Skocz do zawartości

Wygląd do końca kwietnia


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wygląd do końca kwietnia 

 

Słońce Gwiazda Mag 

 

Specjalnie nie uda się wysmuklić bardziej ciała, jeśli już to pod koniec miesiaca. Będę  się rzucać w oczy, ale to chyba dzięki zadbanej cerze i burzy loków. Widoczne będą efekty moich rannych treningów.  

Edytowane przez zakretka23
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 hours ago, zakretka23 said:

Słońce Gwiazda Mag 

Wygląd będzie powalać z nóg. Serio. Rozbłyśniesz na wiosnę i wzbudzisz zachwyt otoczenia. Rewelacyjne karty - jeśli wróżyłaś z całej talii to będzie to zdecydowana poprawa wizerunku która wpłynie tez na inne sfery Twojego życia :) 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Mój wygląd do końca kwietnia 

 

Słońce Gwiazda Mag 

 

Specjalnie nie uda się wysmuklić bardziej ciała, jeśli już to pod koniec miesiaca. Będę  się rzucać w oczy, ale to chyba dzięki zadbanej cerze i burzy loków. Widoczne będą efekty moich rannych treningów.  

Wiesz co... mi jak wychodzi Gwiazda w pytaniu o urodę, wygląd itp tp zawsze pokazuje to kobietę o jędrnym ciele, dość sporym biuście (takie C - D) ale nie za dużym. O bardzo klasycznej budowie czyli taką klepsydrę, zatem myślę, że Twój wygląd będzie do tego mocno zbliżony. Właściwie gwiazda to jest figura modelki. Słońce pali tłuszcz :) wytapia o tak lepiej :P a Mag to człowiek sprawny, zręczny i także smukły. Myślę, że ujędrnisz się :)

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arbogast napisał:

Wiesz co... mi jak wychodzi Gwiazda w pytaniu o urodę, wygląd itp tp zawsze pokazuje to kobietę o jędrnym ciele, dość sporym biuście (takie C - D) ale nie za dużym. O bardzo klasycznej budowie czyli taką klepsydrę, zatem myślę, że Twój wygląd będzie do tego mocno zbliżony. Właściwie gwiazda to jest figura modelki. Słońce pali tłuszcz :) wytapia o tak lepiej :P a Mag to człowiek sprawny, zręczny i także smukły. Myślę, że ujędrnisz się :)

Czyli opłaca się wstawać codziennie wcześniej by poćwiczyć ;)

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...