Jump to content

maj 2021 ZWERYFIKOWANE

Xadfgh

Recommended Posts

Poczułam dzisiaj chęć, aby zajrzeć co przyniesie kwitnący miesiąc maj :thanks: (Aby ułatwić odczyt dodam, że jestem singielką, która z nikim się nie spotyka. Uczę się, ale już powoli przeglądam oferty pracy)

Aktualna energia ukazała mi takie oto karty;

klimat miesiąca ;  rycerz denarów, 9 monet, księżyc
Powolne ruszanie do przodu i poczucie satysfakcji, nie wszystkie sytuacje będą dla mnie jasne w tym miesiącu.
Co dobrego przyjdzie; 3 buławy, 6 buław, 7 kielichów
Dawne założenia/plany wreszcie się zrealizują przez co będę jak rozmarzona.
Co odejdzie do przeszłości; wieża, 8 mieczy, 2 denary
Odejdzie brak stabilności i poczucia co dalej robić (prawdopodobnie w kwestii znajomości)
Najważniejsze wydarzenia; Arcykapłan, 10 monet, as monet
Maj wydaje mi się miesiącem który będzie bardzo stabilny-tak odczytuje arcykapłana i 10 monet. Dodatkowo w AW V może pojawiać się mój wzrost wiedzy, jak i również szansa na coś nowego.
Na co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć
Powinnam uważać na manipulacje/nieszczerych ludzi, którzy mogliby w pewien sposób mnie skrzywdzić ( troszkę nie wiem jak to odczytać)
Praca; 5 buław, as mieczy, 5 kielichów
Pracki dalej nie będzie
Relacje z rodziną; 6 denarów, gwiazda, 4 monety
Powiedziałabym, że spokojnie po staremu, dalej harmonia i brak zmian.( jest dobrze, więc mi to odpowiada ;p )
Samopoczucie; król kielichów, głupiec, as buław
Będę czuła stabilność emocjonalną. Widzę otwartość na nowe/poczucie beztroski i dużo energii w maju :D
Rada na miesiąc;
5 mieczy, sprawiedliwość, paź kielichów
Nie znam się za dobrze z kartą 5 mieczy, ale próbując to odczytać powiedziałabym, żeby nie poddawać się w swoich założeniach, postępować sprawiedliwie pamiętając o życzliwości?

24 minuty temu, Xadfgh napisał:

Poczułam dzisiaj chęć, aby zajrzeć co przyniesie kwitnący miesiąc maj :thanks: (Aby ułatwić odczyt dodam, że jestem singielką, która z nikim się nie spotyka. Uczę się, ale już powoli przeglądam oferty pracy)

byc moze te karty maja zwiazek z wydarzeniem. Moze bedzies sie rozwijac w ezo?
moga byc jakies nowe perspektywy. Ale uwazaj bo sprawy moga byc jakies niejasne. 7 kielichow czesto mi pokazuje to co ksoezyc.
byc moze odejdzie uczucie ze nir masz na nic wplywu, a sprawy sa poza kontrola.
Moze jakis mezczyzna pomoze w kwestiach materialnych? 

co uważać; 10 mieczy, 7 mieczy, śmierć
Powinnam uważać na manipulacje/nieszczerych ludzi, którzy mogliby w pewien sposób mnie skrzywdzić ( troszkę nie wiem jak to odczytać)
byc moze juz nie bedziesz szukac nawet tej pracy, bo bedziesz rozczarowana dotychczasowymi efektami poszukiwan. Nieudanymi.
tu sie zgadzam
Chyba niezle karty. Samopoczucie powinno byc dobre. bedziesz tez miec ochote na przygody.y da na miesiąc;

Byc moze czekaja Cie jakies niepowodzenia. Ale nie przejmuj sie nimi bo po burzy przychodzi slonce a chmury sa tylko chwilowe. 

