Skocz do zawartości

Czy to może być klątwa?


Kamienneserce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Szukam pomocy z problemem,który mnie nurtuje. Mam 27 lat i nie potrafię znaleźć odpowiedniego partnera. Każdy kolejny związek się rozsypuje. Ogólnie w moim życiu układa się wszystko dobrze. Są sytuacje,które mimo iż bardzo ciężkie rozwiązują się w pozytywny dla mnie sposób. Kilka lat temu kupiłam z ówczesnym partnerem dom. Bez żadnego problemu udało się załatwić kredyt i wszystkie formalności. Po naszym rozstaniu uznaliśmy,że dom zostaję dla partnera a ja się wszystkiego zrzekam i wyprowadzam. Krotko przed załatwieniem formalności partner się rozmyślił. Ostatecznie dom i kredyt musiałam przejąć ja. Partner miał długi,komornicy zaczęli go ścigać, było ryzyko,że zlicytują jego część domu za długi. I znowu szczęśliwie udało się przepisać dom na mnie kilka dni przed tym jak przeciwko niemu rozpoczęły się formalności komornicze. Udało mi się znaleźć taką pracę,że byłam i jestem w stanie finansowo dawać radę z utrzymaniem domu i remontu. Wszystkie kwestie związane z domem układają się pozytywnie jednak każdy kolejny związek się kończy. Niedawno weszłam w związek z naprawdę świetnym facetem. Przeciwieństwo mojego byłego, dojrzały,ambitny,czuły. Myslalam ze w końcu się ulozy,czułam że to ten jedyny. Kiedy zdecydowałam,że mogę za jakiś czas zamieszkać w jego domu a swój wynająć komuś innemu związek skończył się z dnia na dzień choć nie było żadnej przesłanki że coś jest nie tak między nami. Czy możliwe,że ktoś rzucił klątwę na mnie i dlatego kwestie sercowe się nie układają? Jak mam to sprawdzić i sobie pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...