Skocz do zawartości

Podwyżka ZWERYFIKOWANE


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się niewiarygodne;)

Pracujemy na zmiany w biurze i akurat wczoraj byłam na zmianie z koleżanką nazwijmy ją P, która jest rodziną dyr finansowego... zdzwoniłam się z inną koleżanką pracującą z domu i ja w rozmowie specjalnie skomentowałam na głos, aby P usłyszała, że rozsyłam CV... 

Po kilku godzinach pojawił się szef i od razu zaprosił mnie na rozmowę! Bo dyr finansowy przypomniał mu, że w czerwcu kończy mi się umowa! I on chce dać mi podwyżkę, której ani razu nie miałam w tej firmie! CUD! A jak byłam u niego z dwa miesiące temu w sprawie podwyżki, to pieniędzy nie było:/

Przepraszam za ten wstęp, ale musiałam się podzielić tym cudownym objawieniem:)

 

Szef zaproponował mi kwotę X, a ja powiedziałam, że chciałabym otrzymać kwotę Y. I teraz moje pytanie- jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że otrzymam tyle, o ile poprosiłam?

 

Kochankowie, koło, moc

 

Wróżyłam z całej talii wheel of the year.

Mój umysł mi podpowiada, że są to karty życzeniowe i on mi tyle nie da... ale karty wskazują na to, że to będzie trudna decyzja dla niego i jednak pod wpływem jakichś okoliczności on mi jednak da tą podwyżkę w kwocie jakiej poprosiłam.

 

Jak myślicie?

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

 

Szef zaproponował mi kwotę X, a ja powiedziałam, że chciałabym otrzymać kwotę Y. I teraz moje pytanie- jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że otrzymam tyle, o ile poprosiłam?

 

Kochankowie, koło, moc

Myślę, że spotkacie się w połowie drogi :) może bliżej Twojej kwoty 

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, Iwka78 said:

Szef zaproponował mi kwotę X, a ja powiedziałam, że chciałabym otrzymać kwotę Y. I teraz moje pytanie- jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że otrzymam tyle, o ile poprosiłam?

 

Kochankowie, koło, moc

Karty bardzo mocne. Kochankowie to też współpraca i konieczność dokonania(właściwego) wyboru. Koło - jeśli nie było tej podwyżki to będzie teraz na odwrót - w końcu coś „zatrybilo” i kasa z pracy ruszyła do przodu. 
Stawiam, że będzie tej podwyżki więcej niż miałoby być mniej :D

Z sumy masz- Mag, tak wiec dysponujesz wszelkimi możliwościami by tą kasę dostać( w sumie to ten Mag pojawia się w momencie kiedy zaczęłaś „informować” otoczenie :) Mag to bajerant który  wszystko umie sprzedać :) 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
12 hours ago, Iwka78 said:

Kochankowie, koło, moc

Chyba będzie kierował się sercem niż rozumem w tej kwestii więc warto to wykorzystać ;)

Koło i moc to podobno dobre karty na finanse więc zakładam że będzie dobrze i że Ty wyjdziesz zwycięską ręką. Mag z całości może mówić że to Ty rozkładasz karty. Połamania nóg.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, panna.marta napisał:

Wydaje mi się, że ulegnie i przystanie na Twoja propozycje. 

Kurcze a u mnie by powiedzieli, że rozsyłaj może gdzie indziej sie uda i będzie lepiej :/

U mnie zbliża się sezon... mam baaardzo trudnych klientów, świadczymy usługi spersonalizowane, także wdrożenie kogoś to jest ok. Pół roku... a on ma świadomość, że jest tyle pracy w sezonie, że nie ma czasu na przyuczanie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2021 o 07:32, Iwka78 napisał:

Stało się niewiarygodne;)

Pracujemy na zmiany w biurze i akurat wczoraj byłam na zmianie z koleżanką nazwijmy ją P, która jest rodziną dyr finansowego... zdzwoniłam się z inną koleżanką pracującą z domu i ja w rozmowie specjalnie skomentowałam na głos, aby P usłyszała, że rozsyłam CV... 

Po kilku godzinach pojawił się szef i od razu zaprosił mnie na rozmowę! Bo dyr finansowy przypomniał mu, że w czerwcu kończy mi się umowa! I on chce dać mi podwyżkę, której ani razu nie miałam w tej firmie! CUD! A jak byłam u niego z dwa miesiące temu w sprawie podwyżki, to pieniędzy nie było:/

Przepraszam za ten wstęp, ale musiałam się podzielić tym cudownym objawieniem:)

 

Szef zaproponował mi kwotę X, a ja powiedziałam, że chciałabym otrzymać kwotę Y. I teraz moje pytanie- jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że otrzymam tyle, o ile poprosiłam?

 

Kochankowie, koło, moc

 

Wróżyłam z całej talii wheel of the year.

Mój umysł mi podpowiada, że są to karty życzeniowe i on mi tyle nie da... ale karty wskazują na to, że to będzie trudna decyzja dla niego i jednak pod wpływem jakichś okoliczności on mi jednak da tą podwyżkę w kwocie jakiej poprosiłam.

 

Jak myślicie?

 

 

Otrzymasz tyle, ile chcesz.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Ismer zmienił tytuł na Podwyżka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...