Skocz do zawartości

Pytanie o wyzdrowienie


BeMy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc/poprawienie mnie odnośnie dwóch interpretacji pytań o zdrowie.

Kilka kwestii zanim napiszę wynik z kart. Jestem po operacji, jestem w trakcie rekonwalescencji. Ogólnie czuję się dobrze, lecz mam pewne dolegliwości, które są takie nieprzyjemne. Wiem że potrzeba czasu ale bywa momentami, że jestem załamana szczególnie że przesiaduje w domu i nachodzą mnie złe myśli że już tak zostanie i nie wyzdrowieje do końca.


1 Pytanie:

Czy miną moje dolegliwości związane z operacją?

Głupiec || 4 miecze || 10 pucharów
       9 buław || Rydwan
           Umiarkowanie

4 miecze - rekonwalescencja, siedzenie w domu. Wynik 9 buław, rydwan, umiarkowanie: Powolne ale systematyczne zdrowienie? Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zdrowie przyjdzie z czasem? 10 pucharów -do 10 tygodni? Czy jednak nie ma nadziei?

2 Pytanie:
Czy będę zadowolona z efektów?

    6 mieczy || 2 miecze || słońce
Królowa mieczy || sąd ostateczny
                   8 mieczy

Z efektów będę raczej zadowolona, niewykluczona jeszcze wizyta lekarska.  Zostaną jeszcze jakieś zdrowotne ograniczenia? (8mieczy) związane po zabiegu, ograniczające mnie w czymś, ale ogólnie powinno być dobrze i powinnam być usatysfakcjonowana.

Wątek/temat oczywiście zweryfikuje. Coś można jeszcze dodać? W czymś się pomyliłam, albo interpretacja jest inna? Proszę o pomoc.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

4 miecze to również wyzdrowienie, a w 10 kielichach pokazuje się twoje doskonałe samopoczucie, więc tak. Wszystko co złe minie :)

Rydwan przy równowadze - dość szybko dojdziesz do siebie.

 

W 6 mieczy zostawisz za sobą chorobę, chyba się od niej odetniesz już na zawsze. Na początku będziesz miała różne wątpliwości, ale.potem wejdziesz w pełnię szczęścia. Będziesz bardzo zadowolona z efektów. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 


1 Pytanie:

Czy miną moje dolegliwości związane z operacją?

Głupiec || 4 miecze || 10 pucharów
       9 buław || Rydwan
           Umiarkowanie

Głupiec na początku rozkładu mówi o nowej sytuacji lub przyczynie tej sytuacji. Dalej jest rekonwalescencja w domu rodzinnym, widać lekki opór przed ruchem. Powolny i cierpliwy powrót do pełnej sprawności. Zdecydowanie trzeba wyhamować. 

2 Pytanie:
Czy będę zadowolona z efektów?

    6 mieczy || 2 miecze || słońce
Królowa mieczy || sąd ostateczny
                   8 mieczy

 

Powinnaś być zadowolona, większy opór możesz mieć w głowie i tym powinnaś się zając. Jeśli zaś chodzi o fizyczny aspekt będziesz zadowolona, aczkolwiek będzie lek przed nawrotem. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
17 godzin temu, BeMy napisał:


1 Pytanie:

Czy miną moje dolegliwości związane z operacją?

Głupiec || 4 miecze || 10 pucharów
       9 buław || Rydwan
           Umiarkowanie

 

Głupiec mówi, że miną, to nowy początek, ale trzeba zachować spokój (4 Mieczy) i odpoczywać w domu (10 Kielichów). Nie przeforsowywac się (9 Bulaw) i nie próbować udowadniać sobie jaka to jestem silna i już szybcikiem pędzić do obowiązków (Rydwan) :) dalej Umiarkowanie, które uważam, że mówi o tym, że powrócisz do równowagi :)

 

17 godzin temu, BeMy napisał:

2.Pytanie:
Czy będę zadowolona z efektów?

    6 mieczy || 2 miecze || słońce
Królowa mieczy || sąd ostateczny
                   8 mieczy

Tak na początku to myślę, że średnio 6 Mieczy oznacza tu operację, a 2 Mieczy niezdecydowanie, wahanie jakby ciężko Ci było samej się zdecydować czy jest lepiej, ale dalej masz Słońce, więc efekty będą widoczne i powinnaś być z nich bardzo zadowolona.

Dalej pokazują się wizyty kontrolne (Królowa Mieczy i Sąd Boży). Na samym końcu 8 Mieczy odczytywałabym jako stan permanentny, czyli efekt będzie trwały :)

  • Medal 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Lunaria napisał:

 

Głupiec mówi, że miną, to nowy początek, ale trzeba zachować spokój (4 Mieczy) i odpoczywać w domu (10 Kielichów). Nie przeforsowywac się (9 Bulaw) i nie próbować udowadniać sobie jaka to jestem silna i już szybcikiem pędzić do obowiązków (Rydwan) :) dalej Umiarkowanie, które uważam, że mówi o tym, że powrócisz do równowagi :)

 

Tak na początku to myślę, że średnio 6 Mieczy oznacza tu operację, a 2 Mieczy niezdecydowanie, wahanie jakby ciężko Ci było samej się zdecydować czy jest lepiej, ale dalej masz Słońce, więc efekty będą widoczne i powinnaś być z nich bardzo zadowolona.

Dalej pokazują się wizyty kontrolne (Królowa Mieczy i Sąd Boży). Na samym końcu 8 Mieczy odczytywałabym jako stan permanentny, czyli efekt będzie trwały :)

 Zapomniałam wcześniej napisać, ze ta operacja dotyczy oczu, a na moich kartach 2 i 8 mieczy, pani ma zasłonięte właśnie oczy. Bardzo ciekawa interpretacja 8 mieczy. No zobaczymy. Mam nadzieję, że w krótkim czasie zweryfikuję.

Edytowane przez BeMy
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

 

 


1 Pytanie:

Czy miną moje dolegliwości związane z operacją?

Głupiec || 4 miecze || 10 pucharów
       9 buław || Rydwan
           Umiarkowanie

Głupiec na początku rozkładu mówi o nowej sytuacji lub przyczynie tej sytuacji. Dalej jest rekonwalescencja w domu rodzinnym, widać lekki opór przed ruchem. Powolny i cierpliwy powrót do pełnej sprawności. Zdecydowanie trzeba wyhamować. 

2 Pytanie:
Czy będę zadowolona z efektów?

    6 mieczy || 2 miecze || słońce
Królowa mieczy || sąd ostateczny
                   8 mieczy

 

Powinnaś być zadowolona, większy opór możesz mieć w głowie i tym powinnaś się zając. Jeśli zaś chodzi o fizyczny aspekt będziesz zadowolona, aczkolwiek będzie lek przed nawrotem. 

Oj to ostatnie, tak.... ja już to wiem, że będę się bała nawrotu! Bardzo pasuje do mnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...