• Thanks! 1
  • Ekspert
5 hours ago, Xadfgh said:

Może zaznaczyć się obecność osoby którą systematycznie widujesz. Może coś Ci dać lub coś zyskasz za jej sprawą. 9 Monet to niezależność. Finanse powinny być stabilne a Ty niezależna. Księżyc może zesłać skupienie na ezoteryce. :) 

• Thanks! 1
  • Ekspert

Miesiąc może obfitować w nowe projekty. Może też zdążyć się niespodziewana podróż. Zwycięstwo. Radość. Sukces. Rozważania nad różnymi opcjami. Mnogość wariantów. 
Fisyc energiczny i obfitujący w działanie miesiąc. :) 

• Thanks! 1
  • Ekspert

Odejdzie chaos. Poczucie bezradności. Poczucie balansowania między dwiema opcjami. Kalkulacja w działaniach( czy mi się opłaca to robić?). 

• Thanks! 1
  • Ekspert

Coś pozytywnego zdecydowanie ma szansę zaistnieć. Dające solidne podstawy na przyszłość. Coś trwałego i bezpiecznego. 

• Thanks! 1
  • Ekspert

Nie wiem czy na 10 Mieczy da się uważać... zakończenie pewnego cyklu, momentu parowego. Może kwestia nie poddawania się i nie zamykania pewnych spraw. 10 Mieczy zwykle mówi o odcinaniu się, kończeniu. Podobny wydźwięk na Śmieć - przejście do kolejnego etapu. Może kwestia „ nie palenia za sobą mostów”. 
7 Mieczy - uważać by nie przecwaniaczyć ale też uważać na swoje plecy. 

• Thanks! 1
  • Ekspert
6 hours ago, Xadfgh said:

5 Buław mówi o energicznym zmaganiu się w tym temacie, tak by dopiąć swego. Może pojawić się jakaś szansa ale nie będzie ona wystarczająco dobra dla Ciebie( nie zobaczysz w niej wystarczających korzyści). 

• Thanks! 1
  • Ekspert

Balans i utrzymanie równowagi. Jest jak jest i było. Opieka sił wyższych.

• Thanks! 1
  • Ekspert

Samopoczucie wręcz szampańskie ;) Spełnienie emocjonalne, nadzieja i rozpoczęcie czegoś nowego. 

• Thanks! 1

klimat miesiąca ; rycerz denarów, 9 monet, księżyc

Myślę, że możesz skupić się na pracy, lub jakiś praktycznych rzeczach, będziesz miała poczucie satysfakcji, ale sama do końca nie będziesz pewna, czy właśnie tego chcesz. 

Rozpoczęcie jakiś nowych działań i świętowanie. Szykuje się jakaś imprezka. 

Byłaś jakaś taka rozgniewana, czułaś, że nie wiesz co robić. To wszystko odejdzie. 

Mozliwe, że coś w rodzinie. Jakaś miła niespodzianka. Ktoś wejdzie w trwały  związek.

Tutaj ktoś może próbować Cię zwodzić, doprowadzić do punktu granicznego i jakoś wykorzystać. Rzeczywiście uważaj na nieszczerych ludzi. 

Widać twoja walkę i starania się o pracę. As może pokazywać jakąś szansę, jakiś kontakt w sprawie pracy, ale chyba się nie powiedzie. 

Harmonia, ciepłe uczucia wobec siebie, może odwiedzisz rodziców. 

Samopoczucie wyśmienite. Harmonia i spokój, znajdziesz w sobie siłę, aby zacząć jakieś nowe przedsięwzięcia. 

Rada na miesiąc;

Tutaj nie wiem. 

• Like 1
  • Thanks! 1
W dniu 21.04.2021 o 18:23, Xadfgh napisał:

Niby jest Ci dobrze, widać powolny progres do realizacji jakiś celów, a jednak w głębi duszy może pojawić się jakaś tęsknota, lęk przed nowym.
Tutaj widać na horyzoncie jakiś sukces poprzez wykonanie jakiś działań.  7 pucharów może mówić także o świętowaniu, oczywiście zakrapianym procentami. Ewentualnie jakieś działania przyczynią się do sporej ilości nowych opcji np. kilka rozmow kwalifikacyjnych
Niezdecydowanie, obawa i chwiejność.
Jak dla mnie wpadnie jakas oferta pracy lub ciekawy projekt na uczelni, ktory zaliczysz z dobrym wynikiem.

