Skocz do zawartości

Szefowanie


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim jestem szefem dla zespołu?  

 

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw 

 

Troskliwa, dbająca o ludzi trochę bujająca w obłokach i biorąca do siebie do serca to co ktoś mi powie 

 

2. Moje mocne strony 

 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII 

 

Dążące do celu, trzymam dyscyplinę, jestem samodzielna ale co ta śmierć tu oznacza w pozytywnym znaczeniu może, że doprowadzam coś do końca lub kończę ze stereotypami

 

3. Moje słabe strony 

 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy 

 

Dwie królowe! Może jestem trochę wymagająca, władcza albo czegoś unikam? 

 

Rada dla mnie :

 

7 kielichow 

 

Nie bujać w obłokach, twardo stąpać po ziemi. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
17 minut temu, panna.marta napisał:

Jakim jestem szefem dla zespołu?  

 

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw 

Takim, z którym można popracować dłużej, dającym perspektywy i określającym długofalowe plany. Troskliwym, wrażliwym. Skrytym i nie zawsze wzbudzającym zaufanie. Możesz mieć porywczy temperament lub wprowadzać chaos, zapalać się do nowych pomysłów i później je porzucać, co może sprawiać wrażenie niejasnych oczekiwań. 

17 minut temu, panna.marta napisał:

2. Moje mocne strony 

 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII 

Silna, asertywna, dbająca o równouprawnienie i uczciwe traktowanie (jakoś szczególnie myślę o kobietach, bo Siła jest mocno wpisana w pierwiastek żeński). Stwarzająca dobre możliwości finansowe/zawodowe. Mam wrażenie, że możesz pracować z młodym zespołem i ta praca pod twoimi skrzydłami jest dla nich często pierwszą pracą lub taką trampoliną do wybicia się na wyższe stanowiska, przejście jakiejś zawodowej zmiany. Tak rozumiem śmierć i asa monet obok siebie.

17 minut temu, panna.marta napisał:

3. Moje słabe strony 

 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy 

Możesz być zbyt wymagająca, zbyt surowa i za bardzo skupiona na aspekcie finansowym/wynikach. Myślę, że ta 5 mieczy i 7 mieczy może sugerować, że niektóre osoby mogą czuć się czasem oszukane, jakoś zmanipulowane. Co wcale nie musi wynikać z Twoich intencji, a np. z niejasności komunikacji lub rozbieżnych oczekiwań. 

 

17 minut temu, panna.marta napisał:

Rada dla mnie :

 

7 kielichow

No właśnie nieco się "od-realnić" i "od-ziemić" ;) Wyżej masz dwie królowe: ziemską materialistkę i surową, kalkulującą mieczową, które zaprezentowały Twoje słabe strony. Wcześniej też Siłę, jako jednak twardą babkę. Rozumiem więc, że dla równowagi 7 kielichów sugeruje więcej różnorodności, może zwrócenie uwagi na potrzeby zespołu, na to, że każdy z nich jest indywidualnością. Może częściej się integrować z zespołem? Stwarzać im nowe okazje, możliwości, których obecnie nie ma. 

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Potrafisz stworzyć miłą atmosferę, empatyczna, troskliwa. Może trochę złośliwa i niesprawiedliwa, tak jakoś te 5 Mieczy mi się skojarzyło. I też uważam, że możliwy słomiany zapał.

 

Silna jesteś, pewna siebie, dążysz do celu. Wartościowa, nie boisz się wprowadzać dużych zmian.

 

Możesz mieć zbyt chłodne i racjonalne podejście, liczą się dla Ciebie zyski. Jednocześnie zbyt skryta, może nie mówisz wprost o co chodzi? Albo za dużo kombinujesz :P

 

Radę czytam może, żebyś była bardziej kreatywna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, panna.marta napisał:

Jakim jestem szefem dla zespołu?  

