Skocz do zawartości

Choroba kota


Arcan

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kotka jest bardzo ciężko chora. Rak. Zrobię wszystko by ją wyleczyć. Weterynarz powiedział,że nic się nie da zrobić...ale ja dalej szukam leków, pomocy.

 

Jak będzie przebiegała choroba kotki?

 

świat,  głupiec, 6 kielichów

 

Niestety... świat wskazuje na odejście :( Chociaż trzymam się nadziei, że w tym głupcu może jeszcze się coś wydarzyć... Może jej się polepszy? Świat to karta odejść.. 6 kielichów..Kotka to część rodziny...

 

Ile kotka będzie jeszcze żyć?

6 denarów, cesarzowa,król denarów

 

Wersja negatywna: do znaku byka... Wersja pozytywna: uratujemy ją. 6 denarów, czyli dawanie i branie... król den, czyli weterynarz...może jakieś tabletki?

 

Właśnie znalazłam jakiegoś kociego onkologa w Warszawie, który proponuje różne niecodzienne terapie

Edytowane przez Arcan
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Arcan napisał:

Jak będzie przebiegała choroba kotki?

 

świat,  głupiec, 6 kielichów

Nie jest to odejście. Świat razem z Głupcem - to nowy etap, myślę, że jest szansa na poprawienie stanu. 6 kielichów też wskazuję na powrót do lepszych czasów. Może kot nawet w czymś będzie po jakimś czasie bardziej energiczny i chętny do życia. W każdym razie nie ma tu karty odejścia: Świat na początku i jeszcze w takiej kombinacji - to oczyszczenie i harmonia, czyli w tym przypadku uzdrowienie.

9 godzin temu, Arcan napisał:

Ile kotka będzie jeszcze żyć?

6 denarów, cesarzowa,król denarów

Ile kotka ma lat? Też w 6 monet widzę pomoc od specjalisty (Król Monet), Cesarzowa -  to jej dobre zdrowie, co również potwierdzają monety ;) Nie wiem, czy kotka jest stara czy młoda - z sumy mam Pustelnika - do starych łat, jak już jest stara, to z 3 łata (Cesarzowa) jeszcze pożyje...

9 godzin temu, Arcan napisał:

który proponuje różne niecodzienne terapie

Co to za terapii? :)

 

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia kotka!:1s_z:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ok 13 lat.

 

Willow, to nie do wiary jak człowiek może się przywiązać i pokochać zwierzę...Dalsza ciotka mi umarła i tak nie przeżywałam.. :o

Ja już jestem gotowa jechać do Warszawy na leczenie.

Znalazłam taka stronę: http://onkologiaweterynaryjna.com.pl/ Piszą tu o radioterapii, terapii fotodynamicznej

Kotka ma raka w pyszczku i na płucach

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Arcan napisał:

Ma ok 13 lat.

 

Willow, to nie do wiary jak człowiek może się przywiązać i pokochać zwierzę...Dalsza ciotka mi umarła i tak nie przeżywałam.. :o

Ja już jestem gotowa jechać do Warszawy na leczenie.

Znalazłam taka stronę: http://onkologiaweterynaryjna.com.pl/ Piszą tu o radioterapii, terapii fotodynamicznej

Kotka ma raka w pyszczku i na płucach

 

A by Las na forummiau? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arcan napisał:

Nie byłam.. mogę zobaczyć :)

Tam jest sporo pań które dokarmiaja i lecza koty. Przez ich ręce przewinęło się się ciągu zycia już wiele. Maja doświadczenie i mogą polecić dobrego specjalistę. No czasem lubią pocisnac. Brzmi przerazajaco Ale warto sprobowac. Może podsuna jakaś radę.

 

A tez mi sie wydaje po tych kartach ze kotką nie umrze ze jeszcze to nie jej czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fibi umiera. Siedziałam z nią dwie godziny. Trzymałam jej łapki i pyszczek. Ojciec powiedział, żebym ja zostawiła i pozwoliła jej umrzeć

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arcan napisał:

Weryfikacja. Umarła dziś po 8. Na koniec chwyciła mnie łapkami za rękę i przytuliła się buzką

:serce1::( współczuję

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuje, sama niedawno żegnałam ukochana kotkę.

 

Karty na pytanie jak będzie przebiegać choroba kotki, pokazały koniec czyli kartę Świat, Głupiec nowy etap życia ze wspomnieniami 6 pucharów 

 

:pocieszacz:

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...