Jump to content

Koniec świata i ludzkie mięso

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu śni mi się koniec świata, najczęściej z lecącym meteorytem. Dzisiaj byłam daleko od domu z kimś w samochodzie i zobaczyłam że leci meteoryt, pomyślałam, że trochę mały jest i fala uderzeniowa nie doleci do mnie, patrzę ale jednak leci fala, miałam z 10 sekund, nie wiedziałam co mam zrobić. Stwierdziłam że nic i miałam otwarte oczy, zastanawiałam się czy będzie bolało. I nagle ta fala dotarła do mnie, umarłam i nic nie bolało. Po tym zaczęłam mieć świadomy sen, czyli cofnełam się do wydarzeń przed i jako że wiedziałam że ten meteoryt spadnie, zaczęłam szukać schronienia. Za drugim razem schowałam się w piwnicy/kanale, i ta fala zmiotła większość z powierzchni, ale mocniejsze budynki przetrwały. Potem mi się śniło, że jakiś mężczyzna chciał mnie zaprosić do współpracy przy produkcji ludzkiego mięsa, że pozyskują oni je od bezdomnych i produkują mięso, buty, torebki, ubrania, okładki na książki itd. kazali mi spróbować , wzięłam do ust ale od razu wyplułam. Pokazywali cały zakład, jakie rzeczy są z tego wyprodukowane, i jak dochodowy jest to interes. Nie zgodziłam się. 

Co to może znaczyć? 

• Sad 1