Skocz do zawartości

Uwieść faceta


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D
Przyjaciółka poprosiła o karty, jak powinna "podejść" do Pana z którym chciałaby zbudować związek, kiedyś próbowała, ale jej nie wyszło. Ostatnio się do niego odezwała i zgodził się z nią wyjść w ten weekend. Poprosiła mnie o pomoc, podesłała mi taki rozkład, postawiłam karty, które niżej opisałam. Przyznam, że kilka pozycji ciężko mi rozszyfrować. 

Jakim jest mężczyzną- 3 buławy, paź kielichów
Otwartym, towarzyskim, który posiada wiele planów, przy tym jeszcze troszke niedojrzały, wrażliwy. Może dużo mówić pięknych słów, składać obietnice, ale w czynach różnie bywa z ich dotrzymaniem. 
Jak go uwieść?- Mag, Gwiazda

Podejść go w sposób delikatny, okazywać mu zainteresowanie i stanowić oparcie. Być przy tym kobietą z klasą, taktowną.
Co zrobić by rozkochać na dobre?- Arcykapłanka, koło fortuny, 2 pentakle
Arcykapłanka nie robi wprawdzie nic. Koło fortuny symbolizuje los, przeznaczenie. Czyżby przyjaciółka do rozkochania nie powinna zbyt wiele robić, tylko oddać sprawę uczuciową wszechświatu? W arcykapłance może powinna zachować się trochę tajemniczo, nie odsłaniać wszystkich kart, dawać delikatne/niejednoznaczne znaki, ale poza tym zająć się sobą?
Czego nie robić? - 9 kielichów, 7 buław

nie wiem jak odczytać na tej pozycji 9 kielichów. 7 buław uznałabym, żeby nie być nachalną, nie atakować faceta, jak już to może bardziej skrycie uwodzić, ale nie jakoś męczyć swoją osobą.
Jakie lubi kobiety? - wisielec, śmierć
Lubi kobiety skłonne do poświęceń, które nie stawiają warunków, a bardziej dostosowują się, przy tym potrafią zmienić w nim coś, przetransformować jego życie.
Takiej kobiety pragnie- rydwan, królowa kielichów
Pragnie kobiety energicznej, pewnej siebie, która lubi działać, ale jest również wrażliwa i uczuciowa. KK to archetyp lojalnej, zaufanej i opiekuńczej partnerki.
Z taką się zwiąże - wieża, 10 kielichów ( tą pozycje dociągnęłam na koniec, bo o niej zwyczajnie zapomniałam, dlatego karty się powtórzyły)

Zwiąże się z kobietą która jest w stanie poświęcić się dla rodziny. Ogólnie z rozkładu Pan wydaje mi się bardzo rodzinny i wrażliwy.
Jak postrzega Panią- 3 kielichy, 9 mieczy
Radosną, towarzyską osobę, ale jednocześnie jakby jakąś zmartwioną, zbyt dużo analizującą? 
Jak postrzega relacje- 6 mieczy, 5 mieczy, świat, 2 buławy (tutaj aż 4 karty ponieważ 6 mieczy interpretowałam dobrze, 5 już niekoniecznie, dociągnięty świat nie wiedziałam gdzie prowadzi:niepewny:)
Wydaje mi się, że jest gotowy porzucić jakieś zgrzyty z przeszłości, może poczuł się kiedyś zraniony przez panią, otwarty jest na relacje, choć sam nie do końca wie jak się potoczy. Tutaj maluje mi się jakaś niepewność, obawy.
Jakie ma życzenia związane z Panią- wieża, 9 buław, 10 kielichów
Że ta Pani zburzy jego nieufność i opór przed zmianami. Zaprowadzi harmonie i poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.
Jaki będzie wynik uwodzenia ; Król kielichów, rycerz mieczy, rycerz kielichów 
I tutaj panowie dworscy spadli mi na głowę, jak zobaczyłam dwie pierwsze karty osobowe, trzecią wyciągałam z nadzieją rozjaśnienia mi sytuacji, a tu znowu rycerzyk :obled:  No, ale próbując to zinterpretować to Pan się zakocha, będzie próbował zdobyć panią rycerskim intelektem i słowem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

O, jak ja lubię rozkłady w miłosnych klimatach :love2:

 

A ja to widzę tak:

 

48 minutes ago, Xadfgh said:

Jakim jest mężczyzną- 3 buławy, paź kielichów

Tak jak piszesz, facet jest kontaktowy, otwarty o szerokich horyzontach myślowych. Może być związany z podróżami, często przemieszczać się. Z kolei Paź Kielichów symbolizuje osobę niedojrzałą emocjonalnie, brak wprawy w sprawach związanych z emocjami. Pan jest na pozycji ucznia. Może być delikatny i nieśmiały. Wrażliwy, łatwo go urazić. Może być związany ze sztuką lub się nią zajmować. Ogólnie życzliwy człowiek choć jeszcze dosyć naiwny( Paziowie to zwykle młode osoby lub dzieci a jeśli wychodzi na osobę starszą to zachowała ona swoją świeżość i niewinność, nieśmiałość). 