Nie chodzić na skróty, nie kombinować, ale także może oznaczać dosłowne ostrzeżenie przed kradzieżą. Lepiej pilnuj swoich rzeczy, wychodząc z domu.
Kurcze, a tutaj rzeczywiscie słabe karty wyszły na pracę. Widać, ze bedzie musiala walczyć ze sporą konkurencją, co moze Cie trochę znieechęcić i zasmucic. Widac turaj rozmowy z potencjalnymi pracodawcami, ale efekty niezbyt satysfakcjonujace.
Titaj wszystko dobrze, mozliwe, ze rodzice beda chcieli Cie troche wesprzec finansowo, o ile juz tego nie robia.;p )
Jak najbardziej poczujesz aurę majową i chęć do działania. :D
Rada na miesiąc;

Ja oowiedzialabym, ze na agresję reaguj dobrocią i zawsze staraj się spojrzec na drugą strone medalu w momentach poczucia porazki.

• Thanks! 1
  • 1 month later...
W dniu 21.04.2021 o 18:23, Xadfgh napisał:

WERYFIKACJA

Tutaj zgadzam się w pełni z @mezza ''Niby jest Ci dobrze, widać powolny progres do realizacji jakiś celów, a jednak w głębi duszy może pojawić się jakaś tęsknota, lęk przed nowym.'' - tak było

I tutaj również najbliższa interpretacja @mezza mianowicie dostałam jednego dnia dwie propozycje wyjazdu do Holandii z dalszą rodziną, tydzień później telefon o rozmowę kwalifikacyjną na miejscu. Trochę myślałam nad wyborem co tu robić :D

Wszyscy mieliście racje, wcześniej wahałam się i oceniałam pewną sytuacje, a w maju wszystko się wyklarowało
Chociaż słyszałam, że to Pustelnik mówi o osobach w zawodzie związanym z psychologią to jednak uważam, że u mnie wypadł on własnie w arcykapłanie. Po 2msc oczekiwania na terminy, doktor znalazł dla mnie miejsce w grafiku i to na cotygodniowe spotkania, czego się nie spodziewałam.
As monet- rozmowa kwalifikacyjna do dopiero powstającego miejsca. Bardzo się spodobałam, ale praca byłaby dopiero od połowy lipca, wcześniej jeszcze szkolenia itd. no ale potencjał jest, tak jak mówi As :D

I tutaj faktycznie wydaje mi się, że chodziło o ludzi "kombinatorów" z mojego otoczenia. Poznałam się w maju na swoim kilkuletnim bliskim znajomym. Mamy sporadyczny kontakt bo X się odzywa, ale sparzyłam się mocno i jak w 10 mieczy straciłam wszelkie nadzieje i dobre myśli na temat tego człowieka.
Cały miesiąc wysyłałam CV, nachodziłam się trochę, miałam wyjeżdżać za granice, ale zrezygnowałam ponieważ wpadła idealna oferta pracy dla mnie (związana z moją pasją do ćwiczeń), ale niestety nawet nie otworzyli mojego CV.  Mimo wszystko poszłam tam osobiście i przekazali moje papierki szefowi, bo może jeszcze będą szukać kogoś dodatkowego. No i ostatecznie rozmowa kwalifikacyjna do innej pracy, tyle że właśnie nie na teraz, a od połowy lipca.
Spokojnie, po staremu ;p
Nie było najgorzej, tylko w pewnym momencie straciłam równowagę i zaszyłam się na tydzień w łóżku, ale pozostałe 3 tygodnie miesiąca były stabilniejsze, chciałam wiele rzeczy robić, zawzięcie szukałam pracy no i rozpoczęłam rozmowy z psychologiem. Troszkę też poimprezowałam :D

Rada na miesiąc;

Pewnie rada dotyczyła podejścia do rodziców, żebym reagowała łagodniej i się nie załamywała ich agresją i brakiem umiejętności budowania relacji z dzieckiem( mną). I w tym momencie wyjaśnię niespójność między punktem rady, a relacją z rodziną. Stawiając karty, jak i mówiąc o rodzinie, nie myślę o rodzicach, a o cioci i kuzynkach u których spędzam każdy dzień. Dla mnie rodzinę nie definiują więzy krwi :)

Dziękuję wszystkim za pomoc! :thanks:

Edited by Xadfgh
  • Like 1
  • Lux 1
  • Lunaria changed the title to maj 2021 ZWERYFIKOWANE