Skocz do zawartości

Rozwój relacji ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ktoś do mnie napisał na portalu randkowym, chwilę gadaliśmy i nawet się przenieśliśmy na fejsa. Dopiero jak obczaiłem profil i zobaczyłem zdjęcia z bliska to się skapnałem kto to, gdybym wcześniej widział to chyba bym nie odpisał.

Ze 2 lata temu kogoś poznałem na portalu randkowym. I tak co jakiś czas pisaliśmy, ale za każdym razem kontakt się urywał, bo zostawałem olewany i nie odpisywała mi na wiadomość. I tak ze 4 razy. 

Teraz już nie wiedziałem czego się spodziewać

 

Zapytałem o rozwój relacji?

Gwiazda, Wieża, 2 kielichów, (potem dociągnięte 10 denarów, już po podliczeniu podsumowania)

 

Może zanim zinterpretuje dopisze. Dziś się spisaliśmy i jak zobaczyłem kto to stwierdziłem, że nie będę się bawił kolejny raz w kotka i myszkę i zapytam wprost w jakim celu pisze. Przed chwilą dostałem odpowiedź, że chętnie się pozna na żywo i zaprasza do swojego miasta na spacer. Ehh, już nwm co mam myśleć...

 

Ale interpretacja:

Całkiem średnio to widzę. Wieża przy Gwieździe może pokazywać, że moje wyobrażenia runą i nie wszystko będzie wyglądało tak jak sobie wyobrażam. Ale potem jest 2 kielichów, która mówi o zakochaniu. Początku relacji, więc sam nwm. I te 10 denarów? Wskazuje na jakąś stabilną relacje. 

Jak myślicie?

 

 

Odnośnik do komentarza

Karty kartami a na to spotkanie bym poszła.Bez kart Ci powiem,że rzadko z czegoś takiego wychodzi coś trwałego- no i masz tą Wieżę.Chociaż ja uważam,że karty po prostu pokazały,że może dojść do w miarę fajnego spotkania.2 kielichy to może być spotkanie,gwiazda całkiem przyjemne.Może kilka spotkań,nie wiem.Wieża raczej mówi,że nic trwałego.

Odnośnik do komentarza

Gwiazda to Twoje nadzieje i wyobrażenia na jej temat. Wieża to gwałtowna zmiana sytuacji - dojdzie do rozmowy/rozmów, które zmienią charakter relacji i wasze wzajemne postrzeganie. W 2 kielichów widzę romantyczne spotkania. Dociągnięte 10 monet, mówi o szansie na stabilną relację. Według mnie są to karty pozytywne. Może dowiesz się, dlaczego dziewczyna wcześniej nie odpisywała (Wieża), ale dojdziecie do porozumienia (2 kielichy).

 

Życzę powodzenia!

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Anastazja979 napisał:

Gwiazda to Twoje nadzieje i wyobrażenia na jej temat. Wieża to gwałtowna zmiana sytuacji - dojdzie do rozmowy/rozmów, które zmienią charakter relacji i wasze wzajemne postrzeganie. W 2 kielichów widzę romantyczne spotkania. Dociągnięte 10 monet, mówi o szansie na stabilną relację. Według mnie są to karty pozytywne. Może dowiesz się, dlaczego dziewczyna wcześniej nie odpisywała (Wieża), ale dojdziecie do porozumienia (2 kielichy).

 

Życzę powodzenia!

Nie odpisywała,bo to był portal randkowy,a na takich portalach ludzie piszą z kilkoma osobami na raz i można nie nadążyć.Ja np.już nigdy więcej nosa nie wsadzę na żaden portal randkowy.

Odnośnik do komentarza

To prawda, że na portalach można spotkać na prawdę dziwnych ludzi. Mam wrażenie, że tam są po prostu z nudów i są tak niezdecydowani czego szukają...

Dziękuję wszystkim

Powiem wam, że właśnie karty jakby dobre, ale wewnętrzne przeczucie niezbyt. Taki konflikt tego co widze z tym co czuje.  Może to przez to, że już sie znamy i wiem jak wychodziło wczesniej...

