pracy, tym bardziej no chance, żebym chodziła na jakiegoś drinka po pracy. Może chodzi o to, że będę się bardziej przykładać do twórczości, lub zaznacza bardzo dobrą i romantyczną pracę nad związkiem :)

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Na mężczyznę jakiegoś uważać. Czyżby Pan i Władca miał jeszcze więcej kontroli w naszym związku, nie wierzę szczerze mówiąc. Może przy obronie uważać na poprzedniego promotora, bo moze kierować tym, w jaką stronę wydarzenia popłyną, o ile tam będzie. Ogólnie to wyraźnie zaznaczył się mężczyzna z zaznaczonym żywiołem ziemi w kółku (Cesarza też nie tylko z Baranem powiazuja, ale i z Koziorożcem)...

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Po prostu przetrwać ciężkie chwili, zmęczenia, ciężary. I na ile dobrze to przetrwał, o tyle mi się wynagrodzi.

 

Dziękuję najmocniej za interpretacje każdemu, komu się zachce :_buzki::1s_z::bukiet:

 

Wydaje mi się, że może być awantura/jakieś spore spięcia przez kobietę w rodzinie. No ale jakoś się to uda trochę załagodzić.

Główne zdarzenia : Uważam podobnie, że Papież to nauka, Wieża- duża zmiana, otrzymasz to, na co zapracowałaś ( Rycerz Monet, Sprawiedliwość), czyli dyplom :)

Co dobrego : Może wykażesz się kreatywnością, włożysz w coś pracę ( 8 Monet), przyniesie Ci to dużo radości. Pierwsze skojarzenie, że coś związanego z Twoją twórczością :1s_n: Z sumy Księżyc- też by mi pasowało na sztukę/wyobraźnię - podobna energia zresztą jak 7 Kielichów ;).

Uważać na faceta starszego, kogoś w typie autorytetu. Może to być szef. Z drugiej strony Papież też z nauką się kojarzy, także niewykluczone, że to promotor były.

Rada: Pracować sobie, włożyć dużo wysiłku, a efekty przyjdą :)

Udanego miesiąca ! :koniczynka:  Wszystkiego dobrego też :kwiatek:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, Kochane, dziękuję, do wszystkiego się odniose trochę później :)

Ale na razie chce zapytać... Czy widać powiedzmy enigmatycznie zwiększenie kontroli w naszym związku? Martwią mnie te karty męskie...

 

Dzięki śliczne jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
1 minutę temu, Willow napisał:

Dziewczyny, Kochane, dziękuję, do wszystkiego się odniose trochę później :)

Ale na razie chce zapytać... Czy widać powiedzmy enigmatycznie zwiększenie kontroli w naszym związku? Martwią mnie te karty męskie...

 

Dzięki śliczne jeszcze raz!

 

Według mnie nie, nie ma żadnych kart związkowych, dlatego pewnie o szefa chodzi, albo kogoś na stanowisku, przynajmniej ja tak czuję ;).

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Lianna napisał:

 

Według mnie nie, nie ma żadnych kart związkowych, dlatego pewnie o szefa chodzi, albo kogoś na stanowisku, przynajmniej ja tak czuję ;).

Wiesz, ja jestem wyczuloną na te jazdy, także jak nawet najmniejszą wskazówkę widzę, zaczynam wariować :( Mam nadzieję, że to już jest za nami...

 

I od razu mogę powiedzieć, że szefa nie mam, mam szefową...

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
10 hours ago, Willow said:

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław

 

Jakaś dominująca kobieta się zaznacza która ma bardzo stabilne życie na wysokim stanowisku,otez ma jakieś niezdrowe pociągi, nałogi z których trudno jest się jej wyrwać, lubi komfort ale dużo czasu spędzonego w domu, radośnie i głośno. 

 

10 hours ago, Willow said:

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

 

Otrzymasz jakieś papiery które Cię lekko zaskoczą..kapłan to autorytet, sprawiedliwość też jakieś legalne sprawy, rycerz Monet też poważny jest więc jakieś wydarzenie związane ze sprawami legalnym, papierami i autorytetami.

 

10 hours ago, Willow said:

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet

 

Pogoda będzie ładna i sie rozmarzysz i będziesz gapic się w niebo co Cię będzie bardzo radowało i będzie to często. Taką lekkość poczujesz. 

