Skocz do zawartości

Czy odwzajemnia uczucia


Ana50

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zapytałam karty czy on odwzajemnia uczucia wypadlo:10 buław 5 pucharow rycerz buław. Nie wiem jak to ugryźć 10 buław przeciążenie, rycerz buław on jest w związku i nie odwzajemnia? Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
48 minutes ago, Ana50 said:

Hej, zapytałam karty czy on odwzajemnia uczucia wypadlo:10 buław 5 pucharow rycerz buław. Nie wiem jak to ugryźć 10 buław przeciążenie, rycerz buław on jest w związku i nie odwzajemnia? Proszę o pomoc 

10 Buław to zmęczenie sytuacją, tym co się dzieje. Facet ma dość. Ma poczucie, że za dużo na siebie wziął a teraz to wszystko mocno mu ciąży. Może przeliczył się w jakiejś kwestii. 5 Pucharów to emocjonalne „rozmemłanie”, załamka. Tutaj nie ma uczuć. Jest żal, smutek, depresja, rozczarowanie. Bardzo przygnębiająca karta. 
Rycerz Buław - tak może postrzegać siebie. Jako osobę podejmującą wyzwanie, działającą, w jakimś sensie potencjalny kochanek. Przy czym przy dwóch pierwszych kartach wszystko zostaje przekreślone i nie ma mowy o spełnieniu. 
W tym rozkładzie nie ma odwzajemnionych uczuć. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Też uważam, ze nie odwzajemnia. On jest przemęczony i przeciążony, targają nim smutek i rozczarowanie. Rycerz Buław to też nie jest kandydat na stały związek, a romans, ale to też nie przy takich kartach obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Nie odwzajemnia. Jest przytłoczony, dla niego to chyba za dużo. Rozczarowany, bo miał inne wyobrażenia. I już go właściwie nie ma - rycerz buław szybko się ewakuuje i obiera nowy cel. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2021 o 15:29, Gringe napisał:

10 Buław to zmęczenie sytuacją, tym co się dzieje. Facet ma dość. Ma poczucie, że za dużo na siebie wziął a teraz to wszystko mocno mu ciąży. Może przeliczył się w jakiejś kwestii. 5 Pucharów to emocjonalne „rozmemłanie”, załamka. Tutaj nie ma uczuć. Jest żal, smutek, depresja, rozczarowanie. Bardzo przygnębiająca karta. 
Rycerz Buław - tak może postrzegać siebie. Jako osobę podejmującą wyzwanie, działającą, w jakimś sensie potencjalny kochanek. Przy czym przy dwóch pierwszych kartach wszystko zostaje przekreślone i nie ma mowy o spełnieniu. 
W tym rozkładzie nie ma odwzajemnionych uczuć. 

Dziękuję za interpretacje. To dość ciekawe bo pytam o niego a karty pokazują moją energię 10 buław i 5 pucharow to na bank moja energia, mnie już przygniata ta cała energia i brak spełnienia w życiu uczuciowym dziwne... 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ana50 napisał:

Dziękuję za interpretacje. To dość ciekawe bo pytam o niego a karty pokazują moją energię 10 buław i 5 pucharow to na bank moja energia, mnie już przygniata ta cała energia i brak spełnienia w życiu uczuciowym dziwne... 

Czy odwzajemnia uczucia? tak zadane pytanie jest dość trudne, bo niewiadomo jakie uczucia ma odwzajemnić. 

A te są różne i podłużne, od pięknych do uczucia przegnębienia, to też uczucie.  

Ja w tych kartach widzę, je  - takie jakie karty mówią  o uczuciach, emocjach- a szczególnie 5 pucharów która mówi i smutku i melancholii. Która może być powodem niespełnionych uczuć np. miłości.  Nadto w Rycerzu Buław, też jest uczucie on też je ma, narwane, pokoitrane takie ku sobie, lecz niekoniecznie.  

Ale do rzeczy, całość wygląda, mam dość, płaczę wylewam łzy, a potem mnie nosi i szarpie.  

 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 6.04.2021 o 14:34, Ana50 napisał:

Hej, zapytałam karty czy on odwzajemnia uczucia wypadlo:10 buław 5 pucharow rycerz buław. 

Nie odwzajemnia. 10 palek mowi, ze on musial sie sporo silowac , aby zdobyc cos co nie jest raczej miloscia a namietny gest (rycerz palek). On sie juz zmeczyl (10 palek), jest zmartwiony (5 kielichow), ze nie udalo mu sie uzyskac szybko (rycerz palek) swoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...