Jump to content

Czy jutro dojdzie do spotkania z notariuszem? ZWERYFIKOWANE


Priestess

Recommended Posts

 • Maestro

Mam jutro zaplanowane ważne spotkanie u notariusza. Spotkanie było już wielokrotnie odwlekane przez drugą stronę i zastanawiam się, czy tym razem dojdzie do skutku.

 

10 monet, paź mieczy, 5 buław

 

10 monet by wskazywała na powodzenie planu. Kim jest tutaj paź? Młodym aplikantem reprezentującym kancelarię czy może moimi wahaniami? W 5 buław rozumiem, że albo na samym spotkaniu będzie gorąco, może w pędzie? Albo wkurzę się kolejnym odwlekaniem sprawy? 

Pomożecie?

 • Super 2
Link to comment

Myślę, że dojdzie do spotkania (10 denarów - spełnienie), ale coś pójdzie nie po myśli, np. będziecie musieli dłużej poczekać w poczekalni, bo będzie jakaś obsuwa i dużo ludzi (5 buław). Informacje będzie wam w międzyczasie przekazywał jakiś młody pracownik tej kancelarii (sekretarka, recepcjonista, stażysta).

 • Like 1
 • W punkt 1
Link to comment
 • Moderator
59 minut temu, Priestess napisał:

10 monet, paź mieczy, 5 buław

Hmmm... niby ta 10 Denarów powinna mówić o spełnieniu i zadowoleniu, ale tak myślę, że to było już wielokrotnie przesuwane na inny termin, to tym razem też tak może być... co spowoduje Twoją złość, może jakoś późno się o tym dowiesz i powiesz dosadnie co o tym myślisz 

 • Like 1
Link to comment
Guest Kaliaa

Moim zdaniem dojdzie.Może być lekkie poddenerwowanie w tych 5 buławach.Paź mieczy będzie wg rozmowa z inteligentnym facetem,chłodna,formalna na temat.Może jakieś aspekty prawne cię wkurzą np.,nie wiem.10 denarów jest pozytywna.

Link to comment

110Monet może wskazywac też na sprawy związane z domem/mieszkaniem/majątkiem. Więc jeśli o to Chodziaż to wydaje mi się ze tak. Jeszcze mi przyszło do głowy ze już N  samym spotkaniu może sie okazać coś nie tak.

Edited by Wildwood
 • Like 1
Link to comment
 • Maestro

Rety, już chodzę nakręcona w złości na tego gościa xD niech mi tylko spróbuje odwołać!!!! Wrrrrr :D jutro zweryfikuję (albo jeszcze dziś).

 • Like 1
Link to comment
Guest Hopefull
On 4/13/2021 at 11:27 AM, Priestess said:

 

10 monet, paź mieczy, 5 buław

Też mi się wydaje że dojdzie..paz mieczy to raczej Ty...jak się z nim spotkasz to będziesz miała z tylu głowy też wszystkie spory, przeszkody i problemy które sprawiły że poprzednie spotkania były odwołane i będziesz chciała mu to wygarnać ale zakładam że tego raczej nie zrobisz. 

Link to comment
 • Ismer changed the title to Czy jutro dojdzie do spotkania z notariuszem? ZWERYFIKOWANE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...