 

10 hours ago, Willow said:

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

 

Mąż i jakiś drugi starszy facet na wysokim stanowisku. Oni lubią by było tak jak oni chca i kierują się tylko zasadami i swoim ego. Więc jeśli karty mówią na co uważać to bym powiedziała że by nie ulegać zbyt bardzo ich energii ale by równie nie przeginać w druga stronę. Oni będą zwyczajnie myśleli że robią dobrze więc trzeba pomyśleć 2 razy by czegoś się rozwalić. 

 

10 hours ago, Willow said:

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

 

Być cierpliwym, podchodzić logicznie do swoich zadań oraz by logicznie podchodzić do swoich własnych ciężarów. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Willow napisał:

W tym miesiącu jednak zamieszcze otwarcie :D

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

Nie lubię interpretowac własne karty, bo nie mam dystansu i wychodzi byle jak. 

Kchm, wygląda na jakieś jazdy z jakąś kobietą, ale zakładam, że w moim obecnym otoczeniu jakiejś namiętnej (sorki, no Diabeł i 4 buław w jednym ciągu? Żartuje :D ) intrygantki nie ma, zresztą sił i czasu na takie rzeczy i osób nie mam. Kiedyś pasująca na ten opis osoba była, ale kontakt stracony i nie żałuję. 

Może też w rodzinie moje kochane kobietki znowu będą robić toksyczne jazdy i intrygować - tak to już rok trwa :/

Będziesz wydawać za dużo pieniędzy na upiększanie siebie i domu.

23 godziny temu, Willow napisał:

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Myślę, że uwolnie się w końcu - może nieco boleśnie i nagle z przygody uzyskania edukacji formalnej  długością w życie (no tak, jest to wypadnięcie że strefy komfortu) z dyplomem w ręku (na mojej karcie Kaplan trzyma papierek)

zgadzam się z Twoją interpretacją

23 godziny temu, Willow napisał:

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

Watpie się, że zakocham się w pracy, lub w kimś z pracy, tym bardziej no chance, żebym chodziła na jakiegoś drinka po pracy. Może chodzi o to, że będę się bardziej przykładać do twórczości, lub zaznacza bardzo dobrą i romantyczną pracę nad związkiem :)

 

Rozwiniesz swoje zainteresowania. W pracy możliwe poszerzenie kwalifikacji. 

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Na mężczyznę jakiegoś uważać. Czyżby Pan i Władca miał jeszcze więcej kontroli w naszym związku, nie wierzę szczerze mówiąc. Może przy obronie uważać na poprzedniego promotora, bo moze kierować tym, w jaką stronę wydarzenia popłyną, o ile tam będzie. Ogólnie to wyraźnie zaznaczył się mężczyzna z zaznaczonym żywiołem ziemi w kółku (Cesarza też nie tylko z Baranem powiazuja, ale i z Koziorożcem)...

Uważać na męża albo promotora. Nie dać sobie wejść na głowę.

23 godziny temu, Willow napisał:

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Po prostu przetrwać ciężkie chwili, zmęczenia, ciężary. I na ile dobrze to przetrwał, o tyle mi się wynagrodzi.

 

Dziękuję najmocniej za interpretacje każdemu, komu się zachce :_buzki::1s_z::bukiet:

Tak, wykazać się cierpliwością i przetrwać tymczasowe trudności.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2021 o 12:36, Gringe napisał:

Diabeł to uzależnienie od kogoś lub czegoś. To może być folgowanie swoim zachciankom, zwłaszcza, że dalej jest Cesarzowa której się wszystko należy. 4 Buław mówi o świętowaniu, radości w gronie najbliższych. Nie uważam by były to w tym kontekście złe karty. Może mówią trochę o pofolgowaniu sobie, nie odmawianiu sobie niczego ale i radości z tego czerpanej. Takie Carpe diem! :D 

Jeśli mnie karty zaczęły widzieć jako Cesarzową... To starzeje się, wcześniej dość długo była Królowa Buław :D Ale racja w kilku ostatnich rozkładach osobistych Cesarzowa wyskoczyła...

