Skocz do zawartości

Najważniejsze wydarzenie tej wiosny ZWERYFIKOWANE


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie będzie najważniejsze wydarzenie w moim życiu,które spotka mnie do końca wiosny?

As kielichów,5 mieczy,3 kielichów

Wg mnie spotka mnie duże rozczarowanie emocjonalne.5 mieczy pokazuje przykrości,być może ze strony jakiejś osoby,jakąś zdradę lub porażkę.As kielichów i 3 kielichy mówią właśnie o emocjach.Niby karty pozytywne,ale 5 mieczach czytałabym ich negatywną stronę,czyli rozpacz i łzy z jakiegoś powodu będą się przelewać w Asie pucharów.Czy Wy też widzicie taki zły scenariusz?

 

 

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się, że najważniejsze wydarzenie do końca wiosny dotyczyć będzie sfery emocjonalnej. Asy są początkiem, pucharowy daje szanse na uczuciowe uniesienia przy czym 5 mieczy ucina jego potencjał i tak jakby informuje, że będzie w tych uczuciach jakaś nieprzyjemna sytuacja. Odczytałabym to w ten sposób, że przyjdzie moment pewnych randek/flircików, które nie rozwinął się w związek z powodu braku porozumienia, może randkowiec zachowa się niefajnie, oskarży o jakieś zachowanie/okaże się osobą nieodpowiednią dla Ciebie, ale ostatecznie zostaniecie znajomymi (3 puchary). Może też być tak, że 5 mieczy przy 3 pucharach oznaczają nieczyste zagrania ze strony człowieka, który ma dwie panie i próbuje złapać "dwie sroki za ogon".

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Zawiedziesz się na kimś. Jakaś nieprzyjemna sytuacja, którą będziesz przeżywać. 

W 3 kielichów można zrozumieć, że ostatecznie będziesz się z tego śmiać. 

Albo przychodzi mi na myśl, że to symbol znajomych, czyli tutaj jakaś sprzeczka ze znajomymi.

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 hours ago, Kaliaa said:

Jakie będzie najważniejsze wydarzenie w moim życiu,które spotka mnie do końca wiosny?

As kielichów,5 mieczy,3 kielichów

 Początek który da koniec jakiemuś nieporozumieniu( towarzyskiemu). Z sumy masz Rydwan - to nie jest karta klęski. Człowiek śmiało pokonuje przeszkody i idzie do przodu. Pomyślne wydarzenia. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dodam coś nowego.

Zawiedziesz się w uczuciach, 5 Mieczy przeważnie pokazuje mi zranienie. Jednak uważam, że nie będzie aż tak do bani, dlatego że karty się czyta całościowo, a rozkład wieńczy 3 Kielichów, także poradzisz sobie z tym. Możesz nawet dość do wniosku po fakcie, że "Nie ma tego złego".

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Najważniejszymi wydarzniami wiosny i lata( bo to się rozciągało) zdecydowanie były szkolenia zawodowe.Z tym rónież fajnie spędzony czas z zupełnie nowymi ludźmi i fajny wyjazd.A więc As kielichów i 3 kielichy to raczej nie sfera uczuciowa,a zdecydowanie projekty związane ze szkoleniami i niwi ludzi,fajni.5 mieczy być może pokazywały drobne przeszkody i nieudane rzeczy oraz sprzeczki z jednym instruktorem.Trochę kłóciłam się z nim.Aczkolwiek teraz mam dobre nastawienie do niego.

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Najważniejsze wydarzenie tej wiosny ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...