Ale na spotkanie pójdę, oczywiście jeśli dojdzie i tej drugiej stronie się nie odwidzi...

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z interpretacją Anastazji no i z podsumowania bez doliczenia 10 denarów mag, a z tą kartą świat(mam nadzieję, że dobrze to liczę :P ) , także tutaj malują się duże szanse kreowania tego, czego się chce, tylko trzeba otworzyć się na nowe.
Nawet bez kart uważam, że warto skorzystać z propozycji, dowiedzieć się co panią kierowało odzywając się po raz kolejny. Sama byłam osobą znikającą z portali, tak jak piszesz niezdecydowaną czego szukam. Pani może również nie była przekonana, ale chyba mocno utkwiłeś jej w głowie, jeśli ma odwagę tak wracać. Podejdź na spokojnie do sytuacji z pewnym dystansem i nastawieniem na luzie, niech się zadzieje co ma się zadziać, jeśli kobietka znowu się wycofa to będziesz miał jasną sytuacje, ale warto dać szanse, żeby potem nie żałować, że się nie spróbowało poznać jej w realu i zrozumieć drugiej strony :) 

Edytowane przez Xadfgh
  • O.K 1
  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze liczysz, mi też wyszedł Mag i z 10 denarów Świat. 

Oczywiście, że się spotkam i dam szanse, bo mi też się podoba i dobrze się pisało. Mam nadzieję, że coś wyjdzie.

Dziękuję wszystkim bardzo :)

 

Edytowane przez nastek96
  • O.K 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Ale  karta gwiazdy czasem też mówi,że spotkanie danej osoby jest przeznaczone.To może być np.jakaś bratnia dusza lub bliźniaczy płomień.To nie oznacza,że już być z tego związek,nie musi.Po prostu spotkanie ma mieć miejsce aby coś zmienić w nas.2 kielichy też mogą pokazać bratnią duszę.Przynajmniej z tego,co ja wiem,a się uczę tarota.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, nastek96 napisał:

Zapytałem o rozwój relacji?

Gwiazda, Wieża, 2 kielichów, (potem dociągnięte 10 denarów, już po podliczeniu podsumowania)


Poszłabym. Serio, nawet jeśli jest w tym wszystkim Wieża, to Gwiazda Cię chroni. Wręcz bym powiedziała, że Wieża zburzy wątpliwości. Jedź, spotkaj się. Nic Ci nie szkodzi :) Ludzie się zmieniają, dwa lata to kupa czasu :)

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z nią w ciągu tych dwóch lat i tak się stykaliśmy i rozstawaliśmy.

Ta Wieża właśnie mi najwięcej problemów zrobiła. Może tak jak mówisz to zburzenie wątpliwości. 

Jeśli się uda to na pewno pojadę na spotkanie.

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

A tak abstrahując już od kart, radzicie znów tak jak dawniej pisać, zagadywać, starać się itd. Czy raczej spuścić z tonu i bardziej czekać na posunięcia tej drugiej osoby?

Bądź mężczyzną,zejdź na ziemię i doprowadź do spotkania.Żebyś nie przegapił życia pisząc o niczym.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, nastek96 napisał:

Nie błądzę w chmurach, jestem na ziemii :yes:

Do spotkania dojdzie, już dwie strony wyraziły chęć. Ale nie o to pytałem. 

Staraj się i zagaduj, ale jak zauważysz, że ona znowu zaczyna Cię olewać, to odpuść...

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, nastek96 napisał:

No, postaram się ten ostatni raz, 

Choć nasza częstotliwość rozmowy to 2-3 wiadomości dziennie, czarno to widzę...