 

1 hour ago, Xadfgh said:

Jak go uwieść?- Mag, Gwiazda

Patrząc na to jakim jest człowiekiem i jeśli wychodzi w Paziu Kielichów to wszelkie „nachalne” i oczywiste metody odpadają bo może się po prostu speszyć i uciec. Mag z Gwiazdą wygląda mi tutaj na czarowanie ale takie w subtelny sposób, ja to nazywam „nawijanie makaronu na uszy”, może też sposób na „ nie do zdobycia”- co zwykle oznacza Gwiazda. Coś pięknego, idealnego ale poza zasięgiem. 
 

 

1 hour ago, Xadfgh said:

Co zrobić by rozkochać na dobre?- Arcykapłanka, koło fortuny, 2 pentakle

Arcykapłanka to...cnotka ;) Trzeba trzymać ręce przy sobie i z pokorą czekać na ruch ze strony pana. Kapłanka jest też zachowawcza w ubiorze, zachowaniu. Spokojna i zdystansowana do świata zewnętrznego. Małomowna, skupiona na sobie i swoim życiu wewnętrznym. Mądra. Posiadająca rozległą wiedzę( to właśnie wnętrze może imponować temu panu). Koło Fortuny - zdać się na los. 2 Monet - docieranie się do siebie i swoich planów. Określenie „Czy mi się opłaca wchodzić w tą relację”(Monety, wiec tu wszystko jest materialne, przekalkulowane).

1 hour ago, Xadfgh said:

Czego nie robić? - 9 kielichów, 7 buław

Nie podchodzić do tego frywolnie i bez namysłu. 9 Kielichów to cieszenie się tym co jest, jeśli w pytaniu jest czego nie robić to: patrzyć na relację w szerszej perspektywie. 
7 Buław to jest też trzymanie swoich granic - w kontekście tego pytania: być elastycznym do zmian. 
 

 

1 hour ago, Xadfgh said:

Jakie lubi kobiety? - wisielec, śmierć

O rety. On lubi kobiety bierne. Nastawione na odbieranie przyjemności ale zupełnie nieaktywne. Czekające( w nieskończoność). Może to być tez ktoś skupiony na swoim wnętrzu, wycofany. Outsider. Dziwak. 
 Śmierć symbolizuje osobę silną psychicznie, po przejściach życiowych. Doświadczona. 
 

 

1 hour ago, Xadfgh said:

Takiej kobiety pragnie- rydwan, królowa kielichów

Stawiam, że chodzi o kobietę o silnej, zdecydowanej osobowości. Kierująca się rozsądkiem. Pewna siebie. W Królowej Kielichów jest to dodatkowo kobieta delikatna i emocjonalna. Romantyczna w środku, świadoma swojej pozycji. Czuła i empatyczne kochanka. 
 

 

2 hours ago, Xadfgh said:

Z taką się zwiąże - wieża, 10 kielichów

Zwiąże się zupełnie niespodziewanie z kimś oryginalnym. Z jednej strony może to być osoba po drastycznych zmianach w życiu( przeprowadzki, emigracja, rozwód), może to też być osoba mająca problemy psychiczne albo...o bardzo wysokim statusie społecznym. 
10 Kielichów - może to będzie ktoś z rodziną lub bardzo rodzinny, związany blisko z rodziną. 
 

 

2 hours ago, Xadfgh said:

Jak postrzega Panią- 3 kielichy, 9 mieczy

Z jednej strony jako flirciarz a z drugiej strony jako kobietę która za dużo analizuje. 
 

 

2 hours ago, Xadfgh said:

Jak postrzega relacje- 6 mieczy, 5 mieczy, świat, 2 buławy

Czy chodzi o to jak postrzega obecną relację z koleżanką? Czy ogólnie jakie ma podejście do związków? 
Jeśli mowa o obecnej relacji to jest to szansa na viś nowego, wkroczenie na inne lądy, pożegnanie przeszłości a otwarcie się na to, co nieznane. W obecnej relacji ma też poczucie klęski. Jakiś impas. Nie ma pomysłu co dalej. I znów Świat - jako otwarcie na nieznane a potem zaraz strach i pytanie: „Co dalej robić?”- taka jest 2 Buław. 
Chyba jest zagubiony i nie do końca wie o co w niej chodzi. 
 

