Skocz do zawartości

przyszłość znajomości


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Opis sytuacji:
Ostatnio dostałam zaproszenie na grilla na którym spotkałam znajomego, którego nie widziałam od kilkunastu miesięcy. Od razu zainteresowaliśmy się sobą, rozmowy były żywe, okazało się, że "nadajemy na podobnych falach". Wiedziałam, że Pan ma kobietę, dlatego konwersacje były pozbawione flirtu, nawet z zainteresowaniem pytałam o jego związek i sugerowałam rozwiązania dla kilku problemów na jakie się skarżył. Jednak jak to grille nakrapiane alkoholem, trwają do późnej godziny. W pewnym momencie wydarzył się jakiś konflikt, mnie i pana wyproszono z garażu na dwór, żeby na osobności osoby pokłócone mogły pogadać. Zimna pora, X wziął mnie, przytulił, poprawiał włosy, całował po głowie. Oboje byliśmy pijani, jednak przypomniałam mu, że ma partnerkę. Uspokoił się, a ja następnego dnia rozmyślając nad sytuacją pomyślałam, że sprawdzę co powiedzą mi na ten temat karty.

Co sądzę- 8 pucharów, 5 pucharów

Co sądzi X- 7 buław, 4 denary
U mnie widać zawód tym panem, wydawał się naprawdę przyjemnym człowiekiem jednak jego zachowanie wobec nieobecnej na grillu partnerki sprowadziło mnie  na ziemie z poczuciem rozczarowania. X natomiast chyba myśli o mnie, że "zatrząsnęłam jego porządkiem" jaki miał wypracowany.

Moje Zamiary- as denarów, 8 monet
Zamiary X- król mieczy, 5 mieczy


W zamiarach widziałabym szanse, żeby kontynuować znajomość na poziomie koleżeńskim, mamy kilku wspólnych kolegów, rozmowy też były uprzejme to też nie widzę sensu zamknięcia się i unikania jego towarzystwa. Pan chyba jednak ma wyrzuty sumienia (słusznie) i zamiarów nie ma żadnych.

Co nas łączy- giermek mieczy, głupiec
Nie mamy kontaktu od tamtej pory, więc w giermku doszukałabym się, że łączyły nas rozmowy, wspólna dobra zabawa.

Co dzieli- 7 kielichów, 4 miecze
Brak działań/kontaktu, a mnóstwo wyobrażeń.

Najbliższa przyszłość- 3 buławy, rycerz pucharów, śmierć , 3 kielichy
Dla tej pozycji założyłam ten wątek. Czyżby myśli przerodziły się w plany, które zaowocują kontaktem? Po śmierci są 3 kielichy, czyli nie koniec znajomości a transformacja na poziom częstszych spotkań w gronie znajomych.
 

Nie dawała mi spokoju ta przyszłość, nie jestem zamknięta na kontakt z X, ale jednak przez sytuacje nie ma możliwości bym to ja szukała z nim kontaktu.
Zapytałam, czy X odezwie się pierwszy. Karty jakie wyszły to 
rycerz kielichów, śmierć, sprawiedliwość
 tło 6 pucharów.
Kontakt będzie od tego Pana, jednak co z tą śmiercią przy sprawiedliwości?

Edytowane przez Xadfgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie odezwie się jako pierwszy.Śmierć i Sprawiedliwość jednoznacznie oznaczają,że on chce to odciąć.Rycerz kielichów jest zmienny emocjonalnie nie zawsze oznacza kontakt.Facet był pijany i zapomniał się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale wygląda na to, że Ty liczysz na coś więcej, a on ma zamiar się odciąć (król mieczy + 5 mieczy). Jeżeli chodzi o przyszłość, to prawdopodobnie będzie kontakt z jego strony (może żeby przeprosić albo wyjaśnić sytuację - sprawiedliwość), ale nic się z tej znajomości nie wykluje (Śmierć) i będziecie ewentualnie spotykać się raz na jakiś czas w gronie znajomych (3 kielichy).

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Anastazja979 napisał:

Bez urazy, ale wygląda na to, że Ty liczysz na coś więcej, a on ma zamiar się odciąć (król mieczy + 5 mieczy). Jeżeli chodzi o przyszłość, to prawdopodobnie będzie kontakt z jego strony (może żeby przeprosić albo wyjaśnić sytuację - sprawiedliwość), ale nic się z tej znajomości nie wykluje (Śmierć) i będziecie ewentualnie spotykać się raz na jakiś czas w gronie znajomych (3 kielichy).

Nie uraziłaś mnie :)Widzę te karty i też tak odczytałam i potwierdzam, że ja znajomość mogłabym kontynuować, ale tylko w sposób koleżeński. Najbardziej ciekawiła mnie przyszłość i czy kontakt wyniknie, teraz już wiem. Dziękuję :serce:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xadfgh napisał:

Co sądzi X- 7 buław, 4 denary
Nic nie sądzi, ma wręcz kaca moralnego i nie chce nic zmieniać.

