Skocz do zawartości

Dietetyk ZWERYFIKOWANE


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Odchudzam się od nowego roku, w miarę trzymam dietę, robię ok. 12.000 kroków dziennie, ćwiczę 3-4x w tyg z ciężarami, a efektów nie widać i nie powiem, ale jestem wkurzona, żeby nie powiedzieć inaczej...

Nie jestem na nic chora.

 

Jest na FB polecany dietetyk i zadałam pytanie, jak się zrealizuje moje oczekiwanie, że tak ułoży dietę, że schudnę?

 

Król buław, sąd, koło, Król Mieczy 

 

Powiedziałabym, że on w tym sądzie znajdzie przyczynę i w kole zacznę chudnąć. Król mieczy raczej szczupły, więc powinien pomóc.

 

Jak to widzicie?

 

Iwka

Odnośnik do komentarza

Pan pokazał się aktywnie w królu buław. Sąd to oczyszczenie organizm ale również może pokazywać braku mikroelementów i słaba regenerację organizmu. Być może w twojej diecie brakuje jakiś odżywczych elementów. Moim zdaniem ruszy tutaj coś za tego pana, ale skorzystasz jeszcze z pomocy kogoś innego - Król mieczy. Człowieka który jest lepszym specjalista na pewno jeśli chodzi o podejście mentalne. 

  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 hours ago, Iwka78 said:

Król buław, sąd, koło, Król Mieczy 

 
Król Buław pokazuje aktywną osobę z autorytetem więc w tym królu zapewne zawarty jest dietetyk do którego zwróciłaś się po radę. Sąd może przywrócić ład w sposobie Twojego odżywiania ( oczywiście z korzyścią dla Ciebie). Koło zwiastuje zdarzenia losowe - zapewne trafisz na kolejnego specjalistę który jest Ci pisany.

Miecze podobno odchudzają a skoro jest to ostatnia karta to jest szansa na pozytywny wynik Twojego pytania. 
Tak sobie myślę, że skoro dwa króle w rozkładzie to też znak by zdecydowanie i z przekonaniem podejść do stosowanej diety. Król to inicjatywa - grunt to nie siedzieć z założonymi rękami. Przy Kole Fortuny - ja myslę, że jest zmienność zdarzeń i nawet waga powinna ruszyć z miejsca :) 

Trzymam kciuki bo znam ten ból :obled:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Mam tak naprawdę dwóch na tapecie... ale nie wiem, który lepszy...

 

MW: królowa pucharów, moc, 9 pucharów, głupiec, królowa mieczy

AS: 5 pucharów, cesarzowa, 6 buław, wieża, kapłanka

 

Hm... w obu przypadkach karty są dobre...

MW: widać wodę w organizmie, nabiorę siły i trochę mięśnie się odsłonią, będę zadowolona i będę czuć się młodo w głupcu, ale znów jest miecz na końcu tym razem królowa...

AS: też zejdzie woda i poczuję się kobieco, też widziałabym sukces, i tu widziałabym zmianę poglądów i lepsze słuchanie siebie.

 

Jak to widzicie?

 

Przepraszam, że męczę...

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
6 hours ago, Iwka78 said:

 

Król buław, sąd, koło, Król Mieczy

Ja to widzę że tak. 

Zakrętka wspominała o braku mikroelementów więc ja spotkałam się z opinią że osoba z nadwagą podświadomie odrzuca te mikroelementy bo boi się przytyć ale w efekcie je więcej. Więc może  należy to uregulować? Po drugie, często szukamy przyczyny dlaczego tak dlaczego to nie tak i sie zamykamy w kole, nie widzimi innej opcji a czasem zwyczajnie trzeba sobie jasno powiedzieć że ja to robię i mam gdzieś wszystko inne co mnie odciąga od mojego celu i to robić. Takiej stanowczości czasem na tylko potrzeba. Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja bym brała MW- Na początku widać emocjonalne podejście, potem nabierzesz wiatru w żagle i takiej energii, ożywi Cię to. Poczujesz się młodo i lekko. Ta Mieczowa mnie trochę zastanawia, bo z jednej strony ona jest szczupła, bo to miecze, a z drugiej może oznaczać, że odejdziesz od tego.

 

Te drugie karty- na początku troszkę ciężko, potem poczujesz się bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Jakaś taka diametralna zmiana w Tobie zajdzie, wstrząs. No ale Kapłanka na końcu mówi, że ogarniesz, też jest szczupła swoją drogą. Wiele się możesz się nauczysz.

 

Te pierwsze karty takie wydają się powiedzmy mniej wstrząsowe i spokojniejsze.

 

Pan Buław pomoże Ci, widać zmianę w Kole, w Sądzie przypływ sił, odnowę. No ale intuicyjnie czuje, że wybierzesz innego, na końcu Mieczowy, to bardzo dobry specjalista.

Odnośnik do komentarza

MW wydaje mi się taki bardziej medialny, ma super profesjonalną stronę, jakieś ebooki itd.

 

AS - też jest popularny, ale on zamieszcza więcej merytoryki, powołuje się na badania, nie jest taki medialny... 

 

Jeden i drugi schudł z 20kg, więc też coś przeszli... kurcze... no trudny ten wybór, ale czuję, że potrzebuję, aby ktoś profesjonalny spojrzał z boku, co robię źle...

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

MW wydaje mi się taki bardziej medialny, ma super profesjonalną stronę, jakieś ebooki itd.

 

AS - też jest popularny, ale on zamieszcza więcej merytoryki, powołuje się na badania, nie jest taki medialny... 

 

Jeden i drugi schudł z 20kg, więc też coś przeszli... kurcze... no trudny ten wybór, ale czuję, że potrzebuję, aby ktoś profesjonalny spojrzał z boku, co robię źle...

 

 

A znasz ich daty uro? ;p

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Lianna napisał:

 

Nie bierz tego, bo macie Wieżę na 2 :P

A tak sobie pomyślałam,że jednak wezmę pierwszego ze względu na jego wykształcenie i wyższe kwalifikacje. Zobaczymy... dam znać!

 

Dziękuję!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***WERYFIKACJA ***

 

ATeraz Was zaskoczę!

Zrezygnowałam z obu Panów na rzecz dietetyczki, u której byłam wcześniej. Wykupiłam u niej dietę, ale kompletnie mi nie pasowała. Poprosiłam o nisko węglowodanową,  a dostałam wysoko węglowodanową... później powiedzmy, że się dogadałyśmy,  ale i tak uznałam, że to już moja ostatnia przygoda z dietetykiem:)

Czas słuchać swojego organizmu i nie przekraczać dawki:)

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Dietetyk ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...