Co do zachcianek, to planowałam rzeczywiście na pierwszą wypłatę kupić trochę rzeczy - i z zakresu intelektualnego, i z zakresu kosmetyków/olejków estetycznych :D

W dniu 27.03.2021 o 12:36, Gringe napisał:

Rycerz zwiastuje, że będziesz mieć do czynienia z osobą która coś Ci da. Coś otrzymasz i to niekoniecznie chodzi o namacalne rzeczy. Może zwiastować jakieś rozliczenia skoro dalej jest Sprawiedliwość. Otrzymasz to, na co wcześniej zapracowałaś. 

Rozliczenia-rozliczenia. Zauważyłam, że wśród osób z którymi utrzymuje jakiś bliższy kontakt/relacje, są sami ze ścisłymi aspektami i zaznaczonymi węzłami. Teraz też zapoznałam taką osobę - też węzły i osie z orbisem 0-1. Wcześniej na to reagowałam - "Achh!", teraz - "chmm" - znowu jakaś lekcyjka chyba, chociaż...

W dniu 27.03.2021 o 12:36, Gringe napisał:

3 Kielichów może zapowiadać spotkanie w miłym towarzystwie, może być alkohol skoro dwie karty to Kielichy.

Kochana, też bym komuś innemu tak zinterpretowała, ale nie piję alkoholu w ogóle bez wyjątków + kiedy nie mam stanów maniakalnych, wole spotkania jeden na jeden, bo większa iłość osób mnie stresuje i dołuje chyba ze to jest rodzina. Tak, na serio ;) Chociaż wiem, że po forum nie powiesz. Ale może spotkanie rodzinne :)

W dniu 27.03.2021 o 12:36, Gringe napisał:

Uważać na przemądrzałych facetów których może zesłać Ci los :) 

Mi innych los nie zsyła :D

Dzięki za miłe słowa:_buzki:

 

 

Lunaria,

W dniu 27.03.2021 o 14:07, Lunaria napisał:

Myślę, że będziesz miała w swoim otoczeniu rodzinnym jakąś awanturę.. Może babcia gra pierwsze skrzypce

Właśnie też tak myślałam, Kochana... Znasz moją sytuacje...

W dniu 27.03.2021 o 14:07, Lunaria napisał:

Ale przeczuwam, że może chodzić o pracę... Może jakoś poczujesz się niedowartościowana w pracy 

Po prostu chcę, żeby mnie nikt nie zauważał i jak tam cicho robiłam swoje. Moja ostatnia obsesja z pracą jest właśnie powiązana z tym, że nie chcę kolejnych kłótni, bo mi, żeby dobrze się czuć, potrzebna jest harmonia w domu...

W dniu 27.03.2021 o 14:07, Lunaria napisał:

Uważać na szefa, który może wprowadzić Ci harmider, jedno będzie robił a drugie mówił

 

A nie mam szefa :D Może chodzi o facecie, co mnie szkoli, już mam wrażenie, że z trzy osobówki ma w Pannie, jedną w Baranie i ostatnią w Koziorożcu :D 

 

Ragna, 

W dniu 27.03.2021 o 14:32, Ragna napisał:

Może po prostu chodzić o uczelnię. @Willow Masz może kredyt studencki?

 

Nie mam. Ogólnie to muszą mi zwrócić nadpłatę, może o to będzie jakaś awantura...

W dniu 27.03.2021 o 14:32, Ragna napisał:

Hmmm... Wygląda jakby w jakąś sytuację (najpewniej finansową) miał się wtrącić jakiś inny człowiek (Cesarz), który będzie miał wpływ na Króla i Kapłana. Zastąpi ich albo przypisze Ci innego specjalistę (i Król oraz Kapłan zjawią się na polecenie Cesarza). Ewentualnie: zostanie wydana jakąś decyzja (Cesarz decyduje), że masz za coś zapłacić zgodnie z jakimiś regułami.

Oby nie prosili o odszkodowanie... Do reszty nie wiem na razie jak się odnieść.

 

Lianna,

23 godziny temu, Lianna napisał:

na faceta starszego, kogoś w typie autorytetu. Może to być szef. Z drugiej strony Papież też z nauką się kojarzy, także niewykluczone, że to promotor były.

Tak zastanawiam się - ojciec-Koziorożec, zawód którego odpowiada wszystkim tym kartą może znowu coś odwalić, co może jakoś wpłynąć na mój łos... Był podobny w młodości do Cesarza w Tarocie Snów (wróżyłam z innej talii, ale się kojarzy). Druga sprawa, że mąż też często wychodzi w Cesarzu, a jest młodszy ode mnie.

