Skocz do zawartości

Awantura


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Szefowa zrobiła mi dziś awanturę w zasadzie to nie wiem dlaczego, bo nie było ku temu powodu. W ogóle miałam wrażenie, że ma do mnie o wszystko pretensje nie widząc jak bardzo się staram robić wiele w tej kijowej sytuacji jaka jest tetaz na rynku. Czuję się jak skarcone dziecko. Mam już dość i szukam sobie roboty, ale do rzeczy. 

 

Chciałbym się dowiedzieć co ona tetaz czuję czy choć trochę jej przykro z tego powodu? 

 

6 monet, 2 kielichy, 5 monet, koło fortuny X dołożyłam 3 buław 

 

W ogóle jej przykro nie jest. Te 5 monet to totalnie brak wczucia się w sytuację. To koło mam wrażenie, że zaraz o tym zapomni i uda, że nic się nie stało. 

 

Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu kart żalu czy skruchy. W tych 6 denarach może myśleć, że dostałaś to, na co zasłużyłaś. Jakaś desperacja ja do tego popchnęła (5 monet). Jest nerwowa i chwiejna emocjonalnie (Koło).

 

Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacją. Mam nadzieję, że sytuacją się poprawi :(

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Nie ma tu kart żalu czy skruchy. W tych 6 denarach może myśleć, że dostałaś to, na co zasłużyłaś. Jakaś desperacja ja do tego popchnęła (5 monet). Jest nerwowa i chwiejna emocjonalnie (Koło).

 

Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacją. Mam nadzieję, że sytuacją się poprawi :(

Otóż to w samo sedno. Zero skruchy i karty to wyczuły. Ja także. Dziękuję :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro jej nie jest, dla niej to normalne zachowanie (6den i 2 kiel)  może jakiś kryzys ją dotknął , jakiś brak, deficyt i tyle. Kart złośliwości czy pretensjonalnych też tu nie ma. Taka kolej rzeczy. Być może ta sytuacja otworzy jakieś perspektywy i pomysły na przyszłość.

Dobrego i nie przejmuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłam jeszcze karty jaka będzie moja sytuacja w tej firmie do końca roku. Wyszło tak... 

 

Słońce XIX, rycerz bulaw, król pucharów i dołożyłam 6 kielichów 

 

Wygląda na to, że jeszcze tu zostanę.. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję zachowania szefowej, po kartach widać, że Pani nie czuje przykrości w tej 3 buław to ja bym powiedziała, że wszystko po niej spłynęło jak po kaczce, zdarzenie to nie było dla niej niczym nadzwyczajnym(spoglądając na cały rozkład). Dała upust swoim emocjom.

Sytuacja w firmie do końca roku jest dobra, słoneczko jako pierwsza karta rozkładu mówi o optymizmie i powodzeniu, potem dwóch panów... mało typowo 'pracowe" karty ;p Tak jakby jakiś miły Pan miał duży wpływ na twoje warunki w pracy, jest ktoś taki w twoim otoczeniu? Jeśli nie to powiedziałabym, że będzie w porządku, może jakieś wyjazdy malują się w rycerzu buław bo on taki ruchliwy, trochę nerwów ale jednocześnie zapału może zwiastować. KP i 6 kielichów, no takie podejście emocjonalne do stanowiska, oj jakoś romans w pracy mi się nasuwa, a nie sama praca haha

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Xadfgh napisał:

Bardzo współczuję zachowania szefowej, po kartach widać, że Pani nie czuje przykrości w tej 3 buław to ja bym powiedziała, że wszystko po niej spłynęło jak po kaczce, zdarzenie to nie było dla niej niczym nadzwyczajnym(spoglądając na cały rozkład). Dała upust swoim emocjom.

Sytuacja w firmie do końca roku jest dobra, słoneczko jako pierwsza karta rozkładu mówi o optymizmie i powodzeniu, potem dwóch panów... mało typowo 'pracowe" karty ;p Tak jakby jakiś miły Pan miał duży wpływ na twoje warunki w pracy, jest ktoś taki w twoim otoczeniu? Jeśli nie to powiedziałabym, że będzie w porządku, może jakieś wyjazdy malują się w rycerzu buław bo on taki ruchliwy, trochę nerwów ale jednocześnie zapału może zwiastować. KP i 6 kielichów, no takie podejście emocjonalne do stanowiska, oj jakoś romans w pracy mi się nasuwa, a nie sama praca haha

Hmm są panowie, ale w sumie nie mają wpływu na pracę w naszym dziale, więc możliwe, że to karty kładący nacisk na emocje. Dziękuję bardzo :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Hopefull
On 4/19/2021 at 9:08 PM, panna.marta said:

Chciałbym się dowiedzieć co ona tetaz czuję czy choć trochę jej przykro z tego powodu? 

 

6 monet, 2 kielichy, 5 monet, koło fortuny X dołożyłam 3 buław

Ja tu widzę bardziej chęć pogodzenia się do ktorego jednak oficjalnie nie dojdzie a później sprawy będą się toczyć swoim naturalnym biegiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć co ona tetaz czuję czy choć trochę jej przykro z tego powodu? 

 

6 monet, 2 kielichy, 5 monet, koło fortuny X dołożyłam 3 buław 

 

Po tej całe sytuacji chciała wrócić do porozumienia z Tobą i wyjaśnić nieporozumienie. Karta 6 monet 2 pucharów to wyciągnięcie ręki ...5 monet to poczucie braku i dyskomfort być może brak możliwość wyjaśnienia sobie sytuacji i czekanie na los - koło fortuny 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...