Skocz do zawartości

Karty na maj ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Już bliżej niż dalej :)

 

aura: XVI Wieża, XVII Gwiazda, 10 buław

 

Nie pokoi mnie ta wieża i 10 buław :( Może będę musiała się przeprowadzić.


praca: 2 kielichy, XII Wisielec, XI Sprawiedliwość

 

Karta współpracy i pozytywnych relacji z innymi (2 kielichy), ale później zniechęcenie i chyba konieczność użerania się ze zmianami administracyjnymi, które mnie nie zachwycą.


finanse: XIV Umiarkowanie, rycerz denarów, VI Kochankowie (XV Diabeł z podsumowania)

 

Coś zarobię i będę oszczędzać na początku miesiąca, ale później zaszaleję...


uczucia: 9 denarów, As monet, 0 Głupiec (VIII Siła z podsumowania)

 

Zatwardziałe singielstwo (9 denarów) i będzie mi tak dobrze, ale chyba pojawi się jakiś powiew świeżości, typu okazja do poznania kogoś (As monet + 0 Głupiec), ale pewnie bardziej do flirtu.


najważniejsze wydarzenie: 4 kielichy, Królowa mieczy, 2 buław

 

Wstrzymam się z podjęciem jakiejś decyzji.


rada od kart: XX Sąd, 9 mieczy, królowa kielichów

 

Trzeba pozwolić sobie na negatywne emocje, żeby się z nich oczyścić.
 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura - Będziesz zmęczona zmianami.

Praca - Trzeba będzie zweryfikować trzeźwym i sprawiedliwym okiem jakąś współpracę. Spojrzeć na nią z innej perspektywy.

Finanse - Uwaga na nieprzewidziane wydatki i raczej pilnuj portfela. Z jakiegoś powodu będziesz chciała wydać znaczną ilość pieniędzy (promka, okazja na przykład) i karty zalecają ostrożność i nie dać się omamić.
Uczucia - raczej koniec singielstwa, coś nowego się kroi i to Ty będziesz podrywać. 
Wydarzenie - zgadzam się z Twoją interpretacją.
Rada - Trzeba coś wyjaśnić, co nie daje "w nocy spać"

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Już bliżej niż dalej :)

 

aura: upadnie wiara w jakies Twoje marzenia. Trud jaki trzeba wlpzyc w ich realizacje moze Cie dolowac

 


praca: 2 kielichy, XII Wisielec, XI Sprawiedliwość

Nie mialas podpisac jakiejs nowej umowy? Bo z kart wychodzi ze sprawa sie przeciagnje. Ale co ma wisiec nie utonie.

 

fnanse: XIV Umiarkowanie, rycerz denarów, VI Kochankowie (XV Diabeł z podsumowania).

Srednio na jeza. moze sie bedziesz zastanawiac ktora rzecz kupic z dwoch.

 

 

uczucia: 9 denarów, As monet, 0 Głupiec (VIII Siła z podsumowania)

Jak najbardziej moze sie pojawic szansa ns nowa znajomosc.


najważniejsze wydarzenie: 4 kielichy, Królowa mieczy, 2 buław

 

albo lockdown edit:chodzilo mi o kwarantanne


rada od kart: XX Sąd, 9 mieczy, królowa kielichów
tu sir zgadzam

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje :)

 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Szybka jesteś :D

 

aura: XVI Wieża, XVII Gwiazda, 10 buław

Wydaje mi się, że runą Ci jakieś plany. Coś z czym wiązałaś jakieś nadzieję i chyba Cię to dobije. 

 

praca: 2 kielichy, XII Wisielec, XI Sprawiedliwość

Właśnie te pozytywne relacje, cała współpraca może zawisnąć w powietrzu. Będziesz musiała wyjaśniać jakąś sytuację. Ale myślę, że się wyjaśni. 

 

finanse: XIV Umiarkowanie, rycerz denarów, VI Kochankowie (XV Diabeł z podsumowania)

 

Jako takie. Umiarkowanie to dobra karta. Nie będzie strat ani przepychu. Później faktycznie możesz coś zarobić, albo dostać od kogoś. I się tym czymś podzielisz. Może sama kogoś obdarujesz. 

 

uczucia: 9 denarów, As monet, 0 Głupiec (VIII Siła z podsumowania)

 

Będziesz sama i będzie Ci z tym dobrze. Potem faktycznie pojawi się okazja na poznanie kogoś. Jakiś młody facet, albo taki świrus, zabawa mu w głowie.