Ja się znowu gdzieś wtrącę nietarotowo xD (chociaż wątki lubię bardzo czytać bo się uczę :) ) Nie wiem co to za osoba, ale bywają takie, które nie lubią w komunikację internetową, nawet jeśli to robią. I może stąd ta propozycja spotkania, bo dziewczyna wie że na odległość po prostu nie da rady, to nie jest jej żywioł, a jest rzeczywiście zainteresowana :) także nie martwiłabym się aż tak tym, że mało pisze.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, martynamarzena napisał:

Ja się znowu gdzieś wtrącę nietarotowo xD (chociaż wątki lubię bardzo czytać bo się uczę :) ) Nie wiem co to za osoba, ale bywają takie, które nie lubią w komunikację internetową, nawet jeśli to robią. I może stąd ta propozycja spotkania, bo dziewczyna wie że na odległość po prostu nie da rady, to nie jest jej żywioł, a jest rzeczywiście zainteresowana :) także nie martwiłabym się aż tak tym, że mało pisze.

Zgadzam się @ martynamarzena Dla wielu ludzi liczą się przede wszystkim realne kontakty.Wymiana wiadomości do niczego nie prowadzi.Dlatego bardzo często takie kontakty szybko się urywają.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, nastek96 napisał:

Propozycja wyszła ode mnie i wtedy dostałem informację zwrotna z zaproszeniem do miasta. 

Ale w sumie w razie czego można jeszcze zaproponować rozmowę przez telefon. 

A, bo tak zrozumiałam jakoś że od niej, może źle przeczytałam. To trochę inna sprawa, ale tak czy siak myślę że warto wziąć, że tak powiem brzydko, "sprawy za ryj", ustalić konkret i obczaić co jest grane :)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 4/13/2021 at 2:56 PM, nastek96 said:

Zapytałem o rozwój relacji?

Gwiazda, Wieża, 2 kielichów, (potem dociągnięte 10 denarów, już po podliczeniu podsumowania)

  
 

Ja z kolei spotkałam się, że Gwiazda mimo, że karta pomyślna i ochronna to opóźnia sprawy. Realizacja w zapytywanym temacie odbywa się w mocno przesuniętym w czasie terminie. No i może faktycznie jest to przeznaczenie przy czym czekające na ten właściwy moment. A ten moment może być i o 2 lata przesunięty...

Wieża mówi o gwałtownym zwrocie akcji - skoro przyzwyczaiłeś  się, że ona ciagle odwołuje te randki a Ty za nią gonisz to może w końcu Cię zaskoczy i się pojawi w wyznaczonym terminie :) 

2 Kielichy to miła sytuacja, dwoje ludzi, współpraca. Skoro ta karta pojawia się po Wieży to stawiam, że zaskoczy Cię randka i to w pozytywnym znaczeniu tego słowa. 
Zdaję się na Was - skoro sumowaliście karty i bez 10 jest Mag - dla mnie karta jak najbardziej romansowa. Człowiek dopina swego wszelkimi metodami :D    

Edytowane przez Gringe
  • Super 4
Odnośnik do komentarza

Ooo nie spotkałem się jeszcze że znaczeniem Gwiazdy jako opóźnienia. 

Nwm, czy jest tu przeznaczenie, jakoś brakuje mi do tego Sądu, Koła Fortuny. 

Mam nadzieję, że będzie bardzo miło, w końcu czekałem 2 lata :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
36 minutes ago, nastek96 said:

Ooo nie spotkałem się jeszcze że znaczeniem Gwiazdy jako opóźnienia. 

Nwm, czy jest tu przeznaczenie, jakoś brakuje mi do tego Sądu, Koła Fortuny. 

Mam nadzieję, że będzie bardzo miło, w końcu czekałem 2 lata :D

Tak, i to tu na forum dziewczyny mi pomogły ze znaczeniem tej karty. Wychodziła mi w różnych rozkładach i niekoniecznie realizacja była taka super jak to zwykle piszą. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Ooo nie spotkałem się jeszcze że znaczeniem Gwiazdy jako opóźnienia. 

Nwm, czy jest tu przeznaczenie, jakoś brakuje mi do tego Sądu, Koła Fortuny. 

Mam nadzieję, że będzie bardzo miło, w końcu czekałem 2 lata :D

Konkrety, sprawa postawiona jasno. My kobiety, także lubimy wiedzieć na czym stoimy. A jak Cię oleje to masz wycieczkę, zawsze to jakaś odmiana. 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2021 o 15:56, nastek96 napisał:

Dziś ktoś do mnie napisał na portalu randkowym, chwilę gadaliśmy i nawet się przenieśliśmy na fejsa. Dopiero jak obczaiłem profil i zobaczyłem zdjęcia z bliska to się skapnałem kto to, gdybym wcześniej widział to chyba bym nie odpisał.