 

HopeNot,

16 godzin temu, HopeNot napisał:

Jakaś dominująca kobieta się zaznacza która ma bardzo stabilne życie na wysokim stanowisku,otez ma jakieś niezdrowe pociągi, nałogi z których trudno jest się jej wyrwać, lubi komfort ale dużo czasu spędzonego w domu, radośnie i głośno. 

No wygląda na pewnego członka rodziny, jak nic...

16 godzin temu, HopeNot napisał:

Otrzymasz jakieś papiery które Cię lekko zaskoczą..kapłan to autorytet, sprawiedliwość też jakieś legalne sprawy, rycerz Monet też poważny jest więc jakieś wydarzenie związane ze sprawami legalnym, papierami i autorytetami.

Zaczęłam lekko się martwić co do pewnych spraw, bo coś przypomniałaś mi.

16 godzin temu, HopeNot napisał:

Mąż i jakiś drugi starszy facet na wysokim stanowisku. Oni lubią by było tak jak oni chca i kierują się tylko zasadami i swoim ego. Więc jeśli karty mówią na co uważać to bym powiedziała że by nie ulegać zbyt bardzo ich energii ale by równie nie przeginać w druga stronę. Oni będą zwyczajnie myśleli że robią dobrze więc trzeba pomyśleć 2 razy by czegoś się rozwalić. 

Opis jak nic mój ojciec. A co do reszty, no nie umiem nie ulegać facetom, dlatego zresztą okazałam się pod butem (w Polsce też tak się mówi?) u męża. No i całe życie takich przyciągam na różnych płaszczyznach, nawet w pracy. Ale nie wiadomo, czy facet, który mnie szkoli jest ode mnie młodszy, czy starszy. Niektórzy ubierają się jak metalheadzi cale życie :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
39 minutes ago, Willow said:

Jeśli mnie karty zaczęły widzieć jako Cesarzową... To starzeje się, wcześniej dość długo była Królowa Buław :D

Myślisz, że to rozróżnienie wypada ze względu na wiek? Nie powiedziałabym. Tu raczej chodzi o wpływy, władzę. Cesarzowej nikt nie jest w stanie podskoczyć. Ma ugruntowaną pozycję. I ja myślę, że to właśnie osiągnęłaś :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gringe napisał:

Myślisz, że to rozróżnienie wypada ze względu na wiek? Nie powiedziałabym. Tu raczej chodzi o wpływy, władzę. Cesarzowej nikt nie jest w stanie podskoczyć. Ma ugruntowaną pozycję. I ja myślę, że to właśnie osiągnęłaś :D 

Kochana, to był żart z tym wiekiem:sark:

Nie, Kochana, nie mam ani władzy, ani ugruntowanej pozycji, a podskoczyć - mnie doprowadzić do łez można na jedno klaśnięcie.

Także zakładam, że to jest jednak babcia.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

@Willow skoro tak mowisz...nie będę się sprzeczać ;) 

Lunaria zna mnie trochę lepiej, jakby co potwierdzi, czy moje życie i osobowość się zgadza z Twoim opisem, czy nie...

Ale tak ogólnie: nie mam ani stabilnej umowy, ani obywatelstwa, ani stabilnej psychiki. Kiedy pisałam o roku 2019 też Ci coś weryfikowalam. Władze mam chyba nad kotami - pracuje szarakiem i lepszej pracy nie chcę - na serio nie chce być menadżerem/mieć dobre stanowisko, przez strach przed odpowiedzialnością i tłumem, milcząc o całej reszcie. *Tu było coś*Za 2 miesiące mogą mnie wywalić i nie przedłużać umowę.

Jeśli ja teraz podstawie leki, to kto wie, czy nie będzie 3j próby.

Jeśli uważasz nadal inaczej to chyba widzisz mój nierealizowany potencjał tu się zgodzę. :)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Willow- trochę za mały wybór ikonek do „lajkowania” więc pozwolę sobie użyć kwiatka :) 

 

Ja myślę, że mimo sytuacji gdzie niekoniecznie masz pełną kontrolę nad swoim  życiem znasz swoją wartość. I o to chodzi w tej Cesarzowej. Widziałam ją w różnych rozkładach u różnych kobiet i niekoniecznie miały one królestwo u swoich stóp. 
Grunt, że się nie poddajesz. I tak trzymaj. Domyślam, że nie jest to najłatwiejsza sytuacja i bywa trudno. 

