Skocz do zawartości

Kwarantanna ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Moja mama najprawdopodobniej zostanie dziś skierowana na test na wirusa. W związku z tym mogę utknąć w domu aż na 14 dni. 

Pytanie, czy będę siedział w domu na kwarantannie?

Mag, 4 buław, 9 kielichów 

 

Wydaje mi się, że będę. 

4 buław ostatnio pokazała komuś lockdown, poza tym symbolizuje dom. 

9 kielichów to takie trochę zadowolenie. Być może ta sytuacja zacznie mi odpowiadac?

A Mag? Może w tym domu skupie się na sobie, zacznę robić nowe rzeczy. 

Choć Mag nie pasuje mi do zamknięcia w domu, a rozpoczyna układ 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zostaniesz w domu o czym mówi 4 buław. W magu możesz czarować i robić wszystko aby nie zostać ale niestety się nie uda. Mag pokazuje laboratorium też jako miejsce więc może to mówić o zrobieniu testu. Ale myślę że Ci się to spodoba  bo skupisz się na sobie, odpoczniesz. Poświęcasz ten czas dla siebie

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie,

Moja mama najprawdopodobniej zostanie dziś skierowana na test na wirusa. W związku z tym mogę utknąć w domu aż na 14 dni. 

Pytanie, czy będę siedział w domu na kwarantannie?

Mag, 4 buław, 9 kielichów 

 

Wydaje mi się, że będę. 

4 buław ostatnio pokazała komuś lockdown, poza tym symbolizuje dom. 

9 kielichów to takie trochę zadowolenie. Być może ta sytuacja zacznie mi odpowiadac?

A Mag? Może w tym domu skupie się na sobie, zacznę robić nowe rzeczy. 

Choć Mag nie pasuje mi do zamknięcia w domu, a rozpoczyna układ 

Wychodzac z założenia, że test Mamy będzie pozytwyny, a nic konkretnego nie jest jeszcze! wiadome - będziesz objęty kwarantanna. Z tym, że  należne będą Tobie pewne ułatwienia. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie 4 buławy może pokazywać dom.Ale raczej nie uwięzienie w domu.Ja w kartach nie widzę kwarantanny.Karty kartami,a te testy nie pokazują prawdy i nawet jak ktoś nie ma to może mu wyjść,że ma.A jak ktoś jest chory to bywa,że testy wychodzą niejednoznaczne.Z logicznego punktu widzenia jest duże ryzyko kwarantanny.W kartach kwarantanny nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Tak. Ale 4 buław jest najbardziej pozytywną z 4. Gdyby była 4 mieczy to jak dla mnie bardziej by wskazywało na kwarantannę. W 4 buław widać pewną radość i szczęście (u mnie widać tam na karcie koniczynę).

Dlatego nie jestem przekonana co do tej kwarantanny.

Mag i 9 kielichów też są pozytywne... więc jeśli tylko nie wyczekujesz z zapartym tchem by być na kwarantannie moim zdaniem jej jako takiej nie widać. :mysli:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Właśnie, też mam wątpliwości co do kart, bo też nie widzę jakiegoś uwięzienia. Ale zasugerowałem się tą kartą 4 buławy, który pokazuje często dom. 

Ciężko te karty sprecyzować. Każdy ma swój sposób ich sczytywania. Ja np. trzymam się ściśle pytania, a ono jest w założeniu wątpliwe.  Jednak stawiam, jak napisałam, możesz mieć prykaz jak każdy, kwarantanny o czym mówi 4 buławy, gdyby wynik wyszedł pozytywny, jednak nie przejmiesz się tym, lub reszta się rozmyje w jakimś samozadowoleniu.  Z kolei 4 miecze o jakim wspomiano - to raczej znak parazliżu związanego z chorobą, a Ty jej nie masz, bo to co Ciebie będzie tyczyć to wpływ czyjejś choroby na Ciebie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nastek96 napisał:

Rzeczywiście 4 buław jest dość radosna i jeszcze 9 kielichów. Nie ważne co będzie, będę zadowolony :D

Żartnę, aby napięcie rozładować - gdyż oczekiwanie na wynik nie należy do przyjemnych, czasem to jak siedzenie na beczce prochu... :sciana:

 

Będziesz zadowolony i napijesz się z tej radości  czegoś "wesołego" na odrobaczenie - lub wzmocnienie immunologii. ;)

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
23 hours ago, nastek96 said:

Pytanie, czy będę siedział w domu na kwarantannie?

Mag, 4 buław, 9 kielichów 

Mag ma wszelkie środki i możliwości by działać - nie jest to dla mnie karta zamknięcia czy izolacji czy chociażby podporządkowania się pod „dictum” innych. 4 Buław faktycznie jest statyczna ale jest za Magiem - radość z otrzymanych wyników badań. 9 to cieszenie się bieżącą chwilą :D 

No ale ja to już po fakcie piszę...taki ze mnie cwaniak ;) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kwarantanna ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...