Ze 2 lata temu kogoś poznałem na portalu randkowym. I tak co jakiś czas pisaliśmy, ale za każdym razem kontakt się urywał, bo zostawałem olewany i nie odpisywała mi na wiadomość. I tak ze 4 razy. 

Teraz już nie wiedziałem czego się spodziewać

 

Zapytałem o rozwój relacji?

Gwiazda, Wieża, 2 kielichów, (potem dociągnięte 10 denarów, już po podliczeniu podsumowania)

 

Może zanim zinterpretuje dopisze. Dziś się spisaliśmy i jak zobaczyłem kto to stwierdziłem, że nie będę się bawił kolejny raz w kotka i myszkę i zapytam wprost w jakim celu pisze. Przed chwilą dostałem odpowiedź, że chętnie się pozna na żywo i zaprasza do swojego miasta na spacer. Ehh, już nwm co mam myśleć...

 

Ale interpretacja:

Całkiem średnio to widzę. Wieża przy Gwieździe może pokazywać, że moje wyobrażenia runą i nie wszystko będzie wyglądało tak jak sobie wyobrażam. Ale potem jest 2 kielichów, która mówi o zakochaniu. Początku relacji, więc sam nwm. I te 10 denarów? Wskazuje na jakąś stabilną relacje. 

Jak myślicie?

Hmmm... pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to odwrócona kolejność - bo zgodnie z porządkiem WA - najpierw jest Wieża, która się wali, a potem dobroczynna Gwiazda, która głaszcze po główce siedzącego na zgliszczach <- to tak obrazowo ;)

W rozkładzie jednak wyszło na odwrót - co może podpowiadać, że znajomość, która miała szansę na fajny rozwój (Gwiazda), była "budowana na złych fundamentach" (Wieża) <- patrz: zachowanie znajomej, które opisujesz w postach...

2 Kielichów może podpowiadać, że się spotkacie i może to być spotkanie, kiedy sobie tak "od serca" pogadacie i oboje będziecie zadowoleni.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też się nad tym zastanawiałem, że jest tendencja malejąca. 

Spotkałem się ze stwierdzeniem, że jeśli karta jest w kolejności wzrastającej o 1 to oznacza to samo co karta poprzednia, czyli 

As mieczy + 2 mieczy to dwa asy mieczy

Ale nwm co w kolejności malejącej. 

 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 4/13/2021 at 2:56 PM, nastek96 said:

Gwiazda, Wieża, 2 kielichów, (potem dociągnięte 10 denarów, już po podliczeniu podsumowania

Dziewczyny dobrze ci piszą więc ich słuchaj  ;) . Gwiazda- to mogą być na początek tylko nadzieję i kontakty na odległość. To uważam piękna karta na relacje. Często ja widziałam w rozkładach osób które później brały ślub. Wieża nie słynie z niczego przyjemnego ale to również wysokie budynki więc pomyślałam że trzeba będzie sobie trochę życie pozmieniać albo życie zrobi to za was i może będzie przeprowadzka. 2 pucharów to faktycznie bratnie dusze a 10 denarow to stała rodzina..nie pytałeś o czas na rozwój relacji a więc karty mogły pokazać całościowo co może was czekać razem na przyszlosc. 

Odnośnik do komentarza

O proszę, jedna wróżka mi wywróżyła ślub i dała dokładną datę z kosmogramu, ale to za 3 lata dopiero :D

Przeprowadzkę planuje po wakacjach, ale w inne miejsce niż tam gdzie jadę. Ale kto wie, może zmienię plany.

Nwm, czy tarot pokazał aż tak odległą przyszłość. Nie określiłem ram czasowych, ale chyba nie zaglądałem aż tak daleko w przyszłość. 

Do tej pory zaglądałem najdalej w 4 lata wprzód i się sprawdziło wszystko. 

