Skocz do zawartości

korki językowe


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zapisałem się na lekcje jezykowe, żeby doskonalic jezyk, akcent itp

zajęcia prowadzi młoda studentka

Jaki będzie dla mnie efekt tych korepetycji, czy poprawię swój jezyk?

 

9 pucharów - as denarów as pucharów

 

Mało uczelniane te karty, tarot dość przewrotnie mi na to odpowiedział, ale 9 pucharów jest kartą chwalenia się, marketingu, zatem na pewno oznacza swobodną konwersację, taką na luzie, as denarów jest mimo wszystko kartą postępu, inwestycji, a na końcu as pucharów kartą zadowolenia (oby się smerf nie zakochał w korepetytorce :D )

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minutes ago, Arbogast said:

9 pucharów - as denarów as pucharów

Dosyć wesołe te karty by nie powiedzieć flirciarskie ;) 

Nie ma mieczy...co by tu mogły naukę oznaczać...

Spytales o efekt wiec na pewno poprawi Ci to chwilowo nastrój, może atmosfera na zajęciach będzie dość swobodna i przyjemna co poprawi Ci humor, wprawi w dobry nastrój. 
As Denarów może dać czemuś początek( może po korepetycje dadzą Ci pomysł by zapisać się na poważniejszy kurs), na pewno wzbogacisz się o nowy zasób wiedzy. 
As kielichów to miłe chwile we dwoje radujące serce :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Arbogast napisał:

Zapisałem się na lekcje jezykowe, żeby doskonalic jezyk, akcent itp

zajęcia prowadzi młoda studentka

Jaki będzie dla mnie efekt tych korepetycji, czy poprawię swój jezyk?

 

9 pucharów - as denarów as pucharów

 

Mało uczelniane te karty, tarot dość przewrotnie mi na to odpowiedział, ale 9 pucharów jest kartą chwalenia się, marketingu, zatem na pewno oznacza swobodną konwersację, taką na luzie, as denarów jest mimo wszystko kartą postępu, inwestycji, a na końcu as pucharów kartą zadowolenia (oby się smerf nie zakochał w korepetytorce :D )

Stricte kart zmiany tudzież poprawy na lepsze nie widzę, natomiast zadowolenie takie ot siądę se i usmiechnę do losu na łut dobrej monety  - czyli jakby nie chciał będzie dobrze - kontent mr. Smerfa.   

 

Powodzenia z połamaniem  języka - ale nie wytrzeszcz oka na korepetytorce i języka też!:tak::oklaski:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

9 pucharów - jakieś umiejętności już masz, ale brakuje czegoś przez co udajesz się na to szkolenie

As denarów - na kursie będziesz miał szansę, aby nauczyć się nowych rzeczy i podnieść poziom

As kielichów - zaznacza się tu twoje zadowolenie z kursu

Tak jak pisali wcześniej, nie nauczysz się wszystkiego co chciałeś, ale jest szansa na rozwój i z kursu wyjdziesz bardzo zadowolony 

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Jestem po dwóch zajęciach i mam mieszane uczucia, osoba prowadząca mało profesjonalna jest. takie trochę sztampowe odbębnienie zajęć, nie to o co mi chodziło

Zatem ta 9 pucharów to chyba taka bardzo luźna by nie rzec niepoważna atmosfera, as denarów... jakąś wartość to mimo wszystko wnosi. As pucharów, no pani jest sympatyczna , ale kurcze to nie jest to co się po tych korkach spodziewałem, wiec raczej będę zmieniał.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Arbogast napisał:

Jestem po dwóch zajęciach i mam mieszane uczucia, osoba prowadząca mało profesjonalna jest. takie trochę sztampowe odbębnienie zajęć, nie to o co mi chodziło

Zatem ta 9 pucharów to chyba taka bardzo luźna by nie rzec niepoważna atmosfera, as denarów... jakąś wartość to mimo wszystko wnosi. As pucharów, no pani jest sympatyczna , ale kurcze to nie jest to co się po tych korkach spodziewałem, wiec raczej będę zmieniał.

Czyli szanowny mistrzu, zadowolenie o jakie pytałeś w poście, jakoweś jest ale li tylko w aspekcie sympatogennym, ale jeżeli chodzi o zadowolenie z samej nauki - tutaj nie bardzo.:mysli::wink:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Arbogast napisał:

Jestem po dwóch zajęciach i mam mieszane uczucia, osoba prowadząca mało profesjonalna jest. takie trochę sztampowe odbębnienie zajęć, nie to o co mi chodziło

Zatem ta 9 pucharów to chyba taka bardzo luźna by nie rzec niepoważna atmosfera, as denarów... jakąś wartość to mimo wszystko wnosi. As pucharów, no pani jest sympatyczna , ale kurcze to nie jest to co się po tych korkach spodziewałem, wiec raczej będę zmieniał.

Taka dygresja w postfactum - ten as denarów, mógł też mówić o Twoim exit i szukaniu nowych mozliwości.  

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2021 o 21:19, Arbogast napisał:

Zapisałem się na lekcje jezykowe, żeby doskonalic jezyk, akcent itp

zajęcia prowadzi młoda studentka

Jaki będzie dla mnie efekt tych korepetycji, czy poprawię swój jezyk?

 

9 pucharów - as denarów as pucharów

 

Mało uczelniane te karty, tarot dość przewrotnie mi na to odpowiedział, ale 9 pucharów jest kartą chwalenia się, marketingu, zatem na pewno oznacza swobodną konwersację, taką na luzie, as denarów jest mimo wszystko kartą postępu, inwestycji, a na końcu as pucharów kartą zadowolenia (oby się smerf nie zakochał w korepetytorce :D )

Chciałam własnie napisac po kartach, że tam chyba uczniowi w głowie Pani nauczyciel, a nie język :)

Efekt - znakomity, poprawisz się, ale uwaga, w 9 pucharów możesz stwierdzić, że już wystarczy, że umiesz już wszystko. ( pucharów to dla mnie czasem karta pychy.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2021 o 21:19, Arbogast napisał:

Jaki będzie dla mnie efekt tych korepetycji, czy poprawię swój jezyk?

 

9 pucharów - as denarów as pucharów

:) Chyba warto było zadać tylko pytanie "czy poprawię swój język?" ;)

Faktycznie mało uczelniane, ale w sumie pozytywne. Może pokochasz ten język? Zauroczysz się nim. :) :lol:

Na pewno lepiej się poczujesz i stworzysz jakieś podwaliny... coś więc zapamiętać też powinieneś.

 

Powodzenia :kwiatek:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze została. 9 Kielichów może to miła atmosfera. Dalej masz karty, które mogą świadczyć, że otworzą się jakieś nowe możliwości przed Tobą. Może nawet szansa na większe zarobki w przyszłości? ( As Denarów).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Moderator

Weryfikacja

 

Wiele sie z tego nie nauczyłem, zrezygnowałem, bo współpraca z korepetytorką nie spełniała moich oczekiwań. Jeśli mam być szczery to nie wiem co te karty pokazały. Bo efekt był żaden... kasa wywalona w błoto. Zamiast asa denarów powinna być tu 5 denarów. Chyba karty nie chciały odpowiedzieć na to pytanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...