Życzę Ci byś w nadchodzącym miesiącu była tą Cesarzową a nie Twoja babcia :D 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ci bardzo za piękne słowa, Gringe:1s_z:

Ja się trochę zameczylam od tego, że mnie oceniają po masce (chyba), którą noszę. Jeśli ja potrafię postawić uśmieszek, to nie znaczy, że życie jest u moich nóg. Tak, ciężko jest wielu osobą, ja tam się nie kłócę, ale świat nie leży u moich nóg. Pisałam to powyżej też, nie żeby się żalić, po prostu mnie naprawdę trochę denerwuje, że ktoś myśli, że jest super, a tak nie jest. Nie mówię już o tym, że w ogóle wolę po prostu nie odpowiadać o swoim dzieciństwie i wczesnych latach.

Nie poddaję się? Owszem tak, co mnie niszczy, to mnie odradza i czyści, powstaje na nowo - nie muszę tłumaczyć swoje kółko ;) Mnie rodzicy też dali bardzo silne imię, mogę tu napisać, potem usunę, zresztą gdzieś na czacie ujawniłam swoje pełne imię  - *** ***

Czyli powstająca z martwych, a imię odojcowskie - obrońca ludzi.

Nieźle tak :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@willow86 osobiście nigdy nie pomyślałam, że jest u Ciebie idealnie i że masz/miałaś idealne życie. Mimo, że nie wchodziłam z Tobą w bliskie rozmowy to czuję, że jesteś osobą która dużo przeszła i przez to stała się silniejsza. Nie dasz sobie w kaszę dmuchać i tyle, mimo to często zaciskasz żeby dla dobra sytuacji. Na pewno jest trudno kiedy jesteś uzależniona od otoczenia pod pewnymi względami i musisz liczyć się z osobami od których w jakimś stopniu zależysz. Jak Twój facet jest mądry to zapewni Ci swobodę i miejsce na Twój rozwój bo wie, że może mieć w Tobie silne wsparcie. Jeśli Cię ograniczy to, jak to mówią: „z niewolnika nie ma pracownika”. I nie tylko. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gringe napisał:

@willow86 osobiście nigdy nie pomyślałam, że jest u Ciebie idealnie i że masz/miałaś idealne życie. Mimo, że nie wchodziłam z Tobą w bliskie rozmowy to czuję, że jesteś osobą która dużo przeszła i przez to stała się silniejsza. Nie dasz sobie w kaszę dmuchać i tyle, mimo to często zaciskasz żeby dla dobra sytuacji. Na pewno jest trudno kiedy jesteś uzależniona od otoczenia pod pewnymi względami i musisz liczyć się z osobami od których w jakimś stopniu zależysz. Jak Twój facet jest mądry to zapewni Ci swobodę i miejsce na Twój rozwój bo wie, że może mieć w Tobie silne wsparcie. Jeśli Cię ograniczy to, jak to mówią: „z niewolnika nie ma pracownika”. I nie tylko. 

Kochana, nie jestem z 86, jestem młodsza! :smieszne:

My z mężem pracujemy nad tą sytuacją, i przyznam, że już jest trochę lepiej tak naprawdę :) Razem pracujemy nad sobą, bo nam zależy na tym, żeby przetrwała ta relacja :)

Co do przejść - no tak, ukształtowały mnie jako osobę, dały siły przetrwania :)

Dzięki za wszystkie Twoje dobre słowa, droga Gringe ;*

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gringe napisał:

@Willow - przepraszam za tego „byka”. Znam Twój wiek :sark:

 

Tak to jest jak się pisze w biegu... :obled:

Nic się nie stało, cóż Ty? ;*  to ja kokietkuje, czy jak tam się mówi? ;) rzeczywiście, starzeje się, zwracam uwagę na te rzeczy:smieszne:

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2021 o 11:10, Willow napisał:

W tym miesiącu jednak zamieszcze otwarcie :D

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

Aura cwaniaka i kreatywności. Będziesz forsować jakąś sprawę zwiżaną z domem, ale tak chytrze.

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Zostaniesz sprawiedliwie oceniona, być może zburzy to Twój światopogląd.