 

2 hours ago, Xadfgh said:

Jakie ma życzenia związane z Panią- wieża, 9 buław, 10 kielichów

Jak najbardziej zgadzam się z Twoją interpretacją. 
 

 

2 hours ago, Xadfgh said:

Jaki będzie wynik uwodzenia ; Król kielichów, rycerz mieczy, rycerz kielichów 

Teoretycznie pan może stać się wybrankiem serca u pani, przy czym może pojawiać się i znikać. Rycerze zwykle nas „odwiedzają”. 
Jest szansa, że trochę porandkują :)  

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gringe napisał:

O, jak ja lubię rozkłady w miłosnych klimatach :love2:

 

Ja również, szczególnie jak są korzystne dla osoby pytającej haha:serce:

 

13 godzin temu, Gringe napisał:
16 godzin temu, Xadfgh napisał:

Jakie lubi kobiety? - wisielec, śmierć

O rety. On lubi kobiety bierne. Nastawione na odbieranie przyjemności ale zupełnie nieaktywne. Czekające( w nieskończoność). Może to być tez ktoś skupiony na swoim wnętrzu, wycofany. Outsider. Dziwak. 
 Śmierć symbolizuje osobę silną psychicznie, po przejściach życiowych. Doświadczona. 

Powiem, że ciekawy typ lubienia kobiet. Zdziwiła mnie ta pozycja.


Dziękuję Ci Gringe, że zawsze mi pomagasz, jesteś wielka!:buziak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Xadfgh napisał:

Jakim jest mężczyzną- 3 buławy, paź kielichów
Jest towarzyską osobą, lubianą przez innych ale też trochę takim "lovelasem", który czasem lubi czarować ładnymi słowami kobiety :)
Jak go uwieść?- Mag, Gwiazda

W sposób delikatny, mówiąc komplementy, chwalić. Nie nachalnie :)
Co zrobić by rozkochać na dobre?- Arcykapłanka, koło fortuny, 2 pentakle
No ja bym powiedziała, że tutaj nic nie da się zrobić a jedynie zdać się na los, że on dostrzeże w tych 2 denarach jako kobietę. Arcykapłanka jest bierna więc jak dla mnie zdać się na to co przyniesie los
Czego nie robić? - 9 kielichów, 7 buław

Nie patrzeć tylko na siebie, nie poddawać się jeśli na początku nie będzie to tak pięknie wyglądać. Dać temu wszystkiemu czas na rozwinięcie
Jakie lubi kobiety? - wisielec, śmierć
Tutaj się zgodzę kobiety, które potrafią się poświęcić, zmienić dla drugiej strony
Takiej kobiety pragnie- rydwan, królowa kielichów
Energicznej ale też romantycznej i ciepłej
Z taką się zwiąże - wieża, 10 kielichów ( tą pozycje dociągnęłam na koniec, bo o niej zwyczajnie zapomniałam, dlatego karty się powtórzyły)

Taka która poświęci się dla rodziny (która będzie w stanie poświęcić pracę i swój rozwój aby mieć dzieci i pielęgnować ciepło rodzinne i dom)
Jak postrzega Panią- 3 kielichy, 9 mieczy
Radosna, towarzyska ale zamartwiająca się czymś
Jak postrzega relacje- 6 mieczy, 5 mieczy, świat, 2 buławy (tutaj aż 4 karty ponieważ 6 mieczy interpretowałam dobrze, 5 już niekoniecznie, dociągnięty świat nie wiedziałam gdzie prowadzi:niepewny:)
Jest w stanie porzucić ten obecny tryb życia i zaczać coś nowego, oczyścić się z tego wszystkiego i z nadzieją ruszyć przed siebie ale też ma jakieś wątpliwości w tym 2 buławy
Jakie ma życzenia związane z Panią- wieża, 9 buław, 10 kielichów
Ze ta Pani zburzy jego nieufność i zapanuje miłość i harmonia
Jaki będzie wynik uwodzenia ; Król kielichów, rycerz mieczy, rycerz kielichów 
Może pojawić się tutaj uczucie, ale później jakaś kłótnia, nieporozumienie lub jakaś wiadomość sprawi, ze Pan będzie pojawiał się i znikał tak jak powiedziała @Gringe. Zgadza sie, ze rycerz pojawia się i znika. Ale w tym królu może przez jakiś czas być stabilnie i fajnie :) 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...