 

Dziękuję wszystkim za tyle pomocy w interpretacji :D

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza

Częściowa weryfikacja:

Umówiłem się na spotkanie na dziś. Samo umawianie ciężko szło, bo tu jej nie pasuje, potem coś nie odpisywała, ale się udało. 

Niestety do spotkania nie doszło i dziś już nie dojdzie. Pani po napisaniu w sobotę jaki dzień jej pasuje przestała odpisywać, mimo że online była wiele razy.

Gwiazda + Wieża pokazuje tu zburzenie wszelkich nadziei. Na początku sam nie wierzyłem, że się spotkamy i patrzyłem na to z dystansem. Ale potem jednak bardzo liczyłem na to spotkanie i miałem nadzieję, że w końcu się poznamy. Pani mnie olała, jak wspomniałem nie pierwszy raz. 

Weryfikacja częściowa, ponieważ nwm jeszcze co to ta 2 kielichów. 

Zapytałem kart, czy się odezwie:

6 mieczy(dociągnięte Sprawiedliwość)

Wygląda na to, że się odezwie z wyjaśnieniem, albo jak już się namyśli.

Dlatego nwm, czy ta 2 kielichów to będzie jakaś kontynuacja, czy to zburzenie wszelkich nadziei na jakąś relacje i związek. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Częściowa weryfikacja:

Umówiłem się na spotkanie na dziś. Samo umawianie ciężko szło, bo tu jej nie pasuje, potem coś nie odpisywała, ale się udało. 

Niestety do spotkania nie doszło i dziś już nie dojdzie. Pani po napisaniu w sobotę jaki dzień jej pasuje przestała odpisywać, mimo że online była wiele razy.

Gwiazda + Wieża pokazuje tu zburzenie wszelkich nadziei. Na początku sam nie wierzyłem, że się spotkamy i patrzyłem na to z dystansem. Ale potem jednak bardzo liczyłem na to spotkanie i miałem nadzieję, że w końcu się poznamy. Pani mnie olała, jak wspomniałem nie pierwszy raz. 

Weryfikacja częściowa, ponieważ nwm jeszcze co to ta 2 kielichów. 

Zapytałem kart, czy się odezwie:

6 mieczy(dociągnięte Sprawiedliwość)

Wygląda na to, że się odezwie z wyjaśnieniem, albo jak już się namyśli.

Dlatego nwm, czy ta 2 kielichów to będzie jakaś kontynuacja, czy to zburzenie wszelkich nadziei na jakąś relacje i związek. 

6 mieczy nie musi oznaczać odezwania się.Może też pokazywać oddalenie.Ostatecznie możesz jej zapytać.W każdym razie dla mnie to dziecinada z jej strony.

Odnośnik do komentarza

Dużo czytałem o kartach kontaktu i wiele wróżek podając takie karty podaje właśnie 6 mieczy, mi też się pozytywnie kojarzy. Ale wypadła mi pierwszy raz, więc faktycznie może się okazać, że kontaktu nie będzie. 

Nwm czy zapytam, bo pewnie nie odpowie, ale na pewno chciałbym napisać i jakoś zakończyć, bo nie lubię takich zostawionych spraw. Ale z tym jeszcze poczekam. Może sama się odezwie

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Masz rację poczekaj może się odezwie jeszcze i jakieś wytłumaczenie znajdzie.Różnie też bywa może trochę stchórzyła przed spotkaniem z neta.Nie wiesz ile takich spotkań miała.Może wcale albo niewiele.

Odnośnik do komentarza

Pani zachowuje się niedojrzale i trochę moim zdaniem bezczelnie umawiając się, a potem znikając w trakcie dogadywania. Jak najbardziej rozumiem Twoją potrzebę zakańczania spraw, dlatego ja będąc na Twoim miejscu i mając cierpliwość poczekałabym dwa dni na jej ruch, jeśli do niego nie dojdzie to sama bym zakończyła tą sytuacje stawiając na szacunek do siebie i swojego czasu :) Dałeś X czas i kilka szans; moim zdaniem zrobiłeś wszystko co mogłeś. ( ale oczywiście decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie co z tą relacją począć!)

