Jump to content

Czy odwzajemnia uczucia

Recommended Posts

Hej, zapytałam karty czy on odwzajemnia uczucia wypadlo:10 buław 5 pucharow rycerz buław. Nie wiem jak to ugryźć 10 buław przeciążenie, rycerz buław on jest w związku i nie odwzajemnia? Proszę o pomoc 

48 minutes ago, Ana50 said:

Hej, zapytałam karty czy on odwzajemnia uczucia wypadlo:10 buław 5 pucharow rycerz buław. Nie wiem jak to ugryźć 10 buław przeciążenie, rycerz buław on jest w związku i nie odwzajemnia? Proszę o pomoc 

10 Buław to zmęczenie sytuacją, tym co się dzieje. Facet ma dość. Ma poczucie, że za dużo na siebie wziął a teraz to wszystko mocno mu ciąży. Może przeliczył się w jakiejś kwestii. 5 Pucharów to emocjonalne „rozmemłanie”, załamka. Tutaj nie ma uczuć. Jest żal, smutek, depresja, rozczarowanie. Bardzo przygnębiająca karta. 
Rycerz Buław - tak może postrzegać siebie. Jako osobę podejmującą wyzwanie, działającą, w jakimś sensie potencjalny kochanek. Przy czym przy dwóch pierwszych kartach wszystko zostaje przekreślone i nie ma mowy o spełnieniu. 
W tym rozkładzie nie ma odwzajemnionych uczuć. 

• Like 1
  • Super 2
  • Ekspert

Też uważam, ze nie odwzajemnia. On jest przemęczony i przeciążony, targają nim smutek i rozczarowanie. Rycerz Buław to też nie jest kandydat na stały związek, a romans, ale to też nie przy takich kartach obok.

• Like 1
  • Super 2
  • Ekspert

Nie odwzajemnia. Jest przytłoczony, dla niego to chyba za dużo. Rozczarowany, bo miał inne wyobrażenia. I już go właściwie nie ma - rycerz buław szybko się ewakuuje i obiera nowy cel. 

• Like 1
  • Super 1