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

Radość z pracy, wymyślisz sobie nowe hobby.

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Na mężczyznę z pracy, starszego stażem.

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Być cierpliwa

 

Dziękuję najmocniej za interpretacje każdemu, komu się zachce :_buzki::1s_z::bukiet:

 

Odnośnik do komentarza

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

 

Możesz dobrze się bawić z jakaś kobieta. Albo sama odkryjesz na nowo w sobie kobietę taką, która uwodzi. mozesz być skupioną na swoich potrzebach i nie widzieć nic poza. 

 

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

 

Jasne, dostaniesz to na co zasłużyłaś. W Kapłanie może to być dyplom. Wieża pokazuje, że.zmieni się twoja sytuacja, nie będziesz już uczniem. 

 

 

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

 

Będzie dużo zabawy, radości, może alkoholu. Jakieś imprezki z ludźmi z pracy. 

 

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

 

Jakiś starszy mężczyzna z autorytetem i na stanowisku. 

Szczerze, nwm co to może być. 

 

 

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

 

Uzbrój się w cierpliwość i nie poddawaj. Wszystko się wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2021 o 11:10, Willow napisał:

W tym miesiącu jednak zamieszcze otwarcie :D

 

Aura, klimaty: Diabeł + Cesarzowa + 4 buław 

Nie lubię interpretowac własne karty, bo nie mam dystansu i wychodzi byle jak. 

Kchm, wygląda na jakieś jazdy z jakąś kobietą, ale zakładam, że w moim obecnym otoczeniu jakiejś namiętnej (sorki, no Diabeł i 4 buław w jednym ciągu? Żartuje :D ) intrygantki nie ma, zresztą sił i czasu na takie rzeczy i osób nie mam. Kiedyś pasująca na ten opis osoba była, ale kontakt stracony i nie żałuję. 

Może też w rodzinie moje kochane kobietki znowu będą robić toksyczne jazdy i intrygować - tak to już rok trwa :/

 

Główne zdarzenia: Rycerz Monet + Sprawiedliwość + Wieża + Kaplan

Myślę, że uwolnie się w końcu - może nieco boleśnie i nagle z przygody uzyskania edukacji formalnej  długością w życie (no tak, jest to wypadnięcie że strefy komfortu) z dyplomem w ręku (na mojej karcie Kaplan trzyma papierek)

 

Co dobrego? 7 kielichów + 3 kielichów + 8 monet 

Watpie się, że zakocham się w pracy, lub w kimś z pracy, tym bardziej no chance, żebym chodziła na jakiegoś drinka po pracy. Może chodzi o to, że będę się bardziej przykładać do twórczości, lub zaznacza bardzo dobrą i romantyczną pracę nad związkiem :)

 

Uważać: Król Monet + Kaplan + Koło + Cesarz

Na mężczyznę jakiegoś uważać. Czyżby Pan i Władca miał jeszcze więcej kontroli w naszym związku, nie wierzę szczerze mówiąc. Może przy obronie uważać na poprzedniego promotora, bo moze kierować tym, w jaką stronę wydarzenia popłyną, o ile tam będzie. Ogólnie to wyraźnie zaznaczył się mężczyzna z zaznaczonym żywiołem ziemi w kółku (Cesarza też nie tylko z Baranem powiazuja, ale i z Koziorożcem)...

 

Rada: 7 monet + 10 buław + Sprawiedliwość

Po prostu przetrwać ciężkie chwili, zmęczenia, ciężary. I na ile dobrze to przetrwał, o tyle mi się wynagrodzi.

 

Dziękuję najmocniej za interpretacje każdemu, komu się zachce :_buzki::1s_z::bukiet:

Aura skojarzyło mi się z siedzeniem w domu. Może to wynik lockdownu

 

Główne wydarzenia skojarzyły mi się ze zmianami w sferze finansów. Może trzeba będzie coś załatwić inaczej niż dotychczas, zadziałać, skorzystać z czyjejś pomocy. 

 

Dobre - może wyjaśni się jakaś sprawa w pracy i obróci się na twoja korzyść. 

 

Uważałabym na jakiegoś Pana może być yo coś związanego z pieniędzmi, inwestycje. 

 

Poczekać cierpliwie aż to co złe przyjdzie samo odejdzie. Nie robić nic na własną rękę. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...