Co do kart kontaktowych to sprawdzone mam również 8 buław, giermek buław, świat i 6 denarów (jako otrzymanie wiadomości) ;p

  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza

Strach przed spotkaniem jest jak najbardziej zrozumiały, ale to zawsze można napisać/zakomunikować drugiej stronie albo nawet znaleźć jakąś wymówkę, ale nie zostawiać kogoś na takim poczekaniu z emocjami ;//

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza

Też uważam, że jakby się przestraszyła to mogłaby zmyślić, że jest chora, albo musi wyjechać w rodzinnych sprawach.

Dam jej trochę czasu, jeszcze wierzę w ludzi i daje drugą szansę(a czasem i szósta, ósmą :D).

Wydaje mi się, że wszystkie pazie mówią o kontakcie, także rycerze. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2021 o 00:00, nastek96 napisał:

Też się nad tym zastanawiałem, że jest tendencja malejąca. 

Spotkałem się ze stwierdzeniem, że jeśli karta jest w kolejności wzrastającej o 1 to oznacza to samo co karta poprzednia, czyli 

As mieczy + 2 mieczy to dwa asy mieczy

Ale nwm co w kolejności malejącej. 

 

O - nie słyszałam o takiej metodzie (wzrastającej) - na chwilę obecną średnio mi to leży (bo jak się dana karta pojawiła, to po coś się pojawiła i nie zmieniam jej znaczenia) ale przyjrzę się w moich rozkładach, bo może coś w tym być. Do tej pory raczej patrzyłam na to w ten sposób, że jak karty układają się po kolei, nazwijmy to "wzrastająco" - to coś ma swój tok taki właśnie "do przodu", taki uporządkowany na zasadzie "wszystko po kolei", a jak malejąco, to znaczy, że trzeba zrobić krok do tyłu - szczególnie przy WA - tak jakbyśmy czegoś nie przerobili, więc sytuacja wymusi na nas krok do tyłu, żeby lekcję odrobić - choć myślę, że to się bardziej sprawdzi przy ogólnych, dużych rozkładach, niż krótkich, w których chcemy uzyskać szybką odpowiedź na zadanie pytanie.

 

7 godzin temu, nastek96 napisał:

Gwiazda + Wieża pokazuje tu zburzenie wszelkich nadziei.

No i tu zgodzę się z interpretacją. Nie pomyślałam o takiej ale jest w punkt...

Zgodnie z zasadą, że WA są najważniejsze w rozkładzie a MA pokazują sytuacje z życia codziennego - można by zinterpretować w taki sposób: zburzenie (Wieża) nadziei (Gwiazda) dotyczących spotkania/randki (2 Kielichów)...

Jeśli jeszcze całkowicie jej nie skreśliłeś, to można byłoby zrobić krótki rozkład na 3 karty - co powoduje, że zachowuje się w taki sposób...

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli ta metoda się sprawdzi to daj znać, to będzie przydatna informacja. 

 

Robiłem już rozkład wczoraj, czy ma ochotę się spotkać (10 mieczy, Rydwan, 10 denarów). Raczej nie ma. Dużo sie u niej dzieje i jest jej komfortowo jak jest, albo poświęca czas rodzinie. 

Jeszcze dam te dwa dni, żeby zobaczyć czy się odezwie, wtedy się wyjaśni co oznacza 2 pucharów i 19 monet.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Jeśli ta metoda się sprawdzi to daj znać, to będzie przydatna informacja. 

 

Robiłem już rozkład wczoraj, czy ma ochotę się spotkać (10 mieczy, Rydwan, 10 denarów). Raczej nie ma. Dużo sie u niej dzieje i jest jej komfortowo jak jest, albo poświęca czas rodzinie. 

Jeszcze dam te dwa dni, żeby zobaczyć czy się odezwie, wtedy się wyjaśni co oznacza 2 pucharów i 19 monet.

Z tych dodatkowych kart wynika, że się raczej nie odezwie, w Rydwanie się relacja rozjechała, a wraz z nią kontakt. 

