Skocz do zawartości

Wolontariat ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Aplikowalam dziś do pewnej organizacji charytatywnej. Zapytałam czy dostanę ową pozycję.  

 

9 mieczy 3 mieczy paz bulaw paz mieczy Gwiazda

 

Pierwsze 2 karty mogą pokazywać sprawy którymi ta organizacja się zajmuje i nie ukrywam jest on bliskie mojemu sercu. 2 pazie jak najbardziej mówią o komunikacji na czym to by właśnie polegało i o doszkalaniu a w Gwiazdce widzę pewne uzdrowienie.  Odpowiadając sobie na pytanie  to nie jestem jednak do końca przekonana. 

 

 

 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza

Hmm, dwie pierwsze karty mogą też wskazywać na początkowe problemy. Może będziesz musiała przejść jakąś rozmowę kwalifikacyjną (paź mieczy) i będziesz się nią bardzo stresowała, problemy ze snem i dół emocjonalny( dwie pierwsze karty)

Jednak Gwiazda na końcu wskazuje, że się powiedzie :)

Jeśli dobrze policzyłem to z podsumiwania rowniez jest Gwiazda. Gwiazda to również może być dobroczynnosć :oczko:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tak.Na końcu masz AW Gwiazdę.Masz 3 karty komunikacji(paź buław,paź mieczy,3 mieczy).3 mieczy mogą mówić o komunikacji słownej na ciężkie,trudne tematy.Na pewno w tej fundacji jako wolontariusz będziesz musiała się właśnie z takimi bolesnymi tematami zmierzyć się.Tak dostaniesz się....

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
On 4/17/2021 at 7:12 PM, HopeNot said:

Aplikowalam dziś do pewnej organizacji charytatywnej. Zapytałam czy dostanę ową pozycję.  

 

9 mieczy 3 mieczy paz bulaw paz mieczy Gwiazda

Pazie pasują na wolontariuszy. Gwiazda mówi o dobroczynności, powodzeniu, spełnieniu planów ale też może zwiastować, że realizacja planów opóźni się lub temat zrealizuje się w trochę inny sposób. Jeśli Tobie zależy na tym zajęciu to ja nie widzę tu kart które mówiłyby o załamaniu. Trzeba być dobrej myśli - o tym mówi Gwiazda. 
Trzymam kciuki :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Facio do mnie już odpisał i mam wypełnić aplikację tak jak o normalną pracę a na końcu dodał że ma nadzieję na moje dołącznie do grupy więc to chyba faktycznie zależy tylko ode mnie. Tematy byłyby ciężkie to fakt. Konsultowałam się również ze znajomą i pomyślałam że może lepiej to odłożyć na później ale Wy mnie znowu zainspirowaliscie więc mogę spróbować ale jeśli nie dam rady to zwyczajnie odpuszczę, przynajmniej bym spróbowała.  

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
Gość Hopefull

Weryfikacja

 

On 4/17/2021 at 7:12 PM, Hopefull said:

Aplikowalam dziś do pewnej organizacji charytatywnej. Zapytałam czy dostanę ową pozycję.  

 

9 mieczy 3 mieczy paz bulaw paz mieczy Gwiazda

Bałam się że to może źle wpłynąć na mój stan emocjonalny i zwyczajnie się wycofałam, chociaż czasem myślę o ponownym kontakcie z tą placówką.

(Gwiazda)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wolontariat ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...