 

najważniejsze wydarzenie: 4 kielichy, Królowa mieczy, 2 buław

Rzeczywiście tutaj możesz rozważać jakąś decyzję, snuć jakiś plan.

 

 

rada od kart: XX Sąd, 9 mieczy, królowa kielichów

Skup się chyba na wnętrzu. Bo coś Ci tam w duszy nie gra. Spróbuj się tego pozbyć. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2021 o 10:05, Anastazja979 napisał:

Już bliżej niż dalej :)

 

aura: XVI Wieża, XVII Gwiazda, 10 buław

 

Jeśli podejrzewasz przeprowadzkę, to karty jak najbardziej wyprowadzkowe. 10 buław to znoszenie ciężkich rzeczy dosłownie i w przenośni. Miesiąc może nie należeć do najłatwiejszych, ale Gwiazda będzie Cię chroniła, więc nie będzie dramatu.


praca: 2 kielichy, XII Wisielec, XI Sprawiedliwość

 

Jeśli czekasz na zmianę umowy lub uzyskanie premii, to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, gdyż tzw. sprawy papierkowe mogą wpłynąć na przedłużający się proces. Jeśli odnosi się wyłącznie do pracy, to w pozytywnej atmosferze, bez większych zmian. Możliwe jakieś spotkanie wynikające z przekazaniem oceny rocznej.


finanse: XIV Umiarkowanie, rycerz denarów, VI Kochankowie (XV Diabeł z podsumowania)

 

Ja myślę, że będzie jakaś pokusa, aby wydać na coś pieniądze, ale jednak przemówi rozsądek.


uczucia: 9 denarów, As monet, 0 Głupiec (VIII Siła z podsumowania)

 

9 denarów to właśnie taka karta, że wszystko dookoła się układa, że ta miłość nie jest do końca priorytetem na obecną chwilę, bo potrafisz korzystać z życia. Będzie szansa na jakąś wartościową znajomość, ale trzeba pójść nową drogą.


najważniejsze wydarzenie: 4 kielichy, Królowa mieczy, 2 buław

 

Widać jakieś znużenie, niedocenienie tego, co się posiada lub niedostrzeganie jakiś nowych możliwości, bo kierujesz się głową przez, co nie idziesz zbytnio do przodu.
rada od kart: XX Sąd, 9 mieczy, królowa kielichów

 

Zdecydowanie oczyścić się z obciążających emocji, które mogą spędzać Ci sen z powiek.
 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje :)

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.04.2021 o 10:05, Anastazja979 napisał:

Już bliżej niż dalej :)

 

aura: XVI Wieża, XVII Gwiazda, 10 buław

 

Ogólnie nie było tak źle. Znalazłam drugą pracę, ale uciekłam z niej zaraz po szkoleniu z powodu toksycznej atmosfery. Dzień później umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną w innym miejscu i w czerwcu zacznę tam szkolenie.


praca: 2 kielichy, XII Wisielec, XI Sprawiedliwość

 

Chaos w pracy i zmęczenie. Brak motywacji.


finanse: XIV Umiarkowanie, rycerz denarów, VI Kochankowie (XV Diabeł z podsumowania)

 

Wydawałam pod wpływem emocji, żeby zagłuszyć smutki, ale nie zbankrutowałam jeszcze.


uczucia: 9 denarów, As monet, 0 Głupiec (VIII Siła z podsumowania)

 

Nie działo się praktycznie nic. Nawiązałam jedną znajomość przez internet, ale facet mieszka na drugim końcu kraju i raczej się nie spotkamy.

Pod koniec miesiąca coś mi odbiło i dodałam "ogłoszenie matrymonialne" na takim jednym forum i dostałam mnóstwo wiadomości. O ile coś się z tego wykluje, to dopiero w czerwcu.


najważniejsze wydarzenie: 4 kielichy, Królowa mieczy, 2 buław

 

Biłam się z myślami przez cały miesiąc, czy działać, czy nie.


rada od kart: XX Sąd, 9 mieczy, królowa kielichów

 

Trzeba pozwolić sobie na negatywne emocje, żeby się z nich oczyścić. Było z czym walczyć.
 

Dziękuję wszystkim za interpretacje :D

 

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Karty na maj ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...