Z kolei 2 puchary i 6 mieczy z pierwszego rozkładu  mogą znaczyć o Twojej akceptacji i pogodzeniu się z tym story i odpłynięciu w swoją stronę, i nic z tego nie będzie, gdyż Gwiazda i Wieża  (w końcu AW silniejsze od AM) rozpirzyły nadzieję  etc.

 

 

Panna zachowała się jak smarkula  - żenująca.....

Edytowane przez adamandium
korekta
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza

Też, mi się tak wydaje, że to już koniec. Ale jeszcze poczekam zanim napiszę.

A co do jej zachowania, to wcześniej zachowała się podobnie, nie mogłem się niczego innego spodziewać. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Chłopie, już poza kartami - Nic nie pisz, nic nie wyjaśniaj. I wiesz co? Nie odzywaj się, jak napisze. Kobieta pokazała zerowy szacunek do Ciebie. Nie kładź kart, nie ma sensu. Moim zdaniem jednak jasno pokazane zostało jak jej zależy na Tobie.  

 

Edit: to typ osoby atencyjnej - odzywa się jak potrzebuje atencji. Jak znajdzie ją u kogoś, to automatycznie przestajesz być potrzebny. Przerobione milion razy.

Edytowane przez Sunrise009
  • W punkt 5
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Sunrise009 napisał:

Chłopie, już poza kartami - Nic nie pisz, nic nie wyjaśniaj. I wiesz co? Nie odzywaj się, jak napisze. Kobieta pokazała zerowy szacunek do Ciebie. Nie kładź kart, nie ma sensu. Moim zdaniem jednak jasno pokazane zostało jak jej zależy na Tobie.  

 

Edit: to typ osoby atencyjnej - odzywa się jak potrzebuje atencji. Jak znajdzie ją u kogoś, to automatycznie przestajesz być potrzebny. Przerobione milion razy.

Dokładnie, podpisuję się pod tym co napisałaś.  Gdyby to mnie tyczyło napisałabym jej dosadnie  - że wiek metrykalny nie świadczy o dojrzałości....może coś by z tego pojęła, że zachowała się jak pętak! 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Wiem, że macie rację. 

Napiszę tylko jutro, że się zachowała nie w porządku i coś tam... Nie będę jej za wiele wypominał, bo nie chce tego jakoś przeżywać i tego rozgrzebywac.

Niech ona sobie żyje jak chce, ja też będę żył dalej. 

Ale napiszę, żeby już definitywnie zakończyć relacje, żeby do mnie nie pisała w przyszłości. 

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Wiem, że macie rację. 

Napiszę tylko jutro, że się zachowała nie w porządku i coś tam... Nie będę jej za wiele wypominał, bo nie chce tego jakoś przeżywać i tego rozgrzebywac.

Niech ona sobie żyje jak chce, ja też będę żył dalej. 

Ale napiszę, żeby już definitywnie zakończyć relacje, żeby do mnie nie pisała w przyszłości. 

Zrobisz jak zechcesz, ale w oczach kobiety (kobieta to mówi) będziesz odebrany jakbyś próbował wzbudzić w niej poczucie winy :) Szanuj się chłopie, Twoje słowa nic nie zmienią. Czas, który poświęcisz na wiadomość spożytkowałabym robiąc coś miłego dla siebie, szkoda każdej minuty. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Zrobisz jak zechcesz, ale w oczach kobiety (kobieta to mówi) będziesz odebrany jakbyś próbował wzbudzić w niej poczucie winy :) Szanuj się chłopie, Twoje słowa nic nie zmienią. Czas, który poświęcisz na wiadomość spożytkowałabym robiąc coś miłego dla siebie, szkoda każdej minuty. 

A co to za różnica,co ta kobieta pomyśli.Przecież nigdy nie doszło nawet do jednego spotkania i najprawdopodobniej nie dojdzie.To jest obca osoba.Ważne czy nastek96 będzie się czuł dobrze z tym napisaniem.Jeśli napisanie ma pomóc zamknąć temat to można napisać.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozwój relacji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...