Jump to content

Staż i zmiana drogi zawodowej

acrux
 Share

Recommended Posts

Mój mąż stara się o staż w firmie IT, w której pracuje nasza znajoma (dowiedział się od niej i będzie z jej polecenia też zgłoszony). Nie ma doświadczenia, ale uczył się już sam trochę na własną rękę i sam robi projekt na rekrutację. Zapytałam kart: Jak zrealizuje się ten staż u mojego męża 

Umiarkowanie Głupiec Paź Denarów a z sumy wychodzi mi Siła

Paź w sumie jest kartą stażu i nauki nowych umiejętności, Głupiec to nowe ścieżki i wyzwania, natomiast kluczowe jest czy mąż w ogóle się dostanie na ten staż i tutaj nie umiem do końca rozstrzygnąć tego Umiarkowania. Siła w sumie mówiłaby o dyscyplinie i jakimś sukcesie chyba. Co myślicie?

20210418_184703_HDR.jpg

Edited by martynamarzena
  • Like 1

Guest Kaliaa

Dlaczego?Umiarkowanie to bardzo dobra karta.Moim zdaniem dostanie się na spokojnie,że tak powiem.Dla mnie umiarkowanie w pozytywnym aspekcie to karta równowagi,porozumienia i płynności.Przy tych pozostałych kartach raczej na pewno bym ją rozpatrzyła pozytywnie.Paź denarów i Umiarkowanie to też może mówią,że małymi krokami,po mało będzie zdobywał wiedzę na stażu i to będzie czasochłonne,wymagające dużo pracy.A Głupiec to wiadomo- nowy początek.

Godzinę temu, Kaliaa napisał:

Dlaczego?Umiarkowanie to bardzo dobra karta.Moim zdaniem dostanie się na spokojnie,że tak powiem.Dla mnie umiarkowanie w pozytywnym aspekcie to karta równowagi,porozumienia i płynności.Przy tych pozostałych kartach raczej na pewno bym ją rozpatrzyła pozytywnie.Paź denarów i Umiarkowanie to też może mówią,że małymi krokami,po mało będzie zdobywał wiedzę na stażu i to będzie czasochłonne,wymagające dużo pracy.A Głupiec to wiadomo- nowy początek.

Ja tak ostrożnie podchodzę do tego i się uczę dopiero też :) ale dziękuję za interpretację, mam nadzieję że tak to wyjdzie właśnie :1s_c:

• Like 1

Guest Lianna

Moim zdaniem pozytywnie się zrealizuje. Tyle, że może to trochę potrwać, jako że karta Umiarkowanie trochę odwleka w czasie. Dalsze karty pokazują nowy etap w życiu, nową energię, też że jest to coś nowego dla Twojego męża. Widać solidną naukę. Z sumy Moc potwierdza, że powinien dostać ten staż.

Trzymam mocno kciuki ! :koniczynka:

12 minut temu, Lianna napisał:

Moim zdaniem pozytywnie się zrealizuje. Tyle, że może to trochę potrwać, jako że karta Umiarkowanie trochę odwleka w czasie. Dalsze karty pokazują nowy etap w życiu, nową energię, też że jest to coś nowego dla Twojego męża. Widać solidną naukę. Z sumy Moc potwierdza, że powinien dostać ten staż.

Trzymam mocno kciuki ! :koniczynka:

Dziękuję! No rzeczywiście się przedłuża, bo miał mieć dzisiaj rozmowę i z przyczyn losowych musiała być przełożona na przyszły tydzień. Także będę weryfikować w kolejnym tygodniu :1s_c:

• Super 1

Raczej się dostanie, o czym mówi paź monet. Symbol kursu.

Umiarkowanie i Głupiec może pokazywać, że mąż się odnajdzie w nowej pracy/zawodzie i znajdzie w tym dla siebie miejsce. 

• Like 1
  • Thanks! 1

25 minut temu, nastek96 napisał:

Raczej się dostanie, o czym mówi paź monet. Symbol kursu.

Umiarkowanie i Głupiec może pokazywać, że mąż się odnajdzie w nowej pracy/zawodzie i znajdzie w tym dla siebie miejsce. 

Mam nadzieję, bardzo się stresuje tym wszystkim.. ale astrologicznie też dobre wiatry, także niech się spełnia! dziekuję :)

• Like 2

Weryfikuję: dostał się! :D trochę nerwów było przez to, że rozmowa przełożona, a wczoraj rekruterka zaspała dosłownie na call xD no i na niektóre pytania mąż nie umiał odpowiedzieć i się nastawił już że może się nie udać, ale z takim pokojem ducha, stąd też to Umiarkowanie myślę :) a tu jednak :)

pozwólcie, że pociągnę temat, bo wczoraj w czasie trwania tej rozmowy rekrutacyjnej byłam w drugim pokoju i stawiałam karty na poniższe pytania, także prosiłabym o pomoc w interpretacji w miarę Waszej chęci ;)

1. Jakie będą konsekwencje trwającej w drugim pokoju rozmowy (wiem że to trochę powielenie, ale Strażnik pozwolił ;) ): 

6 mieczy 4 buław Cesarzowa

Radość i spełnienie, budowanie nowej przyszłości, odczytałam to oczywiście jak wynik pozytywny rekrutacji :) no i dziś się potwierdziło 

2. Jak konsekwencje tej rozmowy odbiją się na mnie, czyli żonie 

5 pucharów Sprawiedliwość Wisielec 

odczytuję to tak, że mąż będzie mi poświęcał mniej uwagi przez to, że skupi się na nauce i będę tym rozczarowana (co by się zgadzało, jestem straszną atencjuszką niestety). Będę oczekiwać na ustabilizowanie sytuacji. Aż mi wstyd o tym pisać, bo przecież bardzo się cieszę z wyniku tej rekrutacji, ale rzeczywiście karty tu pokazują moje obawy.

3. Rada dla mnie:

Siła 3 puchary 2 denarów 

Pracować nad swoim podejściem, cieszyć się z tego co mam.

• Super 1