Jump to content

Ciążą w młodym wieku


nexxus95

Recommended Posts

Jeżeli byłaby taka możliwość to prosiłabym o interpretację mojego snu :).

 

 

We śnie byłam w ciąży. Sen zaczął się jakby był wyrwany z kontekstu. Nagle gdzieś tam sie ocknęłam. To był 9 miesiąc. Nie było przy mnie ojca dziecka i nawet ani razu sie nad tym nie zastanowiłam we śnie. Był przy mnie przyjaciel. Dosyć starszy przyjaciel. Przystojny podobał mi się :P . Sen ogólnie miał charakter bardzo realistyczny. Żadnych zamazań , jakby wszystko działo się po kolei. Żadnych nieludzkich rzeczy. Niczego dziwnego. Kiedy szłam z tym przyjacielem przez rynek w jakimś mieście zobaczyłam koleżanke ze szkoły siedzącą na ławce. Zrobiło mi się wstyd i jak ją minęliśy rozpłakałam się i zaczełam żalić przyjacielowi, że jak mogłam zajść w ciążę w tak młodym wieku, że rodzice przestrzegali, że będzie wstyd, nie skończe szkoły i bede miała zmarnowane życie (mam 14 lat , we śnie też tyle miałam). On oczywiście mnie pocieszał zaczął mówić że sobie poradze , wiadomo typowe pocieszanki, ale jego słowa jakoś podnosiły mnie na duchu.

Mieszkałam sama. W mieszkaniu. Dzwoniłam po tego przyjaciela i poszliśmy razem do sklepu. W sklepie kobieta nie chciała nam sprzedać towaru. mówiła że nie ma czasu. Była kłótnia ale doszliśmy do swego. Potem była u mnie najlepsza przyjaciółka. Dzwoniłam do przyjaciela i zaprosiłam go do siebie na obiad (wiadomo , podobał mi się) bo miałam też wrażenie że on coś do mnie czuje. A przyjaciółka mnie zwymyślała, że nie chciałam być w ciaży , że dalej chciałam być dzieckiem a chce gotować dla kogoś.

 

Na tym był koniec. :P . We śnie często też chwytałam się za brzuch. Jak leżałam to chciałam poczuć czy dziecko kopie ale nic nie czułam. Za każdym razem jak dotykałam brzucha, mówiłam w myślach ,,oby to był sen oby to był se , to na pewno będzie sen" . Było też coś takiego jakbym sie bała. Bo ogólnie mam dużo fobii. Ciemność , samotność na dużych przestrzeniach. Czułam w tym śnie, że ktoś jest blisko mnie, ale nie mogłam go zobaczyć.

 

 

Wiem, że długie ale proszę o interpretację. To był najrealistyczniejszy sen ze wszystkich moich snów. Jakby sceny z życia. Co rzadko się zdarza bo sny z reguły mają dziwne charaktery.

Link to comment
Share on other sites

nexxus95, ciąża oznacza nowy początek, realizację planów, zamierzeń, ale również odpowiedzialność, i w takim znaczeniu rozpatrywałabym Twój sen. Wygląda na to, że niespodziewanie spadła na Ciebie jakaś spora odpowiedzialność, którą nie do końca akceptujesz, nie chcesz jej, jest dla Ciebie ciężarem. Czujesz, że sama sobie nie poradzisz i liczysz na pomoc kogoś bardziej doświadczonego, starszego.

Twoje zachowania mogę być pod tym względem sprzeczne:

A przyjaciółka mnie zwymyślała, że nie chciałam być w ciąży , że dalej chciałam być dzieckiem a chce gotować dla kogoś.

To wygląda tak, jakbyś rzeczywiście z jednych obowiązków próbowała się wykręcić, powołując się na młody wiek i brak doświadczenia za to z drugiej strony chciałabyś udowodnić swoją dojrzałość komuś, komu chcesz zaimponować.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...