 

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw 

 

Troskliwa, dbająca o ludzi trochę bujająca w obłokach i biorąca do siebie do serca to co ktoś mi powie 

Pomysłowa, empatyczna, szukająca rozwiązania za wszelką cenę i taka z młodzieńczą energią.

Godzinę temu, panna.marta napisał:

 

2. Moje mocne strony 

 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII 

 

Dążące do celu, trzymam dyscyplinę, jestem samodzielna ale co ta śmierć tu oznacza w pozytywnym znaczeniu może, że doprowadzam coś do końca lub kończę ze stereotypami

Silna babka, bardzo ogarniająca, potrafisz wprowadzić zmiany.

Godzinę temu, panna.marta napisał:

 

3. Moje słabe strony 

 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy 

 

Dwie królowe! Może jestem trochę wymagająca, władcza albo czegoś unikam? 

Czasem możesz sprawiać wrażenie zbyt chłodnej i krytycznej, co dba tylko o własny interes.

Godzinę temu, panna.marta napisał:

 

Rada dla mnie :

 

7 kielichow 

 

Nie bujać w obłokach, twardo stąpać po ziemi. 

 

Otwórz się na ludzi i ich potrzeby. Dostrzegaj nowe możliwości. Myśl o innowacjach.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakim jestem szefem dla zespołu?  

 

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw 

 

Starasz się dbać o ludzi i o dobrą atmosferę. Dbasz o relacje z nimi. 

5 mieczy - może ciężko Ci wybaczyć błędy? 

 

2. Moje mocne strony 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII 

 

Nie poddajesz się, zawsze walczysz ile możesz. Kiedy już coś zaczniesz to doprowadzisz to do końca. 

 

3. Moje słabe strony 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy 

 

Tutaj myślę i myślę. Dwie królowe, może czasem jestem sprzrkonana o nieomylności i błędnie coś interpretujesz, osądzasz?

 

 

 

Rada dla mnie :

7 kielichow 

 

Zejść trochę na ziemię i racjonalniej oceniać sytuację. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Hopefull
On 4/7/2021 at 5:42 PM, panna.marta said:

Jakim jestem szefem dla zespołu?  

 

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw

Zdystansowna i może zwyczajnie ich nie doceniasz, skupiasz się na ich negatywnych cechach, nie cenisz ich poprzez własne niedowartościonowanie co jest lekko niedojrzałe. 

 

On 4/7/2021 at 5:42 PM, panna.marta said:

 

2. Moje mocne strony 

 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII

Dopinasz swego i kończysz sprawy do końca. 

 

On 4/7/2021 at 5:42 PM, panna.marta said:

 

3. Moje słabe strony 

 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy

Zbyt dużo kalkulujesz i kombinujesz tak by tobie było najlepiej, szczególnie w kwestiach finansowych. 

 

On 4/7/2021 at 5:42 PM, panna.marta said:

 

Rada dla mnie :

 

7 kielichow

Jeśli zgadzasz się w jakimś stopniu z moją interpretacja, to bym powiedziała a  nie musisz , że każdy z nich ma wady i zalety i spróbuj może zobaczyć tę ich lepsza stronę, spróbuj się ich zaletami oczarować :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gwiazda XVII, królowa kielichów, 5 mieczy dołożyłam giermek bulaw 

 

Pierwsze wrażenie rozjeżdża się trochę z rzeczywistością, często kierujesz się emocjami i to nie zawsze zdrowymi. Często możesz nie być przez to obiektywna. 
 

2. Moje mocne strony 

Moc VIII, as monet, śmierć XIII 

 

Potrafisz dążyć do realizacji celu, dostrzegasz tez potencjał. 
 

3. Moje słabe strony 

Królowa mieczy, królowa monet, 7 mieczy 

 

Za dużo kalkulacji i jesteś za bardzo podejrzliwa, wszędzie widzisz podstęp albo sama tak działasz. 
 

rada 7 pucharów być bardziej zdecydowana i nie wszystko opierać na faktach ale dać ponieść się kreatywności 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...