Moje Zamiary- as denarów, 8 monet
Zamiary X- król mieczy, 5 mieczy


Ty masz jak najbardziej zamiary poważniejsze, natomiast Pan chce się odciąć. 

Co nas łączy- giermek mieczy, głupiec
Przyjemna rozmowa i w Głupcu jest zaznaczone "głupie" zachowanie.

Co dzieli- 7 kielichów, 4 miecze
Brak kontaktu, za to dużo myślenia, przy czym 7 kielichów to nasze wyobrażenia.

Najbliższa przyszłość- 3 buławy, rycerz pucharów, śmierć , 3 kielichy
Powiedziałabym, że raczej świętowanie, że nic się nie wydarzyło, bo Rycerz Pucharów to taki flirciarz wieczorny, rano już nie pamięta. 

Zapytałam, czy X odezwie się pierwszy. Karty jakie wyszły to 
rycerz kielichów, śmierć, sprawiedliwość
 tło 6 pucharów.
Kontaktu nie będzie, bo rycerz nie jest stały w uczuciach, to flirciarz. Kontakt będzie urwany i zostaną tylko wspomnienia.
 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Xadfgh zmienił tytuł na przyszłość znajomości
  • Moderator
5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Co sądzę- 8 pucharów, 5 pucharów

Co sądzi X- 7 buław, 4 denary

Zawiodłaś się na nim. On natomiast ma nadzieje, że nikomu o tym zdarzeniu nie powiesz

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Moje Zamiary- as denarów, 8 monet
Zamiary X- król mieczy, 5 mieczy

Twoje są czysto koleżeńskie, a on nie ma żadnych. Na pewno wstydzi się, głupio by mu było na Ciebie spojrzeć 

 

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Co nas łączy- giermek mieczy, głupiec

Rozmowy, podobny wiek no i jego głupie zachowanie 

 

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Co dzieli- 7 kielichów, 4 miecze

To, że jedno z was po alkoholu zachowało się jakby rozum mu odcięło 

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Najbliższa przyszłość- 3 buławy, rycerz pucharów, śmierć , 3 kielichy

Za jakiś czas możliwe, że spotkacie się w podobnym gronie, ale Pan będzie trzymał się swoją paczką

 

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Zapytałam, czy X odezwie się pierwszy. Karty jakie wyszły to 
rycerz kielichów, śmierć, sprawiedliwość
 tło 6 pucharów.

Nie odezwie się... 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Xadfgh napisał:

Nie uraziłaś mnie :)Widzę te karty i też tak odczytałam i potwierdzam, że ja znajomość mogłabym kontynuować, ale tylko w sposób koleżeński. Najbardziej ciekawiła mnie przyszłość i czy kontakt wyniknie, teraz już wiem. Dziękuję :serce:

Ale jeśli jest między wami duża chemia to byłoby ci bardzo trudno kolegować się z nim.On jest w związku na ten moment.Mi się wydaje,że robiła byś sobie niepotrzebne nadzieje i traciła czas.I do tego nie potrzeba kart.I on nie będzie szukał kontaktu z tobą,bo nie może ci nic zaoferować,gdyż jest zajęty.Więc on może cię lubić i odczuwać chemię,ale wątpię aby chciał zaryzykować swój związek.I tu nie nie potrzeba tarota.Wystarczy analiza z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kaliaa napisał:

Ale jeśli jest między wami duża chemia to byłoby ci bardzo trudno kolegować się z nim.On jest w związku na ten moment.Mi się wydaje,że robiła byś sobie niepotrzebne nadzieje i traciła czas.I do tego nie potrzeba kart.I on nie będzie szukał kontaktu z tobą,bo nie może ci nic zaoferować,gdyż jest zajęty.Więc on może cię lubić i odczuwać chemię,ale wątpię aby chciał zaryzykować swój związek.I tu nie nie potrzeba tarota.Wystarczy analiza z boku.

Masz rację Kaliaa, szukanie kontaktu w takiej sytuacji jest niepotrzebne, bo mimo czystych intencji źle tą znajomość zaczęliśmy. Łączy nas jednak wspólne grono, które odnowiło kontakt to też postawiłam karty z myślą spojrzenia jak to wpłynie na nas(osób należącej do wspólnej paczki). Cieszę się i dziękuję za Twój komentarz, dzięki waszej pomocy lepiej to wszystko mogę poukładać w głowie :serduszka2: I oczywiście kontaktu szukać nie będę, jak upłynie czas, może spojrzymy na siebie bez wyrzutu i znów poczujemy się swobodnie (ale nie aż tak jak ostatnio..) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...