Jump to content

Wygląd do końca kwietnia

zakretka23

Recommended Posts

Mój wygląd do końca kwietnia 

Słońce Gwiazda Mag 

Specjalnie nie uda się wysmuklić bardziej ciała, jeśli już to pod koniec miesiaca. Będę  się rzucać w oczy, ale to chyba dzięki zadbanej cerze i burzy loków. Widoczne będą efekty moich rannych treningów.  

Edited by zakretka23
  • Super 3

Wow, będziesz wyglądała jak gwiazda, i roztaczała blask wszędzie. Słońce - mocna energia, będziesz przyciągała wzrok. Mag też zawsze jest w centrum uwagi. 

Będziesz bardzo atrakcyjna :serce1:

• Super 2
  • Ekspert
6 hours ago, zakretka23 said:

Słońce Gwiazda Mag 

Wygląd będzie powalać z nóg. Serio. Rozbłyśniesz na wiosnę i wzbudzisz zachwyt otoczenia. Rewelacyjne karty - jeśli wróżyłaś z całej talii to będzie to zdecydowana poprawa wizerunku która wpłynie tez na inne sfery Twojego życia :) 

• W punkt 1
  • Super 2
  • Moderator
6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Mój wygląd do końca kwietnia 

Słońce Gwiazda Mag 

Specjalnie nie uda się wysmuklić bardziej ciała, jeśli już to pod koniec miesiaca. Będę  się rzucać w oczy, ale to chyba dzięki zadbanej cerze i burzy loków. Widoczne będą efekty moich rannych treningów.  

Wiesz co... mi jak wychodzi Gwiazda w pytaniu o urodę, wygląd itp tp zawsze pokazuje to kobietę o jędrnym ciele, dość sporym biuście (takie C - D) ale nie za dużym. O bardzo klasycznej budowie czyli taką klepsydrę, zatem myślę, że Twój wygląd będzie do tego mocno zbliżony. Właściwie gwiazda to jest figura modelki. Słońce pali tłuszcz :) wytapia o tak lepiej :P a Mag to człowiek sprawny, zręczny i także smukły. Myślę, że ujędrnisz się :)

• W punkt 2
  • Super 2
1 minutę temu, Arbogast napisał:

Wiesz co... mi jak wychodzi Gwiazda w pytaniu o urodę, wygląd itp tp zawsze pokazuje to kobietę o jędrnym ciele, dość sporym biuście (takie C - D) ale nie za dużym. O bardzo klasycznej budowie czyli taką klepsydrę, zatem myślę, że Twój wygląd będzie do tego mocno zbliżony. Właściwie gwiazda to jest figura modelki. Słońce pali tłuszcz :) wytapia o tak lepiej :P a Mag to człowiek sprawny, zręczny i także smukły. Myślę, że ujędrnisz się :)

Czyli opłaca się wstawać codziennie wcześniej by poćwiczyć ;)

• W punkt 2
  • Super 1
  • 2 weeks later...

Na pewno będziesz tryskać energia o czym mówi słońce. M  Zgrabnie, zmysłowo, mag chyba jest szczupły, ake ma też narzędzia może to twoje przyrządy do ćwiczeń i sportowa sylwetka. 

• Super 2